«Ліга Легенд», Міс Фортуна: гайд

7 0 Новини високих технологій

Гайд на Міс Фортуну в грі «Ліга Легенд» передбачає огляд всіх аспектів використання чемпіона в матчі. Це стрілок дальньої дистанції може стати загрозою руках досвідченого гравця і завдавати багато шкоди. Для цього варто виконати правильний підбір рун, вивчити вміння, гру на лінії і багато чого іншого, про що сказано в статті.

Що являє собою чемпіон?

Як і в будь-якому іншому гайде - на Міс Фортуну чи іншого героя, не суть важливо, - спочатку треба зробити невеликий опис героя. Даний стрілець має вміння, спрямовані на нанесення великої шкоди одиночної цілі, кільком гравцям і значне збільшення мобільності. Завдяки цьому їй легко займати позиції, щоб розстрілювати ворогів, перебуваючи поза зоною досяжності. Її головною перевагою і в той же час мінусом є ультимативну вміння, яке робить залпові постріли у великій області. Недолік же полягає в тому, що будь-який контроль від персонажів супротивників перериває навик, і тоді стрілок вже не несе настільки великої загрози.
«Ліга Легенд», Міс Фортуна: гайдВміння

Кожен гайд на Міс Фортуну, так і на будь-якого іншого персонажа МОВА-проекті, обов'язково повинен розглядати вміння. У цього чемпіона першої здатністю (пасивної) є збільшення додаткової атаки при зміні мети в бою. Активний навик (Q) «Два за ціною одного» є націленим пострілом, який рикошетить від ворога в невеликій області і сильно ранить іншу мету. Друге вміння (W) «Походочка» відповідає за збільшення швидкості поза бою пасивно, а при активації підвищується швидкість атаки. Третій навик (Е) «Свинцевий дощ» створює область, яка уповільнює і завдає невеликої шкоди ворогам. Головна кінцева здатність (R) «Час помирати» у великій області випускає від 12 до 16 залпів патронів в залежності від прокачування вміння. Противник отримує величезну кількість утрати і може померти навіть за одне застосування ульты. У складних командних сутичках грамотне застосування навику може стати вирішальним фактором.


Плюси персонажа

У гайде на Міс Фортуну необхідно відзначити позитивні моменти в використання цього чемпіона. В першу чергу, це мобільність поза бою, яка дозволяє швидко повертатися на лінію і переміщатися по карті. При цьому другий активний навик ще й збільшує швидкість атаки. По-друге, вміння з втратою по області дозволяють просаджувати здоров'я відразу декільком ворогам або навіть всієї їх команді. Особливо добре це виходить у комбінаціях з масовим контролем (Амуму, Мальфит). Третім важливим плюсом є можливість обмінюватися втратою на лінії і при цьому залишатися у виграші, якщо правильно застосовувати (Q). Є в наявності уповільнення, з допомогою якого добре тікати і наздоганяти суперника. Водночас Міс Фортуна є досить простим стрільцем і підходить для новачків. Достатньо кілька матчів, щоб можна було використовувати її в рангових битвах. Уміння не вимагають великої точності, а користь для команди величезна.
«Ліга Легенд», Міс Фортуна: гайд

Недоліки

При грі за Міс Фортуну в «Лізі Легенд» найбільшою небезпекою для геймера будуть несподівані парафії ворога на лінію. Якщо гравця затиснуть у вузькому просторі, то крім Навичок Прізивателя (Стрибок, Заповнення здоров'я рекомендовано) можливості піти не буде. Вдалий прихід лісника, швидше за все, закінчитися смертю. Деякі здібності вимагає підбору позиції, особливо це стосується ультимейт. Ви повинні стояти на місці і вносити шкоди, а союзники прикривати стрілка, тому взаємодія з командою відіграє велику роль. Щоб обмінюватися пострілами на лінії доведеться навчитися правильно стріляти з (Q), так як радіус автоматичного пострілу нижче, ніж у багатьох інших героїв. Також не варто забувати про те, що Міс Фортуна в першу чергу стрілок і виживання у неї низька. Кілька невірних рухів і фронтлайн ворогів у вигляді мобільних бійців швидко вб'ють героя. Про це слід завжди пам'ятати, особливо якщо проти користувача діють такі небезпечні персонажі, як Джарван 4 Ле Блан, Фізз, Зед і інші хороші вбивці стрільців.
«Ліга Легенд», Міс Фортуна: гайд

Розстановка нових рун

У предсезон після закінчення сьомого рангового року в грі повністю оновилася система талантів і рун. Тепер вони стали одним механізмом з більш простим вибором. Гравець вибирає для свого персонажа 5 параметрів основної гілки і 2 з додатковою. Для Міс Фортуни в «Лізі Легенд» кращою гілкою буде «Чаклунство», де першим навиком буде «Магічна комета» – додатковий снаряд, який завдає шкоди по області і скорочує перезарядку при попаданні. Руна «Капелюх абсолюту» зосереджена на скорочення перезарядки ультимейт, а «Повна зосередженість» додасть додаткового утрати, коли здоров'я вище 70% від максимуму. Вміння «Опік» останнім в цій гілці, і воно кожні 20 секунд буде вішати дебаффи у вигляді спалаху. З другої гілки «Домінування» варто взяти «Брудний прийом» для отримання чистого утрати по супротивникам, які знаходяться під дією уповільнення або контролю. Останній корисної ручною буде «Тотем-зомбі», який виникає на місці всіх знищених ваших або ворожих вардов.

Порядок прокачування і Вміння Прізивателя

У сезоні 7 Міс Фортуна була популярним чемпіоном в нижчих лігах, де досвідчені користувачі могли самі про себе подбати. На професійній арені стрілок поступається тим керрі, які можуть завдавати величезної шкоди за лічені секунди з авто атак (Твитч, Когмао). Найбільш вміннями Прізивателя на чемпіона буде «Стрибок» і «Зцілення». Якщо ж супротивники мають в арсеналі засоби для зниження відновлення здоров'я (Варус), тоді варто подумати про «Бар'єр». У парних іграх стрілки беруть саме його, а герої підтримки - «Зцілення», але для правильної комбінації необхідна зіграність, чого немає в соло матчах. Найбільш часто Міс Фортуні качають спочатку перший навик для обміну шкоди на лінії з виграшем для себе, далі прискорення стрільби і тільки потім уповільнення, віддаючи в (Е) тільки одне очко на третьому рівні. Деякі користувачі, навпаки, воліють прокачування через «Свинцевий дощ», але частіше це відбувається, коли купуються предмети на силу умінь, а не атаки.
«Ліга Легенд», Міс Фортуна: гайд

Початок гри

На початковому етапі в кожному матчі гайд на Міс Фортуну в "Лізі Легенд" має стосуватися предметів і складання поведінки на лінії. В першу чергу зверніть увагу на можливості ворога. У цей список входить кількість телепортів їх здатності переміщатися по карті і загрозу від лісника. Якщо все це є, тоді краще зі своїм гравцем підтримки не заходити далі середини лінії і завжди стежити за переміщеннями ворога. Такі зв'язки, як Талія і Шен, можуть організувати прихід всієї ворожої команди в самий несподіваний момент. В агресію варто йти, коли ви явно сильніше за втратам проти ворога, а якщо саппорт за типом Леони може довго тримати на контролі, то вбивство забезпечено. Закупівля стандартна – «Меч Дора» та Зілля Здоров'я. Обов'язково варто фокусуватися на фармі, щоб якомога швидше отримати «Примарний клинок Йомуу». Це ідеальний предмет для даного героя, який допоможе буквально знищувати ворога. Він підходить під всі вміння і додає мобільності, якої часто не вистачає.
«Ліга Легенд», Міс Фортуна: гайд

Середина матчу

Від 20-ї хвилини і далі гайд на Міс Фортуну в League of Legend має два розгалуження. Якщо вибирати ті руни, які були описані спочатку, тоді варто подумати про те, щоб отримати «Око спостерігачів». Це дасть прибавку до сили умінь, здоров'ю і дозволить розставляти тотеми для контролю карти. Якщо ж основною гілкою було обрано «Домінування», тоді треба брати «Чорну сокиру» для більшої виживаності та фізичної шкоди по області. Предмет «Сутінковий клинок Драктарра» є обов'язковим в обох напрямках. Чобіт варто брати ситуативно, в залежності від браку характеристик. В 7 сезоні стрілки часто беруть взуття для захисту від фізичного або магічного шкоди. Для Міс Фортуни також непогано буде отримати Черевики стрімкості», щоб підвищити швидкість пересування ще більше. Близько 20-ї хвилини матчу в більшості випадків починаються локальні сутички. До цього моменту варто постаратися знищити першу вежу, щоб далі створювати тиск знизу. Занадто сильно цим захоплюватися стрілку не варто, інакше вас будуть ловити і вбивати.

Пізній етап битв

На етапі складання в шість слотів майже всіх гравців гра майже зводиться до одного вдалого бою в сутичці 5 на 5. Як можна дізнатися з наявних численних гайдів на Міс Фортуну в «ЛоЛ», гравець обов'язково повинен фокусувати увагу на позиціонуванні і ситуативних предметах. До таких речей належить «Грань ночі», яка додасть смертності і утрати, плюс корисний активний навик. Його варто брати разом з іншими клинками, які збільшують ці параметри. У підсумку ультімейт буде завдавати стільки шкоди, що вороги ніяк не зможуть виграти бійку. При рунах в гілці «Домінування» найкраще взяти «Ангела-хранителя» і «Кровопивця». Воскресіння і регенерація здоров'я від пострілів принесуть користь. Якщо ж Міс Фортуна не може впоратися з танками, тоді краще брати «Уклін лорда Домініка», який допоможе з пробиттям броні. Щодо позиціонування, то тут все просто. Стрілок не має коштів для миттєвого втечі, а тому вступати в бійку відразу ж не варто. Слід обрати максимально комфортну позицію для запуску ульты і подальшої стрільби. При цьому звертайте увагу на використання комбінацій ворогами, які можуть близько опинитися перед героєм і накинути контроль (Джарван 4 Седжуани).
«Ліга Легенд», Міс Фортуна: гайд

Головні суперники

Всі гайди на Міс Фортуну для 7 сезону завжди розповідають, проти кого чемпіону найбільш складно стояти на лінії і боротися в бійках, тому якщо виникають труднощі при проходженні, геймеру краще ознайомитися з ними. Ми ж, у свою чергу, можемо порадити наступне. Так як до 20-ї хвилини користувач буде стикатися, за великим рахунком, тільки з ворожим стрільцем і саппортом, то з них випливає і почати. Найбільш неприємними супротивниками Дрейвен і Трістана. Обидва можуть збивати ультімейт своїми вміннями, причому перший персонаж протягом всієї гри має більше шкоди. Трістана ж до кінця гри може знести Міс за два-три вдалих постріли з критичним втратою. Проти них без підтримки битися вкрай складно. Якщо додати до цього підтримку з контролем у вигляді Моргани або Леони, то вбивати чемпіона зможуть навіть під вежею вже на 6-м рівні. В групових боях, як і будь-якого іншого стрілку, МФ повинна триматися на дистанції проти вбивць за типом Зеда і Физза. За секунду вони вбивають ворога і навіть не дають використовувати жодне вміння. Також поразка чекає вас при бійці з сильними танками, які в соло можуть завдавати і досить шкоди (Маокай, Чогат).
«Ліга Легенд», Міс Фортуна: гайд

Гра з підтримкою

В залежності від того, який був обраний чемпіон підтримки, так і буде розвиватися гра на лінії. З'явилися нові 2017 гайди на Міс Фортуну від кожного професійного гравця розглядають більшість варіантом окремо. Якщо мова йде про таких варіантах, як Бранд, Моргана, Зіра, то стрілок повинен чекати вигідного обміну і навіть починати його самостійно. Тільки слід бути впевненим в правильній позиції товариша на момент бою. Такі герої, як Сон і Нами більше підходять для розіграшу від оборони, хоча першого часто використовують в агресію і за це їх карають. Вони прощають деякі помилки в обміні втратою і створюють умови для безпечного фарма. Персонажі за типом Леони і Блицкранка змушують йти в агресію. Стріми з Міс Фортуною часто відображають цей аспект і дозволяють в теорії набратися досвіду, що корисно новачкам.

Позиції підтримки для чемпіона

Деякі користувачі розглядають в якості суппорту Міс Фортуну. Гайди і в цьому випадку здатні допомогти гравцеві. Тактика при такому варіанті гри кардинально змінюється: предмети для збору вже будуть орієнтовані на зцілення і збільшення збитків союзникам. Проблема в тому, що у стрільця майже немає ніяких навичок для того, щоб підтримати союзника на лінії. Зв'язка буде більше схожа на двох гравців, орієнтованих на збитків, причому у більшості випадків такий сетап завідомо програшний. З плином часу в матчі Міс Фортуна буде слабкіше, ультімейт не буде наносити належного шкоди, а єдине уповільнення с (Е) не дуже корисно у командних боях. Бо в "Лізі Легенд" Міс Фортуну краще застосовувати тільки як стрілка.