"Стім" не вантажить сторінки: чому і як виправити?

18 0 Новини високих технологій

Steam – велика торгова майданчик комп'ютерних ігор і найбільша соціальна мережа для геймерів по всьому світу. Зручний додаток для комп'ютера не тільки дозволяє скачувати ігри і запускати їх за допомогою лаунчер, але і є повноцінним браузером з можливістю переглядати сторінки магазину, профілі гравців, новини і так далі. Також в «Стім» є окремий браузер, який дозволяє відкривати сторонні сайти прямо під час гри. Давайте розберемося, що робити, якщо «Стім» не вантажить сторінки, і чому виникає така проблема.


"Стім" не вантажить сторінки: чому і як виправити?

Можливі причини

Всі причини, за яких сервіс може перестати завантажувати сторінки в додатку, можна розділити на наступні види:
 • Проблеми з інтернетом користувача;
 • Проблеми з самим встановленим додатком;
 • Неполадки з боку Valve.
 • Розглянемо кожен варіант розвитку подій докладніше.

  Проблеми з інтернетом

  Насамперед на думку спадає саме несправність з'єднання зі сторони користувача – погана швидкість, розриви мережі і так далі. Тому рекомендуємо вам перевірити стабільність інтернету в інших програма (наприклад, в браузері). Можливо, що при грі в онлайні з друзями (коли зазвичай використовується ще й розмовна програма) завантажений весь канал інтернету, із-за чого додаток просто не в змозі відкрити сторінки в браузері додатки. Перевірте швидкість вашого з'єднання. Якщо все працює справно, то переходьте до наступного варіанта.
  "Стім" не вантажить сторінки: чому і як виправити?

  Проблеми з серверами Valve

  Компанія Valve регулярно проводить профілактику серверів, під час яких клієнт «Стім» і всі онлайнові ігри недоступні. Ви можете запускати поодинокі проекти на проходження, проте користуватися магазином і браузером у вас не вийде. В такому випадку необхідно почекати рішення проблеми або кінця профілактики.


  Збої часто відбуваються з-за виходу великих новинок, коли більшість користувачів починають завантажувати ігрові файли одночасно. У такі моменти «Стім» не вантажить сторінки, не дає доступ до серверів і так далі. Виходячи з практики, подібне триває зовсім недовго. Технічна підтримка Steam швидко реагує на будь-які поломки, тому гравці проводять в очікуванні не так багато часу.

  Проблеми з клієнтом

  Тепер необхідно перевірити, завантажує або не вантажить "Стім" сторінки через браузер. Для цього зайдіть на головну сторінку і перевірте працездатність магазину. Якщо сервіс відкривається коректно, тоді проблема полягає в самому клієнта Steam, встановленому на комп'ютері. Для початку повністю видаліть програму з ПК. Для цього можна скористатися стандартним додатком "Віндовс" – «Установка і видалення програм», яке можна знайти в "Панелі управління". У списку всього встановленого софта знайдіть Steam і клацніть по кнопці «Видалити». Тепер необхідно інсталювати клієнт заново. На офіційному сайті є посилання на скачування інсталятора, який важить кілька Мб. Відкрийте його, щоб розпочати завантаження файлів програми. Після закінчення завантаження «Стім» автоматично розпакує всі файли на жорсткий диск, після чого з ним можна буде працювати. Запустіть клієнт і авторизуйтесь, ввівши дані свого облікового запису. Тепер перевірте, вантажить «Стім» сторінки в браузері чи ні.
  "Стім" не вантажить сторінки: чому і як виправити?

  Що робити, якщо не допомогло?

  У тому випадку, якщо жоден з описаних методів вам не допоміг, а у всіх ваших друзів сторінки завантажуються справно, доведеться звертатися в службу підтримки Steam. Зробити це можна наступним чином. Перейти на сайт "Стім", відкрити розділ "Підтримка" та авторизуватися зі свого облікового запису. Далі потрібно вибрати причину і тему звернення, потім заповнити точну форму і вказати контактні дані. Без авторизації на сайті ви не отримаєте доступ до зворотного зв'язку з працівниками. Тепер ви знаєте, що робити, якщо "Стім" не вантажить сторінки.