Кейбл ("Марвел"): огляд, характеристика героя і цікаві факти

8 0 Новини високих технологій

Всесвіт «Марвел» сповнена самих різноманітних супергероїв, серед яких є як хороші, так і погані. Серія має кілька фаворитів, таких як Людина-Павук, Дедпул, Росомаха і так далі, але є в ній також і менш відомі, але від цього не менш цікаві персонажі, такі як Кейбл. «Марвел» ввели цього героя в далекому 1990 році, і тоді він мав досить непогану популярність, однак до 2002 року його фанатська база значно скоротилася. Це неймовірно цікавий і вражаючий персонаж, історія якого захоплює, а здібності дивують. Що ж, настав час дізнатися, ким є Кейбл з «Марвел».


Коротка характеристика

Кейбл ("Марвел"): огляд, характеристика героя і цікаві факти
Якщо ключових персонажів всесвіту можна описати коротко і чітко, визначивши їх прихильність до сил добра або зла, то в даному випадку все не так просто. Справа в тому, що Кейбл з «Марвел» є не самим простим героєм. Він виступає в образі свого роду месії з майбутнього, який намагається виправити минуле, при тому що не отримує особливої любові з боку жителів Землі, а також мутантів. Він володіє телепатичними і телекинетическими здібностями, які роблять його одним з найсильніших супергероїв. Його можна описати як хаотичну протилежність Професора Ксавьє на добрій стороні мутантів. Однак це не зовсім точний, тому як персонаж Кейбл є набагато більш складним і незвичайним. Щоб краще розібратися в ньому, необхідно дізнатися його історію. Яка ж біографія цього персонажа всесвіту «Марвел»? Кейбл пройшов через багато, тому вам буде цікаво дізнатися, як же складалася його життя.


Дитинство

Кейбл ("Марвел"): огляд, характеристика героя і цікаві факти
Відразу варто відзначити, що герої «Марвел» (Marvel) часто мають не самі точні біографії через розмаїття альтернативних всесвітів, варіантів подій, подорожей у часі і так далі. У випадку з Кейблом великий вплив на біографію надали саме подорожі в часі. Однак варто почати з самого початку. Кейбл, справжнє ім'я якого Натан Саммерс, є сином Скотта Саммерса, відомого як Циклоп, і Мадлен Прайер, що є клоном Джини Грей, створеної спеціально для створення Кейбла Злыднем, затіяли зрада Апокаліпсису. Однак Апокаліпсис дізнався про зраду Злидня і інфікував немовляти техноорганическим вірусом, повільно убивавшим дитини. Проте до смерті не дійшло, так як Циклопові з'явилася жінка з майбутнього, яка сказала, що врятувати Натана можна тільки в тому випадку, якщо той відправиться саме в майбутнє. Так Натан Саммерс (Кабель, Cable) виявився там.

Час у майбутньому

Кейбл ("Марвел"): огляд, характеристика героя і цікаві факти
Коротка історія персонажа Кейбла (Кабелю) обов'язково повинна включати в себе період у майбутньому, так як саме там відбувалося основне розвиток цього героя. Коли він перемістився, та сама жінка, Асканії, яка виявилася переміщеної в часі матір'ю Натана, клонувала його на той випадок, якщо він не виживе за техноорганического вірусу. Однак вижити змогли і Натан, і його клон, тільки от останнього викрали послідовники Апокаліпсису, який хотів переселити свій розум в тіло клону, названого Страйфом. Таким чином Апокаліпсис ростив Страйфа, в той час як вихованням Кейбла займалися його батьки, перенесені під час останніми зусиллями Асканії. Саме вони змогли перешкодити переселенню розуму Апокалиписиса в тіло Страйфа, завдяки чому лиходій загинув остаточно. Однак Страйф при цьому не збирався сидіти склавши руки, тому він відправився в минуле (теперішній час), щоб захопити владу і стати повноцінним правонаступником Апокаліпсису. Кейбл, природно, пішов за ним, щоб йому перешкодити.

Даний час

Кейбл ("Марвел"): огляд, характеристика героя і цікаві факти
Кейбл довгий час подорожував між сьогоденням і майбутнім на своєму власному кораблі, постійно вів протистояння як зі своїм клоном, так і з іншими злочинцями. Проте одного разу, коли він повернувся з майбутнього в сьогодення, він дізнався, що Страйф під виглядом Кейбла встиг насолити практично всім мутантам у світі, і тепер вони всі налаштувалися проти нього. Йому дивом вдалося переконати кількох мутантів в тому, що це витівки його близнюка, після чого він вирішив провести останню битву з Страйфом. Вони зіткнулися на Місяці і після запеклої битви, здавалося б, загинули обидва. Проте пізніше Кейбл з'явився в майбутньому, але в його свідомості був Страйф. Йому дивом вдалося позбутися від особистості Страйфа, після чого він дізнався від Злидня, що Страйф був його клоном, а не навпаки, як йому постійно повідомляв сам Страйф. Після перемоги над Страйфом Кейбл почав рухатися до того, що він вважав метою свого життя – знищення Апокаліпсису в теперішньому часі. Після того як Джина Грей навчила його користуватися своїми пси-здібності на максимальному рівні, він вступив у протистояння з Апокаліпсисом і здолав його. Після цього він став подорожувати по світу, будучи найманцем, який отримав славу під прізвиськом Солдатів Ікс.

Здібності

Кейбл ("Марвел"): огляд, характеристика героя і цікаві факти
Як ви можете зрозуміти з будь-якої фігурці, Кейбл (огляд цього персонажа ви зараз читаєте) є потужним людиною у віці, збройним дивним і великим знаряддям. Однак при цьому його основними силами все ж залишаються телепатичних і телекінетичні здібності. Спочатку він не міг ними нормально користуватися з-за того, що був хворий техноорганическим вірусом, але з плином часу його здатності росли, і він міг користуватися ними без особливих проблем. Пізніше його телепатичних і телекінетичні здібності стали настільки розвиненими, що він міг навіть читати думки і контролювати свідомість інших людей. Його здібності вважаються одними з найсильніших у всій всесвіту, але при цьому вони ще значно посилюються тим, що він має значний запас досвіду, набутого в процесі подорожей у часі, високий показник інтелекту, а також одних з найсильніших мутантів в історії в якості своїх вчителів на різних етапах його розвитку і становлення.

Телекінетичні особливості

Кейбл ("Марвел"): огляд, характеристика героя і цікаві факти
Природно, у різних всесвітів його здібності відрізняються (зокрема, вони сильно відрізняються в серії Cable Marvel Select), однак якщо говорити про оригінальною всесвіту, то в доповнення до базових телепатичним і телекинетическим здібностям Кейбл навчився піднімати предмети навіть самої неймовірної ваги, а також телекинетически піднімати себе, щоб перелітати по повітрю невеликі дистанції.

Передбачення та інші цікаві моменти

Кейбл відрізняється й іншими цікавими моментами, які можуть привернути до нього фанатів, раніше не чули про такого героя. Наприклад, він в невеликій мірі може передбачати події майбутнього і навіть астрально переміщатися в часі без використання спеціального обладнання. Також він використовує свою техноорганичную інфекцію собі на користь, що укупі з підключенням до «Инфонету» наділяє його киберпатией. Крім того, техноорганические частини його тіла володіють неймовірною міцністю і силою.