Як накрутити години в CS: GO - інструкція

110 0 Новини високих технологій

CS: GO – мультіплєєрний шутер і одна з найпопулярніших кіберспортивних дисциплін на сьогоднішній день. Щоб досягти успіху і підвищити свій навик гри, багато геймери проводять десятки годин на тиждень за комп'ютером. По CS: GO проводяться великі турніри з величезними призовими. Розробники Valve поширюють шутер через власний сервіс Steam, в якому можна не тільки зручно купувати ігри і спілкуватися з іншими гравцями, але і відстежувати статистику награних годин і досягнень. Давайте розберемося, як накрутити години в CS: GO.


Як накрутити години в CS: GO - інструкція

Всі варіанти накрутки

У даній статті будуть розглянуті тільки легальні та дозволені методи. Ви повинні користуватися лише ними, щоб не отримати бан аккаунта в сервісі «Стім» довічно. В такому випадку вам доведеться створювати новий обліковий запис ігри та купувати заново. Варто нагадати, що CS: GO не є безкоштовною, тому нелегальні способи навряд чи виправдають себе. Отже, щоб накрутити години в CS: GO, скористайтеся одним з методів:
 • через саму гру;
 • за допомогою спеціальної програми;
 • через командний рядок.
 • Розберемо кожен спосіб у вигляді покрокової інструкції.
  Як накрутити години в CS: GO - інструкція

  Накрутка в грі

  Перший варіант не потребує додаткових дій і програм, однак у вас повинно бути багато вільного часу і інтересу, щоб накрутити годин в CS: GO. Даний варіант не вважається самим поганим, оскільки за час гри ви почнете краще розуміти механіку, підвищите особистий навик стрільби і так далі. Однак, якщо вас цікавить статистика тільки кількість часу, яке було проведено в грі, ви можете просто запустити CS: GO і згорнути її. Для цього буде потрібно досить потужний комп'ютер, щоб фонова робота гри не заважала нормальній роботі системи. Також ви повинні бути готові залишати ПК включеним на тривалий час.


  SAM

  Програма Steam Achievement Manager допоможе не тільки накрутити час, але і отримати швидко необхідні досягнення в грі. Для цього потрібно завантажити безкоштовну утиліту і встановити її. CS: GO встановлювати не обов'язково. Запустіть програму і виконайте наступні дії:
 • Знайдіть у списку CS: GO і клацніть двічі по ній.
 • Накрутка в цьому випадку почнеться моментально. Час буде додаватися так, ніби ви по-справжньому граєте в шутер.
 • Таким способом ви можете діяти навіть в декількох іграх одночасно. Однак будьте обережні, оскільки сума всіх годин в накручених іграх може перевищити кількість годин в тиждень, в результаті чого у вашому профілі будуть неправдоподібні цифри. Бан за це ви навряд чи отримаєте, але накрутка буде видна неозброєним оком.
  Як накрутити години в CS: GO - інструкція

  Командний рядок

  Щоб швидко накрутити години в CS: GO за допомогою командного рядка, необхідно зробити наступне:
 • Відкрийте властивості ярлика гри з допомогою правою кнопкою миші.
 • Пропишіть наступний параметр: -textmode -nosound -nopreload -noshader -console -nojoy -noipx -nocrashdialog -sw -noborder.
 • Збережіть зміни і запустіть гру.
 • Дочекайтеся поки екрані з'явиться вікно командного рядка, що свідчить про те, що гра запустилася.
 • При використанні даного методу, ви не вдаєтеся до допомоги сторонніх програм і не навантажуєте комп'ютер запущеною грою. Вся накрутка відбувається у фоновому режимі. Сподіваємося, тепер ви знаєте, як накрутити годинник в будь-якій грі з магазину Steam, в тому числі і в CS: GO.