Способи, як з sim зробити microsim

173 0 Новини високих технологій

Сьогодні вже практично немає смартфонів, у яких був би стандартний слот під sim-карту. У зв'язку з цим все частіше люди стикаються з питанням про те, як з sim зробити microsim або навіть nanosim. Насправді, нічого складного в цьому немає і отримати мікросом-карту можна кількома способами, які детально будуть описані в даній статті.

Способи, як з sim зробити microsim

Обрізка sim під microsim

Розповідати про те, як з sim зробити microsim, варто насамперед з обрізки, оскільки це один з найбільш популярних методів. Всього можна виділити 3 основних способи обрізки сім-карти:


 • У салоні зв'язку оператора.
 • За допомогою різака.
 • Вручну.
 • Тепер варто розповісти більш детально про кожен із них.

  Салон оператора зв'язку

  Способи, як з sim зробити microsim
  Самий простий спосіб, як можна обрізати звичайну сімку і отримати мікросом-карту, - це звернутися в салон оператора стільникового зв'язку, послугами якого ви користуєтеся. Там достатньо лише попросити зробити обрізання. Ця Процедура безкоштовна і не займе більше 5 хвилин. Інша справа, що не всі співробітники салону воліють займатися подібними проханнями. На щастя, таких не дуже багато.

  Різак

  Другий спосіб, як з sim зробити microsim, - це обрізка картки спеціальним пристроєм — різаком. Продається даний інструмент не скрізь, але тим не менш купити його все ж можна. Так вийшло, що на наших ринках цінник на різаки завищують, причому невиправдано, тому найкращий варіант його купити - це виконати замовлення на всім відомої торгової майданчику з Піднебесної. Там ціна на різак починається від 130 рублів і може досягати 1500 рублів. Все залежить від кількості роз'ємів під порізку, адже крім мікросом можна зробити вирізку наносимо-карти.


  Способи, як з sim зробити microsim
  Принцип користування таким інструментом досить простий і чомусь навіть нагадує канцелярський дирокол або степлер. Власне, сім-карта поміщається в спеціальний роз'єм на різаку і точно там виставляється. Потім необхідно лише натиснути на рукоятку - і готово. Обрізана сім-карта відокремиться від решти пластику.
  Способи, як з sim зробити microsim
  Єдине, що слід знати: на дешевших варіантах існує великий відсоток браку, і в результаті ножі не дуже акуратно все обрізають. Рекомендується все ж купувати щось більш середнього цінового сегмента, наприклад рублів за 300. Ну, і звичайно ж, не можна не відзначити один із самих головних недоліків купівлі різака із Китаю, термін доставки. Він може бути абсолютно різних і непередбачуваних, наприклад від 10 днів до трьох місяців, а якщо обрізати сімку потрібно вже зараз?

  Ручна обрізка

  І останній спосіб, як з sim зробити microsim, - це обрізати карти самостійно, тобто вручну. Це відмінний варіант, особливо для тих, хто не хоче морочитися з купівлею різака з Китаю або ходити і шукати його у своєму місті. Більш того, ручна обрізка допомагає істотно заощадити час і позбавити від походу в салон стільникового зв'язку того чи іншого оператора.
  Способи, як з sim зробити microsim
  Ось що знадобиться:
 • Канцелярський або будівельний ніж або ножиці.
 • Стандартна sim-картка.
 • Лінійка.
 • Олівець або тонкий маркер.
 • Отже, насамперед, необхідно намалювати лінії розмітки, за якими буде проводитися різання. Мікросом-карта має наступні параметри: ширина - 12 мм, довжина - 15 мм. Куточок зрізу можна зробити будь-яким, тут це не так важливо. Для зручності можна навіть роздрукувати на принтері шаблон, який буде нижче, вирізати саму сім-карту з шаблону і за допомогою двостороннього скотча приклеїти її вже до цієї сімки. Все, що залишиться зробити - це акуратно все обрізати по відповідним лініям. Але можна і накреслити все за допомогою олівця (маркера) і лінійки.
  Способи, як з sim зробити microsim
  Після того, як розмітка нанесена на сімку, є 2 способи, як виконати обрізку. Під лінійку за допомогою канцелярського ножа або ж за допомогою ножиць. Тут вже кому що зручніше. Коли всі зайві частини будуть зрізані, залишиться лише зрізати куточок і вставити готову карту в лоток на телефоні.
  Способи, як з sim зробити microsim

  Спосіб отримання microsim без обрізки

  Якщо з якихось причин або перевагам різати нічого не хочеться, то можна обійтися і без цього, просто помінявши картку зі збереженням номера. Отже, для того щоб замінити sim-карту на microsim, потрібно звернутися в один із салонів того оператора, у якого ви отримуєте послуги стільникового зв'язку.
  Способи, як з sim зробити microsim
  Все, що необхідно зробити, - це звернутися до працівника з проханням замінити сім-карту зі збереженням номера. Обов'язково знадобиться паспорт і заповнена анкета від старої сімки. Вся процедура займе не більше 15 хвилин, і після її закінчення буде видана нова карта, на якій буде вирізана миркосимка, і залишиться лише виламати її з пластику.
  Способи, як з sim зробити microsim

  Заміна microsim на sim

  Якщо ж з якихось причин потрібно буде повернутися з мікросом-карти на звичайну сімку, то тут допоможе парочка перевірених способів, перший з яких - це все той же салон стільникового зв'язку оператора, у якого ви обслуговуєтесь. Процедура в принципі стандартна - необхідно попросити заміну карти зі збереженням номера.

  Перехідник

  Другий спосіб - це використання перехідника microsim - sim. Він дозволяє витягнути свою микросимку і просто вставити її в спеціальний паз на вже готовому шматочку пластика, який вирізаний по формі стандартної сімки. Ось, власне, і все.