Не можу увійти в "Гугл"-запис: відновлюємо забуті дані, способи входу після скидання налаштувань

23 0 Новини високих технологій

Деякі користувачі бувають розсіяними. Вони періодично забувають свої паролі і логіни. Часто така ситуація виникає, коли купують підтримані телефони. При спробі підключення потрібен новий введення облікового запису "Гугл". У результаті багато задають таке питання: "Не можу увійти в "Гугл"-аккаунт! Що робити?".

Поняття про "Гугл"-акаунті

"Гугл"-запис являє собою обліковий запис користувача в Google. Він створюється під час реєстрації на відповідному сайті. З його допомогою користувач отримує можливість користуватися поштою, диском, соціальною мережею Google+, відеохостингом YouTube, а також іншими службами Google. Крім цього, цей обліковий необхідний користувачам телефонів, смартфонів і планшетів з встановленою ОС Android.


Не можу увійти в "Гугл"-запис: відновлюємо забуті дані, способи входу після скидання налаштувань
Цю систему створює вищеназвана корпорація, тому для запобігання крадіжки, або ж з урахуванням постійного використання гаджета, виробник прив'язує їх до певного облікового запису "Гугл". Саме остання обставина найчастіше буває причиною того, що не можуть увійти в "Гугл"-аккаунт.

Головні причини неможливості увійти в акаунт

Перша причина - забудькуватість користувачів. Є ті, хто створюють аккаунт, довгий час їм не користуються, тому благополучно забувають пароль. Однак його досить просто відновити. Для цього при реєстрації потрібно вказати e-mail або мобільний номер, куди прийде повідомлення, якщо натиснути на посилання "Забув пароль". Ця ж проблема стосується того, що забувають і логін. Відновлення відбувається схожим чином. При реєстрації вказуйте свої справжні Ф. В. О., тому що при відновленні логіна у вас їх запитають, а якщо вводили вигадані дані, навряд чи їх згадайте. Якщо згадали - прийде код підтвердження (на пошту або телефон), після чого вхід буде доступний.


Якщо отримали повідомлення, що такого користувача в "Гуглі" не зареєстровано, перевірте всі дані, в тому числі і резервний e-mail, згадайте - не змінювався у вас номер телефону, а якщо так, то чи доступний він у даний момент. Іноді при вході в аккаунт через браузер може видаватися повідомлення, що відключені Cookie. Необхідно їх увімкнути. Порядок їх включення у кожного браузера свій. Якщо це не допомагає - потрібно очистити кеш браузера. Виконуючи ці нескладні інструкції можна позбавити себе від питання, що робити, якщо не можу увійти в "Гугл"-аккаунт. Якщо ж аккаунт заблокований, то на його відновлення піде більше часу.

Вхід з мобільного телефону

Для того щоб здійснити вхід в акаунт Google з мобільного телефону з попередньо встановленою операційною системою Android, необхідно зайти в налаштування телефону, відкрити в "Облікові записи", після чого клікнути по "Додати запис". Деякі моделі пропонують додавати облікові записи не тільки Google, але і інші. Натискаємо на Google, після чого з'являється меню, в якому вводимо логін і пароль. Тут же можна створити новий або первинний обліковий запис, якщо він ще не був створений.
Не можу увійти в "Гугл"-запис: відновлюємо забуті дані, способи входу після скидання налаштувань
При правильному введенні реєстраційних даних ви ввійдете в свій аккаунт, а ці дані будуть використовуватися вашим гаджетом. Таким чином, відповідь на питання "Як увійти в акаунт "Гугл" на телефоні?" буде знайдений швидко.

Входимо в акаунт після використання функції скидання налаштувань

Після виходу Android 5.1 гаджети на його основі отримали функцію, яка повинна сприяти їх захисту від використання при крадіжці або втраті. Зміст цієї функції зводиться до того, що гаджет просить після застосування функції скидання налаштувань увійти в акаунт "Гугл". Якщо ви пам'ятаєте всі дані свого облікового запису, це ваш телефон, а не куплений з рук, то рішення проблеми не представляє будь-якої складності. Просто вводите свої дані і все.
Не можу увійти в "Гугл"-запис: відновлюємо забуті дані, способи входу після скидання налаштувань
Для різних моделей гаджетів існують свої способи обійти захист "Гугла". У рамках однієї статті їх все розглянути неможливо. Наведемо деякі універсальні способи, але без гарантії їх спрацювання на конкретній моделі.
  • Вставляємо свою SIM-карту в заблокований гаджет, дзвонимо на нього, приймаємо виклик, клікаємо на "Додати новий виклик". У наборі номерів випадковим чином натискаємо на цифри, клікаємо на "Додати номер в існуючий акаунт", після чого повинно бути запропоновано додати "Гугл"-аккаунт, вводимо ці дані, перевантажуємося, попередньо зберігши випадково набраний номер в обліковому записі.
  • До першого кліка (перші 3 кроки) повторюємо кроки першого способу. У наборі номерів натискаємо *#*#4636#*#*, в результаті ви повинні потрапити в розширене меню налаштувань, натискаємо "Назад", переходимо в меню налаштувань, вибираємо "Архівація і відновлення" або "Відновлення та скидання", відключаємо функції відновлення, в тому числі і резервування даних, відновлюємо заводські настройки (повторний скидання), після завантаження вводимо свій "Гугл"-аккаунт.
  • Таким чином, якщо в "Гугл"-аккаунт не увійти після скидання налаштувань, потрібно спробувати ці два способи. Якщо це не допомагає, спробуйте знайти інструкцію для вашого гаджета самостійно в Мережі. Він може вимагати встановлення сторонніх програм, підтримку Fastboot.
    Не можу увійти в "Гугл"-запис: відновлюємо забуті дані, способи входу після скидання налаштувань

    На закінчення

    Знайти рішення проблеми "Не можу увійти в "Гугл"-аккаунт" насправді легко. У статті ми описали декілька ефективних способів. Спробуйте спочатку згадати логін, пароль, зверніться в "Гугл" за допомогою. Якщо не можете розблокувати телефон після застосування скидання налаштувань, спробуйте застосувати різні способи, щоб відновити доступ.