Хто такий їжак Шедоу?

8 0 Новини високих технологій

Серія "Сонік", створена японськими розробниками, є однією з найпопулярніших ігор на розважальному ринку. Сьогодні ми поговоримо про персонажа, який належить даній всесвіту і з'являється в багатьох частинах франшизи — це їжак Шедоу.

Зовнішній вигляд

Хто такий їжак Шедоу?
Незважаючи на те, що їжак Шедоу є окремим героєм зі своїм чином і характером, його все одно часто плутають з Соніком. Хутро нашого героя, як правило, пофарбований у чорний колір, є біла пляма на грудях, а кілька голок, розташованих по краях, виглядають трохи загнутими. Інша відмінна риса — це характерні червоні смуги, яких немає у Соника. Якщо придивитися краще, то можна знайти інші деталі, які притаманні тільки їжаку Шедоу. Наприклад, на його ногах і руках надіто кілька золотих каблучок, а від стилю його взуття, незважаючи на загальний громіздкий вигляд, віддає чимось футуристичним. До речі, іноді герой користується вбудованим в черевики реактивним двигуном, який додає йому швидкості.


Забавна плутанина відбувалася відразу в декількох частинах Sonic the Hedgehog. Як вже було сказано, іноді персонажа приймають за Соника. При цьому у версії 2006 року їжака Шедоу плутали з його двійником, що в даному випадку вельми виправдано.

Характер героя

Вчинки Шедоу завжди швидкі, але в той же час продумані. Він добре стримує свої емоції і намагається завжди випромінювати спокій. Йому також притаманні такі якості, як впевненість, серйозність, сміливість і рішучість. Це дуже розумний і далеко не наївний персонаж. Його стосунки з іншими героями будуються на принципі "ти мені — я тобі". Якщо хто-те йому не подобається, то Шедоу може почати вести себе зверхньо і певною суворістю, однак без причини грубити не стане. Дівчат не б'є і звертається з ними ввічливо (правда, тільки якщо вони самі не нападають).


Хто такий їжак Шедоу?

Історія їжака Шедоу "Пригоди Соника 2"

Це перша гра, в якій з'явився цей персонаж. Сюжет розповідає про доктора Эгмане, якому вдається пробратися на секретну базу GUN — Тюремний острів. Саме в цьому місці, за чутками, був захований зразок досконалого зброї. Эгману вдається досягти мети, і він виявляє замкненого в капсулі Шедоу. Той, у свою чергу, ділиться з доктором інформацією про зброю, а потім відправляється разом з ним і ще з одним персонажем на пошуки. Далі сюжет проливає світло на минуле їжака, і гравці дізнаються про його зв'язки з колонією АРК. Незважаючи на це, то, як Шедоу потрапив на Тюремний острів, як і раніше, залишається загадкою. Минуле героя відродило в ньому ненависть до всього людства. Загибель Марії, його єдиного кращого друга, сильно вдарила по його поглядів на світ і власне призначення. Саме тому він і взяв участь в гонці за камінням, так як тільки з їх допомогою він міг здійснити свій жахливий план.

Подарований голос

Хто такий їжак Шедоу?
Всі геймери прекрасно знають, що озвучка є головною складовою при створенні персонажа і його образу. В іграх до 2005 в західних версіях, Шедоу був подарований голос актора Девіда Хамфрі. Після цього команда Sonic the Hedgehog вирішила повністю змінити кастинг і запросити на прослуховування нових акторів з "4Кидс". В результаті на роль нашого героя був обраний Джейсон Гріффіт. Він озвучив відразу їжака Шедоу і Соника. Герої з його голосом проіснували аж до 2010 року, після чого на зміну прийшов Кірк Торнтон.
На відміну від західних ігор, японські версії залишалися вірні лише одному актору озвучки — Кодзі Юса. Такий же підхід обрали й російські локалізатори, запросили на роль Шедоу актора Дмитра Філімонова.

Надсила

Всі здібності їжака Шедоу можна поділити на енергетичні і фізичні. Перша категорія передбачає енергію Хаосу, яка використовується для різних ударів, переворотів і стрибків. Фізичні здібності повністю покладаються на сверхзвук і не вимагають ніякого додаткового підживлення. У другій частині серії деякі здібності їжака Шедоу збігаються з тими, що присутні у Соника. Там же є і темна енергія, яка витрачається на тимчасову телепортацію, "желутю блискавку" і "спис Хаосу". У цій же грі у Шедоу з'являється здатність, що дозволяє пересуватися з блискавичною швидкістю, і спеціальний підкат, іменований "Соммерсолтом" — все це також ідентично умінь Соника.
Хто такий їжак Шедоу?
Копіювання триває і в інших іграх. Так, в Sonic Heroes Шедоу стає майстром "Чорного Торнадо", аналогом якого є "Синій Торнадо" соніка. З допомогою цих здібностей персонажі можуть створювати повітряні воронки, подкидывающие і обезоруживающие ворогів. У грі "Їжак Шедоу" з'являється вміння "Вибух Хаосу", який здатний знищувати всіх супротивників в десятиметровом радіусі від каталізатора. Ця здатність стає активною тільки після накопичення темної енергії. Інша схожа атака, "Спис Хаосу", використовується тільки під час фінальної сутички з головним босом. Примітно, що в теорії Шедоу може легко обіграти Соника за рівнем сили. Причинами, за якими він часто використовує всю свою міць, є швидке виснаження і втрата свідомості. Щоб це хоч якось запобігти, Шедоу носить на ногах і руках спеціальні кільця, які допомагають йому утримувати контроль. В одній з частин франшизи можна побачити, як герой знімає стримуючі браслети і розкриває весь свій потенціал.

Super Shadow

Коли Шедоу досягає своєї супер-форми, то колір його шерсті змінюється на золотистий. Всі фізичні здібності героя збільшуються в кілька разів, він отримує невразливість і можливість літати.
Хто такий їжак Шедоу?
Досягти такої форми можна тільки в тому випадку, якщо гравцеві вдалося зібрати всі смарагди. За секунду буде йти тільки одне кільце (так само, як і у Соника), а коли весь запас закінчиться, то пропаде і ефект суперсили.