Лікування помилки читання диска Steam

14 0 Новини високих технологій

Досить багато гравців визнали торгову площадку Steam найбільш зручній та сприятливою для тих, хто хоче проявити свої навички в великій ігровій індустрії. З кожним роком число ігор в бібліотеці спільноти зростає з геометричною прогресією, як і кількість нових користувачів. У даній статті буде детально висвітлена така проблема, як помилка читання диска в Steam, а також шляхи вирішення даної проблеми без застосування складного софта або підозрілого якості вихідних файлів ігор.

Взаємодія програми з жорстким диском

Як відомо Steam – це дуже відома по всьому світу майданчик, навколо якої зібралися абсолютно всі великі ігрові видавці. В бібліотеці Steam можна купити навіть ігри 90-х років, саме ті, на яких ми виросли, або ж наші батьки. Раніше допуск до продажу не могла отримати кожна гра, він давався лише після суворого оцінювання експертів. Тепер же ситуація зовсім інша, тому що додали новий розділ, де люди можуть виставляти свої ігри на огляд публіки, і якщо люди оцінять гру по достоїнству, то її можна буде купити в магазині.


Лікування помилки читання диска Steam
Steam – це не тільки велика бібліотека з іграми, галерея з невідомими іграми і місце, де гравці по всьому світу спілкуються на форумах, це також ще й спеціальна програма для комп'ютера, за допомогою якого якраз і можна завантажувати ігри з бібліотеки, звичайно, заплативши за них певну ціну. У деяких випадках при завантаженні гри виникає помилка читання диска в Steam. У цій статті дана проблема повністю вирішена. Без необхідності у видаленні програми і переустановлення операційної системи.


Що робити, якщо при оновленні сталася помилка читання диска Steam?

Подібна проблема, як не дивно, виникає виключно у момент завантаження або оновлення гри. Пов'язана вона, як правило, з несправністю жорсткого диска, а не самого додатка для скачування. Також варто сказати, що в деяких випадках винні сервери програми, адже навантаження на них колосальна, і їх не так багато в Росії.
Лікування помилки читання диска Steam
Інструкція по виправленню помилки читання диска в Steam:
  • Зайдіть в налаштування програми, далі на завантаження і в полі регіону виберіть іншу країну для завантаження. Рекомендується Швеція чи інша країна, у якій краще зв'язок з серверами.
  • Якщо попередній метод не допоміг, то звільніть один з розділів жорсткого диска, перенесіть з нього всі важливі файли і відформатуйте наступним чином: права кнопка миші по розділу, потім вибрати пункт «Форматувати». Після форматування встановіть місцем для скачування наш очищений розділ і скачайте будь-яку гру.
  • На закінчення

    Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам у вирішенні проблеми з помилкою читання диска в Steam. Не довіряйте шахраям, які намагаються вам допомогти за допомогою спеціальних файлів, які нібито исцелят проблему – в цих файлах можуть зберігатися небезпечні віруси, здатні вкрасти ваші дані або ж знищити їх заради забави хакера.