ММОРПГ - це комп'ютерна гра. Огляд кращих ММОРПГ ігор

261 0 Новини високих технологій

ММОРПГ - це будь-яка масова багатокористувацька рольова онлайн гра (від англ. Massively multiplayer online role-playing game). Означає це, що в одному проекті величезна кількість геймерів грають одночасно. Але, на відміну від звичайних браузерних, деякі ігри не вимагають входу в соціальні мережі і використання браузерів. Достатньо лише реєстрації - і можна грати з іншими учасниками на загальному сервері, який об'єднує всіх геймерів. Однак ММОРПГ - це ігри, які найчастіше досить багато важать. Крім того, що для комфортної гри без гальмування необхідна хороша швидкість Інтернету, також потрібно і чимало місця на жорсткому диску. Необхідно пам'ятати, що ММОРПГ - це ігри з гарною графікою, а тому перед установкою краще перевірити системні вимоги. Інакше доведеться все видаляти з-за слабкої відеокарти або оперативної пам'яті, тому що комп'ютер просто не потягне.


Давайте розглянемо кращі ММОРПГ-ігри.

Black Desert

Це ММОРПГ, що нагадує пісочницю, де можна облаштовувати куплені будинку, нападати на чужі замки, а також займатися виробництвом і торгівлею. Що стосується битв з різноманітними монстрами, створеними розробниками з великою фантазією, то тут все нагадує динамічний шутер. Активні битви барвисті і захоплюючі. Як і личить жанру ММО ігор, в якості персонажів доступно більше десятка з різних класів зі своїми особливими уміннями.
ММОРПГ - це комп'ютерна гра. Огляд кращих ММОРПГ ігор
Крім обов'язкового підключення до Інтернету, необхідна ОС не старше Windows 7 (XP гра працювати не буде), оперативна пам'ять 6 Гб. Приготуйтеся до того, що займає встановлена "іграшка" 52 Гб на жорсткому диску.


World of Warcraft

Цієї ММОРПГ виповнилося вже більш десяти років. Вона є первооткрывательницей в даному жанрі. Незважаючи на пристойний вік, вона не поступається першості в рейтингу популярності. Графіка комусь може здатися застарілою, натомість для більшості геймерів саме цей проект є особливим, так яскраво і незабутньо увійшов одного разу в їх життя. Багато років тому саме за цією грою вони сиділи цілими днями в комп'ютерних клубах. Розробники продовжують розвивати свій проект, оновлюючи локації і додаючи нові можливості.
ММОРПГ - це комп'ютерна гра. Огляд кращих ММОРПГ ігор
А ще можна бути впевненими, що ця ММОРПГ для слабких ПК точно підійде. Хіба що необхідно підготувати 45 Гб вільного простору, інші вимоги мінімальні.

Skyforge

Хочете відчути себе у ролі богів чи богинь, захищаючи Еліон від полчищ жахливих тварюк? Тоді ця ММОРПГ для вас. Тут можна не боятися нападів інших сильних гравців. Битви можуть здійснюватися лише між рівними по силам.
ММОРПГ - це комп'ютерна гра. Огляд кращих ММОРПГ ігор
Вас чекає хороший сюжет і яскрава графіка, вибір битв з чудовиськами, між гравцями і цілими групами геймерів. Можна виконувати безліч завдань різних рівнів складності, які надходять від пригноблених жителів. Ця гра вразить вас своєю красою, а системні вимоги напрочуд прості: 2 Гб ОП, Windows XP SP3 і 20 Гб на жорсткому диску.

Blade and Soul

Серед ММОРПГ-ігор на ПК можна відзначити і цей корейський проект. Цієї дивно красивою грі вже майже 10 років. Графіка припаде до душі любителям аніме, а битви нагадують відому Devil May Cry.
ММОРПГ - це комп'ютерна гра. Огляд кращих ММОРПГ ігор

Представлені на вибір чотири раси розділені на персонажів з різними вміннями і зброєю. Тут кожен знайде бійця по своєму смаку. Покращувати героїв можна, підвищуючи рівні, а також з допомогою зброї та аксесуарів. Вимоги до ПК не так високі: Windows 7 8; ВП - 2 Гб, вільне місце - 30 Гб.

Lineage 2

У цієї гри близько 20 млн шанувальників. Встановивши ігровий клієнт, ви також можете приєднатися до цього чарівного світу, що виник 14 років тому. Безшовна всесвіт відкриває можливості дослідження локацій без жодних завантажень. В Lineage 2 є дивовижне звуковий супровід, яке відображає в повній мірі життя навколишньої природи. Світлі і темні ельфи, орки, люди, гноми і камаэли можуть бути обрані з самостійним створенням зовнішності. Навіть після отримання трьох професій можна ще розвинути додатковий клас своєму героєві. Гра унікальна тим, що, вибираючи, наприклад, персонажа лучника, ви не обмежуєтеся в застосуванні лише дальніх атак. Розвивайте другу професію воїна - і вам буде доступно важка бойова зброя. А це, звичайно, викликає додатковий інтерес до гри і бажання вдосконалювати в ній своїх персонажів.
ММОРПГ - це комп'ютерна гра. Огляд кращих ММОРПГ ігор
Гра з невеликими вимогами буде працювати і на слабких ПК, існує також можливість налаштування. Створіть свій клан з команди геймерів та отримайте пріоритет лідера літати на власному дракона.