Як оновити драйвера відеокарти AMD Radeon і Nvidia?

171 0 Новини високих технологій

Збираючи самостійно ПК, більшість користувачів багато часу приділяють вибору процесора і відеокарти. Особливо це відноситься до геймерам. Вони дуже серйозно придивляються до кожної моделі. Але цікаво, що деякі з них навіть не знають, як оновити драйвера відеокарти AMD Radeon або Nvidia.

Суть питання

Отже, уявіть, що ви зібрали чи купили собі комп'ютер. Кожен просунутий користувач знає, що за технікою потрібно стежити і доглядати. Важливо на всі її «протести» оперативно відгукуватися, інакше можуть бути проблеми непрості, які потребують втручання фахівця.
Як оновити драйвера відеокарти AMD Radeon і Nvidia?Щоб цього не сталося потрібно час від часу прочищати ПК, причому не тільки зсередини, а й зовні. Ну і, звичайно ж, стежте за всіма компонентами. Знати те, як оновити драйвера відеокарти AMD Radeon або Nvidia, важливо. Чому, дізнаємося далі.

Причини

Отже, за останній час, відеокарта стала чи не головним комплектуючих в системі, особливо якщо справа стосується ігрових збірок. Драйвера для неї з'являються кілька разів на місяць. З чим же це пов'язано? Найпопулярнішою причиною вважається випуск нової гри. Коли відбувається реліз новинки в світі геймерів, то виробники відеокарт тут же намагаються оптимізувати свій пристрій для конкретного проекту. Щоб нова гра не викликала подразнення, не створювала «фризів» і подлагиваний, доводиться займатися розробкою подібних оновлень. Робота над помилками - це ще одна причина, по якій потрібно буде оновити драйвер відеокарти AMD Radeon Graphics. Деякі попередні версії «дров» могли принести користувачам помилки і баги. Щоб виправити свої промахи і згладити скарги гравців, виробник випускає ще одне оновлення.


Якщо у вас старий ПК або ноутбук, і ви розумієте, що застарілі процесор і відеокарта не потягнуть новомодні гри, також спробуйте оновити «дрова». Дуже часто розробники випускають подібні оновлень, які підвищують потенційні можливості пристроїв.
Як оновити драйвера відеокарти AMD Radeon і Nvidia?
Але не тільки на ігри впливають нові драйвера. Деякі з нас користуються графічними редакторами, які також мають потребу в ресурсах. Разом з їх поліпшенням і розвитком, збільшується і необхідна продуктивність. Звідси і необхідність в розумінні, як оновити драйвера відеокарти AMD Radeon і Nvidia. Ну і, нарешті, всі сучасні ревізії браузерів вимагають використання нових розробок щодо апаратного прискорення. Щоб всі технології, які розвиваються з часом, система була в стані підтримувати, вам знову-таки потрібно подбати про оновлення «дров».

З чого почати?

Якщо раптом ви вирішили, що пора приступати до дії, але не знаєте, з чого почати, почніть з ідентифікації вашого пристрою. Звичайно, якщо ви самостійно збирали комп'ютер, то ймовірність того, що ви не знаєте модель відеокарти, вкрай мала. Але якщо раптом ви володар ноутбука або купленої системи, ви можете знати тільки те, що графічний прискорювач відноситься до Nvidia або AMD. Можливо, ваша система працює за рахунок інтегрованої відеокарти Intel.
Але цих даних недостатньо. Доведеться дізнатися, яка модель відеокарти, перш ніж шукати для неї драйвера.

Ідентифікація

Отже, вищевказані виробники – це нині найпоширеніші представники графічних прискорювачів. Можна впевнено сказати, що інших варіантів просто немає. А якщо ви і зустрінете якесь невідоме ім'я, то така система виявиться одного на мільйон.
Як оновити драйвера відеокарти AMD Radeon і Nvidia?
Щоб визначити, до якого ж табору належить ваша відеокарта, досить відправитися в «Диспетчер пристроїв». Зробити це можна двома способами (для власників операційної системи Windows 7):
 • Відкриваємо «Мій комп'ютер». Натискаємо правою кнопкою миші по порожньому місцю і переходимо в «Властивості». Тут ліворуч ви побачите кілька пунктів, серед яких знайдете потрібний.
 • Натискаємо «Пуск», вибираємо «Панель управління». У вікні, шукаємо «Диспетчер пристроїв».
 • Коли ви відкрили потрібне меню, перед вами з'явиться список всього, що підключено до вашого ПК. Тут потрібно знайти підрозділ «Відеоадаптери». В сучасних системах зазвичай два варіанти. Перший – це інтегрована відеокарта, яка входить до складу вашого процесора. Другий – це дискретний прискорювач. Можете переписати всі назви. Обидві моделі стануть нам у нагоді надалі. Хоча пріоритетніше, звичайно, оновити драйвер відеокарти AMD Radeon HD 6670 або тієї моделі, яку ви знайдете в списку.

  Версія

  Чи потрібні вам у принципі оновлення? Адже іноді в системі закладені автоматичні завантаження. Можливо, комп'ютер вже сам подгрузил все, що необхідно для роботи. У будь-якому випадку натискаємо правою кнопкою миші по відеокарті і натискаємо «Властивості». Нам відкриється нове вікно, в якому ми переходимо на вкладку «Драйвер». Тут буде вказана дата розробки і версія «дров».
  Як оновити драйвера відеокарти AMD Radeon і Nvidia?
  Прийнято вважати, що якщо дата останніх оновлень більше місяця, то однозначно потрібно шукати, де оновити драйвера відеокарти AMD Radeon TM R5.

  Нова версія AMD

  В цілому сам механізм оновлень у кожного виробника практично не відрізняється. Потрібно перейти на офіційний сайт і знайти там потрібну категорію. Розробники пропонують два способи, як встановити «дрова».
  У першому випадку потрібно буде завантажити спеціальну утиліту, яка сама визначить модель і версію. Якщо вона виявить, що є оновлення, вона запропонує вам завантажити їх. У другому випадку ви можете самостійно ввести сімейство і модель прискорювача. Оскільки в «Диспетчері пристроїв» ми отримали потрібну інформацію, можна зробити це таким способом. Просто у списку шукаєте потрібний варіант, вказуєте операційну систему і завантажуєте.

  Нова версія Nvidia

  Щоб оновити драйвера відеокарти AMD Radeon HD 6620G, потрібно перейти на офіційний сайт виробника. У випадку з Nvidia доведеться робити те ж саме. Ніяких програм нам скачувати в цей раз не пропонують. Потрібно відразу вибрати тип продукту, його серію, сімейство. Далі вказати операційну систему і мову.
  Як оновити драйвера відеокарти AMD Radeon і Nvidia?
  Після натискаємо на пошук. Якщо бачимо, що виробник знайшов нам драйвера, які з'явилися буквально кілька днів або тижнів тому, можемо завантажувати їх. Після того, як файл буде завантажено, досить запустити установку і слідувати інструкції.

  Оновлення Intel

  Звичайно, якщо ви змогли оновити драйвера відеокарти AMD Radeon HD 8670M, то, швидше за все, вам не потрібно буде чіпати інтегрований прискорювач. Але якщо ви хочете все відразу, то можете спробувати відновити його. Для цього можна встановити спеціальну утиліту Intel Update Utility Installer, запустити її і вона сама все зробить. Коли сканування буде завершено, вам будуть доступні можливі файли для завантаження.

  Висновки

  Немає нічого складного в тому, щоб поліпшити систему. Деякі відразу налаштовують автоматичний пошук драйвера і оновлення операційної системи. У цьому випадку можна стежити за новинками прямо з Windows.
  Як оновити драйвера відеокарти AMD Radeon і Nvidia?
  Можна також встановити спеціальні програми, які стежать за всією системою. У цьому випадку, всі нові драйвера будуть надходити на ПК і з вашого дозволу встановлюватися. Коли люди, які не знали, як оновити драйвера відеокарти AMD Radeon і Nvidia, починають розуміти важливість і необхідність цього процесу, система стає сучаснішою. Вам відкриється більше можливостей. Особливо це важливо робити геймерам, які хочуть отримувати максимальну продуктивність в іграх. Резюмуючи, важливо розуміти, що від вас потрібно всього чотири дії: ідентифікація моделі, завантаження драйверів з сайту, установка їх і перезавантаження ПК. Все це не займе у вас і години часу. Зате результат може стати вагомим.