Боузер — персонаж ігрової серії "Маріо"

149 0 Новини високих технологій

Персонаж Боузер відноситься до легендарної ігрової серії «Маріо». Перший проект з'явився ще на старих приставках, а даний антагоніст був у ній в ролі головного лиходія і боса. Дійти до нього було неймовірно складно, а перемогти і зовсім неможливо. Після цього він став з'являтися майже в кожному проекті. З плином часу формувалася його історія як персонажа, що було досить цікаво фанатам. Саме про це розказано в статті.

Зовнішність

Персонаж Боузер є чимось середнім між драконом і черепахою. У початкових іграх серії «Маріо» він мав тільки деякі шипи і не сильно відрізнявся від своїх поплічників з клану «куп». Пізніше автори додали йому різноманітності, зростання і грізного вигляду. Тоді він вже придбав справжні риси дракона. Саме Боузер є найгрізнішим ворогом головного героя, адже своєю хитрістю і підступністю управляє цілою армією більш дрібних черепах і навіть Гумба. Битися з ним завжди важко з-за величезної фізичної сили.
Боузер — персонаж ігрової серії "Маріо"Цілі антагоніста

Як і будь-який інший негативний персонаж, Боузер має свою мету, яку намагається виконати протягом всієї серії. Він завжди викрадає милу і добру принцесу Піч, щоб тримати у себе в полоні. Теорії щодо того, навіщо він це робить, найрізноманітніші. У деяких іграх було зазначено, що тільки ця дівчина своїми здібностями може заблокувати чорну магію Боузера і не дати йому творити злі справи. Тому він намагається прибрати перешкоду зі шляху, але йому завжди заважають це зробити двоє братів – і Луїджі Маріо.


Іншою причиною вказується нерозділене кохання ватажка злих істот, яку він має до Піч. Принцеса не відповідає йому взаємністю, а тому залишається тільки вкрасти дівчину, щоб якось вгамувати свою спрагу до почуттів. В цьому році з виходом нової частини геймери постійно твердять про те, що насправді їхні почуття взаємні, а брати просто заважають зійтися двом закоханим. Більшість такі факти сприймає як обман, але може бути, в цьому є дещиця правди.
Боузер — персонаж ігрової серії "Маріо"

Сімейні зв'язки

Автори серії «Маріо» персонажа Боузера не розкривали повністю з позиції створення повноцінної історії. Кожна нова частина відкривала якусь нову інформацію, і складалася загальна картина. Наприклад, в останніх частинах автори вказують на те, що у антагоніста є син, тільки от, хто мати, залишається в секреті. Пізніше розробники лінійки вирішили піти ще далі і в Super Mario Bros 3 вказують на те, що у персонажа Боузер в «Маріо» є семеро дітей. Які вони і чому раніше про це нічого не говорили, автори вирішили промовчати, але назву їм дали – «Купалинги». Спільнота сильно схвилювала ця новина і почалося активне обговорення. Згодом автори знову змінили своє рішення і переписали історію. Вони вказали, що Боузер і ці семеро схожих на нього істот, родичами не є. Команда розробників повернулася до ідеї залишити одного сина в полюбився всім антагоніста і на цьому закінчити експерименти з сімейними зв'язками.
Боузер — персонаж ігрової серії "Маріо"

Поява в кіно

Протягом кожної гри персонаж Боузер намагається поневолити Грибне королівство і використовує для цього всі методи. Іноді його амбіції навіть виходять за ці рамки, і він починає замислюватися про владу над усім світом. Подібні прагнення чудово відобразив актор Денніс Хоппер у фільмі «Супербрати Маріо». Там Боузер носить ім'я, яким його люблять називати жителі Японії – Президент Купа. Він є главою останнього міста, де проживають нащадки колись великих динозаврів. Його головною мрією є захоплення і поневолення всього світу. Для цього антагоніст хоче використовувати спеціальний кристал, який знаходиться на збереженні у принцеси Дейзі. Фільм досить старий, тому в ньому немає ніяких вражаючих спецефектів. Хоч головний негативний герой і нащадок динозаврів, але завжди знаходиться в людській подобі і користується вогнеметом. Лише одного разу він на мить перетворився на дракона, коли Маріо у фінальній сутичці переміг його.
Боузер — персонаж ігрової серії "Маріо"

Загальна інформація

Персонаж Боузер Скилет вдався розробникам на славу, тому протягом всієї серії ігор «Маріо» користується великим успіхом. Багато критики та авторитетні видання ставили його в першу десятку серед всіх головних лиходіїв в індустрії. Досить-таки непогані результати, враховуючи те, що це аркада та головний бос з'являється в ній тільки під кінець. Відомий журнал «Імперія» пішов ще далі і поставив Боузера на 23-ю позицію з 50 в списку найбільших персонажів в історії всіх комп'ютерних ігор. Герой підкуповує своєю приємною мультяшною зовнішністю, особливо в сучасному оформленні. Його бажання захопити казкове королівство не виглядає таким вже негативними, коли навколо Маріо або Луїджі всередині всесвіту мешкають такі яскраві тони. Своїм головним супротивником Боузер завжди вважав червоно-синього хлопця з вусами. У той же час Луїджі він зовсім не сприймав як суперника, що завжди дратувало деяких фанатів. Загалом, цей антигерой викликає позитивні емоції і битися з ним весело.