"The Sims 4: Вихованці". Дата виходу

9 0 Новини високих технологій

Мрієте стати рок-зіркою, художником, лікарем, програмістом, викладачем? Здійснити одну професійну мрію або випробувати свої вміння в різних галузях. Тоді ця гра для вас. The Sims - це популярний симулятор життя. Тут можна не тільки реалізувати себе в будь-якій професії на вибір, але й знайти свою любов, створити сім'ю, народити дітей і виховувати їх. Гра так популярна, що постійно виходять нові частини і доповнення. Однією з таких є "The Sims 4: Вихованці".

"The Sims 4: Вихованці". Дата виходу

Чим підкорює гра?

У цьому симуляторі доступно управління не одним героєм. Коли персонажі утворюють сім'ю, то партнер також надходить у ваше розпорядження, як і народжені діти (ця функція стане доступна з їх певного віку). Але найбільший інтерес до гри викликає поведінку інших героїв. Адже цей симулятор являє собою справжній світ, де все залежить не тільки від вас. Сподобався персонаж вже може складатися в інших відносинах, а любов всього життя можна зустріти в самому несподіваному місці. А що ж являє собою нова частина "The Sims 4: Вихованці"?


Дата виходу доповнення

Раніше в грі не було ніяких тварин. Але творці зрозуміли, що це відмінна тема для розвитку симулятора. Тут, дійсно, є де розігнатися. Доповнення "The Sims 4: Вихованці", яке ще іменується як "The Sims 4: Кішки та собаки", виходить 10 листопада 2017 року. Ця дата очікувана любителями пограти з сімамі. Як зрозуміло з назви, серед нових мешканців ігрового світу лише кішки й собаки, інші тварини не згадуються.
"The Sims 4: Вихованці". Дата виходу

Особливості оновлення

Що чекає нас у новому додатку "The Sims 4: Вихованці"? Розробники подбали про створення нового міста. Це буде не просто сучасний мегаполіс, тут ви знайдете численні причали, парки і місця для риболовлі, де у ваших тварин буде можливість весело пограти. Також були вдосконалені стиль одягу населення та міська архітектура.


"The Sims 4: Вихованці". Дата виходу
Є можливість самостійно створювати тварин на свій смак. Але при цьому, як і в реальному житті, вони будуть володіти незалежним характером і дивувати вас. Не чекайте зразкової поведінки в суспільстві. При створенні вихованців розробники зібрали безліч даних про оточуючих тварин. Тому коти будуть ховатися на холодильниках від собак, пси можуть спати на дивані, приносити свою порожню миску, коли голодні. А похмурий кіт відмовиться використовувати брудний лоток. Тому турбота про віртуальних улюбленців буде не так проста. Завдяки цьому симулятору можна перевірити свою підготовку до нового кроку, якщо ви давно мріяли завести в будинку яку-небудь тварину.

Нові можливості

Головною установою в "The Sims 4: Вихованці" є ветеринарна клініка, якої зможуть управляти самі гравці. Можна працювати в цьому місці або ж приводити своїх вихованців на огляд і лікування. Тварини будуть хворіти кожен кілька днів випадковим чином може вплинути і погане харчування. Розвиваючи свій навик ветеринара, ви можете скоротити час на обстеження і поліпшити якість лікування. Приходять сіми будуть реєструватися на прийом зі своїми улюбленцями в спеціальному автоматі. Після обслуговування вони залишають вам для оцінки рейтингу. Робота ветеринара не так проста, адже в грі існує близько 20 різних захворювань для вихованців, всі вони відрізняються симптомами і потребують численних обстежень.
"The Sims 4: Вихованці". Дата виходу
Ветеринарну клініку можна побудувати або просто купити спеціальне обладнання для лікування. Певні навички допоможуть створювати частування для чотирилапих пацієнтів:
  • заспокійливі;
  • для гарного настрою;
  • лікування деяких захворювань;
  • "Амброзія" здатна воскресити померлого тварини.
  • "The Sims 4: Вихованці" порадує гравців і безліччю інших оновлень. Про все просто неможливо розповісти, адже тут все відбувається несподіваним і дивним чином, як і в самому житті. Якщо ви вже готові грати з новими вихованцями, які будуть ганяти птахів під час прогулянки і приносити вам знайдені сюрпризи, тоді нове доповнення для The Sims чекає вас!