Як видалити Get-Styles: варіанти дій

6 0 Новини високих технологій

Додаток Get-Styles російської розробки має навіть власний зареєстрований інтернет-ресурс, проте є досить уїдливим» в операційну систему, що швидше нагадує вірус, ніж офіційне програмне забезпечення. І питання того, як видалити програму Get-Styles, багатьох користувачів, які встановили, відверто ставить у глухий кут (на жаль, це додаток іноді віддалятися не хоче ні під яким приводом). Однак можна запропонувати кілька варіантів дій, виконання яких дозволить позбутися від цього аплету цілком і повністю. Але спочатку розберемося, що ж насправді являє собою ця програма.


Що за програма Get-Styles?

Насправді до вірусів це програмне забезпечення можна віднести досить умовно, оскільки сам додаток є офіційною розробкою, призначеної для зміни тим оформлення на сторінках користувачів соціальної мережі «ВКонтакте» на основі наявного набору вбудованих шаблонів.
Як видалити Get-Styles: варіанти дій
Ось тільки питання, пов'язане з тим, як видалити Get-Styles, в більшості випадків у користувачів виникає тільки тому, що іноді цей аплет проникає і встановлюється в комп'ютерній системі мимовільно. В принципі, від використання програми можна не відмовлятися, а лише змінити або видалити шаблонний варіант оформлення персональної сторінки. Але якщо додаток стане занадто настирливим, від нього доведеться позбавлятися цілком і повністю.

Як видалити тему Get-Styles?

Для початку скажемо кілька слів для всіх користувачів, які не хочуть деінсталювати цей аплет, а бажають просто змінити або видалити якусь тему. Зробити це можна через налаштування сторінки, вибравши загальні параметри розділ і зміни регіональних налаштувань. Тут в параметрах мови слід просто змінити «Дореволюційний» або «Радянський» на «Російський». Також можна скористатися встановленої панеллю в браузері, де вибирається розділ тим, а поточна тема змінюється на стандартну. Якщо з першого разу зміна не спрацювало, слід виконати процедуру ще раз. Для повного видалення теми у налаштуваннях облікового запису використовується відповідний рядок в меню зліва.


Як повністю видалити Get-Styles: стандартні дії

Незважаючи на те що видалити теми, сама програма з комп'ютера нікуди не дівається, не кажучи вже про розширення в браузерах. В питанні того, як видалити Get-Styles, спочатку можна скористатися стандартним засобом видалення програм з «Панелі управління».
Як видалити Get-Styles: варіанти дій
У списку потрібно просто знайти потрібний компонент і натиснути кнопку деінсталяції (або скористатися меню ПКМ з вибором рядка видалення). По завершенні цих дій бажано задати пошук в реєстрі і в «Провіднику» по назві програми, щоб знайти залишкові елементи програми та видалити їх. Тільки після виконання всієї сукупності зазначених дій для повної впевненості слід провести повне перезавантаження комп'ютерної системи.

Розблокування файлів і видалення

Ось тільки стандартним методом через розділ програм і компонентів додаток видаляється не завжди. В деяких випадках воно може бути захищено від видалення. Як видалити Get-Styles? У такій ситуації спочатку слід знайти основну папку програми (зазвичай вона розташовується в папці Program Files) і використовувати програму Unlocker для розблокування, після чого можна буде провести видалення шуканого програми. Але це може не спрацювати. Тоді після розблокування доведеться перемістити каталог в інше місце, вимкнути інтернет-з'єднання і тільки після цього використовувати стандартне, або ручне видалення. При ручному видаленні додатково в обов'язковому порядку потрібно почистити ключі системного реєстру.
Як видалити Get-Styles: варіанти дій
Але, як показує практика, щоб не займатися розблокуванням файлів програми і не шукати залишки після видалення, краще всього застосувати програму iObit Uninstaller (або її аналог Revo Uninstaller). Ці програми головним чином цікаві тим, що не тільки знаходять залишився в системі сміття після стандартного видалення, але й не вимагає різного роду додаткових прав, привілеїв або розблокування файлів та каталогів при відсутності доступу навіть при видаленні вбудованих компонентів Windows. Використовувати їх дуже просто. Як видалити Get-Styles з їх допомогою? Абсолютно елементарно: запускаєте додаток, відзначаєте потрібний компонент, видаляєте його, запускаєте додаткове потужне сканування, потім позбавляєтеся від всіх залишків, а в завершення процесу перевантажуєте систему.

Самий радикальний метод, якщо нічого не допомогло

Якщо вже зовсім нічого з перерахованого вище не допомагає (що, правда, малоймовірно), використовуйте стандартне відновлення системи до тієї контрольної точки, коли програма Get-Styles з'явилася на комп'ютері.
Як видалити Get-Styles: варіанти дій
Якщо і це не спрацює (що теж малоймовірно), спробуйте позбавитися від настирливого програми за допомогою утиліти Dr. Ultra. У деяких випадках, як свідчать відгуки користувачів в Інтернеті, такі методи допомагають. Не завжди, правда, але шанс, як кажуть, є.