Warface. Небезпечний експеримент "Варфейса", нагороди та проходження

7 0 Новини високих технологій

Спецоперація «Небезпечний Експеримент» в «Варфейсе» з'явилася відносно давно. Однак на невизначений час з проекту прибрали. Місія знову повернулася на Хелловін 2017 року. Про це і піде мова в статті.

Warface. Небезпечний експеримент "Варфейса", нагороди та проходження

Про гру

Сюжет спецоперації ґрунтується на тому, що групі солдатів в Warface потрібно провести вантажівка через небезпечну зону, яка населена зомбі. Машина дуже непроста: періодично вона видає електромагнітний імпульс, який виводить з ладу або спалює комп'ютерні чіпи, які перебувають в голові зомбі. Противники є продуктом експериментів компанії Blackwood за створення надлюдини. За сюжетом дана корпорація є прямим противником Warface.


Невеликий гайд

В ході спецоперації «Небезпечний Експеримент» в «Варфейсе» належить захищати машину від натовпу зомбі, які на кожному кроці рвуться до техніки з метою розтерзати її і не дати дістатися до кінця. На фініші, власне, машина продукує дуже потужний імпульс, який спалює геть всю електроніку і зупиняє виробництво зомбі на зазначеній території. Але після цього вантажівка розноситься авіаударом, і чекає битва з босом, якого розряд не подіяв. Проходження «Небезпечного Експерименту» в «Варфейсе» не представляє особливої складності. Досить слідувати підказкам і вчасно реагувати, коли вороги змінюють напрямок атаки і намагаються зайти з тилу, то збоку, то лізуть з усіх боків. Особливу складність представляють Химери, більш відомі як «роботи». Їх дуже складно вбити, тому є всі шанси, що вантажівка буде пошкоджено. Рекомендується всій групі зосередити вогонь на одній цілі і стріляти в голову, щоб швидко і планомірно позбавлятися від таких складних супротивників.


Warface. Небезпечний експеримент "Варфейса", нагороди та проходження

Ігрові нагороди за «Небезпечний Експеримент»

У «Варфейсе» спецоперація була вперше введена в жовтні 2015 року. Користувалася великою популярністю серед гравців. В нагороду можна було отримати кулемет XM8 LMG на певний час. Гармата мала цікаву особливість — додатковий шкоду на зомбі, — тому дуже часто використовувалася при проходженні даної місії. У 2017 році нагороди за «Небезпечний Експеримент» Warface стали набагато цікавіше. У гру був введений збройовий комплект «Каратель», кожен із зразків якого можна отримати в нагороду на певний час в залежності від складності гри. Особливо популярним став кулемет XM8 LMG «Каратель», який має плюс 100% до втрати проти зомбі, володіє великим запасом набоїв і високими показниками точності. На другому місці за популярністю «Вепр» — карабін з серії «Каратель» тут ще цікавіше: плюс 250% утрати по зомбі. Слід зазначити, що цією зброєю зазвичай користуються медики, які страждали від низького запасу патронів. На цей раз розробники вирішили виправити цю помилку і надали можливість лікарям вдосталь постріляти. Часто використовуються вищезгадані гармати не тільки в «Небезпечному Експерименті». В Warface також дуже добре ними грати на «Чорну Акулу», «Затемнення» і, звичайно ж, на спецоперації «Анубіс».
Всі зазначені місії увазі з собою зіткнення з натовпами зомбі, тому нова збройна серія доведеться як не можна до місця.
Warface. Небезпечний експеримент "Варфейса", нагороди та проходження

Висновок

На закінчення хотілося б сказати, що спецоперація «Небезпечний Експеримент» в «Варфейсе» є однією з найцікавіших, небезпечних, динамічних і дуже швидких в плані проходження. В ній є місця, де дуже зручно набивати фраги на супротивників за допомогою зброї ближнього бою. Ідеально підходить катана з втратою проти зомбі. Особливість клинка в тому, що наноситься шкоди не точково, а по площі, у зв'язку з чим зручно косити супротивників пачками. Все залежить від досвіду і вправності рук. «Небезпечний експеримент» Warface є далеко не єдиною спецоперацією, гідною уваги. Дуже скоро в грі планується введення операції «Чорнобиль», чого всі чекають з нетерпінням. Всім вдалої гри, нових перемог і досягнень!