Докладно про якості зброї в "КС: ГО"

217 0 Новини високих технологій

Багато людей є шанувальниками жанру таких ігор, як шутери. Даний вид ігор відмінно підходить для того, щоб перевірити свою влучність. Для деяких же це стає постійною роботою, на яку вони витрачають тисячі годин свого дорогоцінного часу. Але не варто забувати про те, що у грі CS: GO існують всілякі елементи декору зброї. Тому дана стаття присвячена темі якості зброї в «КС: ГО».

Пару слів про CS: GO

Дана гра з'явилася ще в далекому 2004 році. Її створило околоигровое співтовариство на основі гри Half-Life. Її основна задумка полягає в командній роботі і злагодженості, адже тільки ці 2 речі приведуть команду до перемоги.


Докладно про якості зброї в "КС: ГО"
Звичайно, існують спеціальні моделі зброї, змінюють забарвлення, але вони - всього лише текстури, і не більше, хоч і деякі з них стоять цілі статки і не мають особливого впливу на якість зброї в «КС: ГО». Вибиваються дані текстури зі спеціальних скринь. Самі ж скрині можна купити на торговому майданчику або ж чекати шансу, коли після гри випаде закритий скриня, але в такому випадку доведеться заплатити за ключ.

Основні види зброї в «КС: ГО» за якістю

Як і в будь-якій грі, де існують внутрішньоігрові речі, змінюють лише оболонку, тут також є развивание цих предметів на класи. Тільки в CS: GO речі нижчої якості від вищого досить сильно відрізняються зовнішнім виглядом: можуть бути відколоті частини фарбування, може бути багато бруду зверху або ж неймовірна кількість подряпин. Чим краще якість, тим красивіше воно у вас в руках, нічого складного.


Докладно про якості зброї в "КС: ГО"
Всі якості зброї в «КС: ГО»:
  • Прямо з заводу. Дані речі дуже цінуються гравцями, адже текстура зброї не пошкоджена. Коштує дуже дорого, але дуже красиво.
  • Трохи поношено. Практично такий же зовнішній вигляд, як у попереднього варіанту, тільки іноді можуть бути помітні незначні подряпини. Але все одно цей варіант цінується гравцями.
  • Після польових випробувань. Вже більш зношене зброю, на якому можуть бути відсутні деякі елементи картинки.
  • Поношене. Характеризується більш тьмяним і темним виглядом, ніби це зброя побувало в кожному збройному конфлікті за останні 20 років.
  • Висновок

    Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви почали розрізняти якість зброї в «КС: ГО», і вас ніхто не зможе обдурити при угоді. Будьте особливо пильними, якщо людина пропонує поношене зброю в обмін на абсолютно новий ваше, шахраї є скрізь. Одним словом, не помиліться при виборі бойових аксесуарів. Успіхів в грі!