«Відьмак 3» - товчена тіло чудовиська. Де взяти, для чого потрібна, і що це взагалі таке?

86 0 Новини високих технологій

Безліч сучасних RPG увазі крафт будь-яких життєво важливих предметів. Система змішування інгредієнтів дуже цікава в різних проектах. У даній статті буде розказано, де взяти товчену тіло чудовиська в «Відьмака 3».

«Відьмак 3» - товчена тіло чудовиська. Де взяти, для чого потрібна, і що це взагалі таке?

Про гру

The Witcher 3: Wild Hunt є рольовою грою від компанії CD Project RED, що оповідає про пригоди відьмака Геральта, експерта по знищенню всіляких нечестивих тварюк, що заважають жити чесним селянам і тероризують ліси і поля. Зрозуміло, що послуги такого магічного «Хітмана» не безкоштовні.


Ідея запозичена з творів письменника Анджея Сапковського. Саме сюжет його робіт ліг в основу трилогії «Відьмак». Дія відбувається у відкритому ігровому світі, який дуже сильно нагадує середньовічну Європу. Геральт, просаживающий виручку на нову бронь або меч, то на випивку в черговому новиградском борделі, раптом отримує своє головне завдання — знайти дочку Нильфгаардского імператора, яку звуть Цири. З цього і починаються справжні пригоди біловолосого улюбленця всіх геймерів. Гра в лічені дні запаморочила голову шанувальникам всієї серії. Вона дуже швидко стала одним з найбільш продаваних проектів, удостоїлася високих оцінок в засобах масової інформації за чудову графіку, відмінний геймплей і чудово продуману систему бою. Завдяки тому що третя частина гри вже з відкритим світом (на відміну від перших двох), з'явилися маси читів, що дозволяють швидко переміщатися по настільки масштабної карті, активувати «режим бога» або просто дуже швидко бігати.


«Відьмак 3» - товчена тіло чудовиська. Де взяти, для чого потрібна, і що це взагалі таке?

Крафт речей

Перш чим задаватися питанням, як отримати товчену тіло чудовиська в «Відьмака 3», слід зрозуміти, для чого вона потрібна. Все просто: найчастіше при проходженні багатьох квестів головному героєві буде потрібно багато допоміжних зіль, еліксирів і, звичайно ж, якісна броню і зброю. Наприклад, для виготовлення магічних мечів і рукавичок потрібно товчена плоть чудовиська. Цей компонент не є основним, а представляє з себе реактант для проведення хімічної реакції, без якого вона неможлива.

Варіанти, як отримати товчену тіло чудовиська

У «Відьмака 3» з пошуком дорогоцінного алхімічного реагенту все просто. Достатньо лише взяти якийсь непотрібний предмет і розібрати на складові компоненти. Одним з таких і буде товчена тіло чудовиська. Зокрема, інгредієнт випадає при розборі:
 • пір'я грифона;
 • пилу духів;
 • серця горгульї;
 • пилу горгульї.
 • Ще один варіант, де взяти товчену тіло чудовиська в «Відьмака 3» — знайти локацію, де можна видобути компонент в чистому вигляді. Наприклад, зачищення гнізд Nekker Monster Погоди. З нього випадають кігті і рожевий склянку з якоюсь есенцією, яка і є шуканої товченої плоттю.
  «Відьмак 3» - товчена тіло чудовиська. Де взяти, для чого потрібна, і що це взагалі таке?

  Рецепти

  Коли питання, де в «Відьмака 3» взяти товчену тіло чудовиська, вирішено, слід зрозуміти, як нею користуватися. Цей реактант не входить у всі рецепти, а лише деякі. Наприклад, рукавички Школи Вовка або сталевий меч. Першому потрібно 4 реактанта, другому тільки один. Але це не все, що потрібно. Подробиці можна знайти у самій грі.

  Висновок

  Досить часто геймери задаються питанням, де в «Відьмака 3» дістати товчену тіло чудовиська. Незрозуміло, чому у грі виникають проблеми з пошуком цієї речовини. Насправді компонент вельми поширений. Просто, мабуть, пристрасть до збирання не дозволяє геймеру ризикнути і піддати знищення якийсь непотрібний предмет. Мовляв, а раптом він потрібний, важливий, де стане в нагоді і перестане надалі потрапляти. Читати ж проходження, з одного боку, лінь, з іншого боку — грати нецікаво буде, адже все стане відомо наперед. Так, наприклад, в «Скайримі» початківці повально колекціонували Жир Троля. По-перше, із-за специфічного назви речовини. По-друге, тролі у перших версіях гри зустрічалися досить рідко. По-третє, знову ж таки, раптом стане в нагоді. Вже давно придумані тисячі мемів про довакинов, колекціонують солодкі кекси, книги (які ніколи не будуть прочитані), всевозможныедвемерскиемеханизмы і алхімічні компоненти в шафах і комодах. А також знято багато відеороликів жартівливого змісту про битви варти з Драконорожденными, де супротивники застигають, так як гравець поставив на паузу, відкрив інвентар і зараз з'їсть головку сиру, вип'є пару-трійку зіль, а також залікує рани. З «Відьмаком» таких приколів поменше хоча б з тієї причини, що розробники знайшли спосіб безпечно утилізувати нікому не потрібний мотлох або знаходити йому гідне застосування у вигляді демонтажу і перетворення в товчену тіло чудовиська. Тим не менш гравці все одно вигадали собі головоломку на тему, де взяти товчену тіло чудовиська в «Відьмака 3».
  «Відьмак 3» - товчена тіло чудовиська. Де взяти, для чого потрібна, і що це взагалі таке?
  Мабуть чисто геймерська звичка підбирати все підряд і тягнути в рідну хату нікуди не поділася. Як зародилася ще в якомусь давньому Diablo, як зміцнилася в «Скайримі», так і залишається і в Dragon Age: Inquisition, і в «Відьмака 3», періодично мучачи Геральта всілякими труднощами, пов'язаними з великою кількістю непотрібного лута. Тому геймери так часто запитують, де знайти товчену тіло чудовиська в «Відьмака 3». І виною всьому звичайна людська лінь, адже, по суті, досить просто розібрати непотрібний предмет. Всім вдалої гри.