Well worn: яка якість зброї в CS: GO

268 0 Новини високих технологій

У сучасному світі практично кожен житель землі грав у комп'ютерні ігри, адже це те саме місце, де кожен може стати супергероєм або найманим вбивцею, твердо віруючим у правильність свого вибору. Кожна людина тільки сам вибирає улюблений жанр, але в даній статті мова піде про чудовій грі CS: GO, а якщо бути точніше, то про те, яку якість well worn і який зміст криється за цими словами в рамках чудового шутера від першої особи Counter-Strike, а також коротко розповімо про цінову політику щодо якості речей в даній грі.


Цінова політика щодо якості речей в CS: GO

Гра CS: GO існує навколо ігрового спільноти Steam, в якому існує своя майстерня, де кожен бажаючий може створити текстуру для улюбленого зброї, але додавати її в скриню чи ні - вирішує лише сама спільнота і Steam. Кожна річ в даній грі розділяється на кілька класів, серед яких враховується якість малюнка і рідкість випадання даної зброї зі скрині.
Well worn: яка якість зброї в CS: GO
Чим рідше випадає з скрині предмет, тим дорожче він продається на торговому майданчику. Існують такі предмети, які падають лише один раз на кілька тисяч скринь, від чого ціна може доходити до 2 тисяч цілком реальних доларів. Хоч це і гра, але досить дорогі, якщо робити наголос виключно на естетичну складову. У даній статті ми докладно розглянемо якості зброї в CS: GO, а також те, яку якість well worn. Відповідь вийде досить простим і зрозумілим, якщо застосувати базові знання англійської мови.


Well worn - яка якість?

Існує всього 5 видів зброї в Counter-Strike, які мають більший вплив, ніж рідкість випадання, тому що від якості повністю залежить малюнок, а без малюнка зброя зовсім нікому не потрібно, адже стріляє так само. Все ж, деякі виходять за рамки сприйняття і навіть в найгіршому якості коштують десятки тисяч доларів.
Well worn: яка якість зброї в CS: GO
Види якості зброї в Counter-Strike:
  • Прямо з заводу. Найдорогоцінніший зразок зброї для будь-якого цінителя красивих речей.
  • Трохи поношене. Трохи гірше попереднього варіанту, але все одно досить гарний варіант для колекції.
  • Після польових випробувань. Є середнім варіантом якості, цінується лише в тих випадках, коли зброя дуже дорога.
  • Поношене. Є значні пошкодження фарби.
  • Загартоване в боях. Самий пошкоджений варіант зброї, практично непридатний для колекції. Є по суті сміттям.
  • Але все ж, well worn – яка якість? Якщо перевести ці назви якостей зброї, то вийде, що well worn – це поношений варіант якості. До певного оновлення гра була на англійською мовою, звідси і з'явився дане питання.

    На закінчення

    Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам зрозуміти, яке якість well worn, а також трохи глибше вникнути в цінову політику вищевказаної гри. Якщо зважилися пограти, то у вас є можливість отримати гвинтівку, вартість якої перевищує 2 тисячі доларів, все залежить від удачі.