Legacy of Discord - що це за гра?

168 0 Новини високих технологій

Якщо ви любитель пограти з телефону, то RPG онлайн-гра Legacy of Discord майже напевно доведеться вам за смаком. Завдяки барвистій графіку і цікавого сюжету вона змушує знову і знову повертатися в повний чудес і магії онлайн-світ чарівників і лицарів.

Вибір персонажа

Legacy of Discord - що це за гра?
Можливо, ви не раз бачили рекламу на Play Market і задавалися питанням: Legacy of Discord - що це за гра? Отже, на самому початку ви вибираєте собі персонажа, від імені якого і будете рятувати від зла чарівну землю. Вибір невеликий і складається з могутнього лицаря, берсерка і вельми привабливою чарівниці. Вибір супроводжується яскравими візуальними ефектами, тому, швидше за все, ви закохаєтесь в гру ще до її початку.


Сюжет гри

Протягом всієї гри Legacy of Discord вам належить захищати легендарний і неймовірно цінний кристал світла, який так і норовить захопити темні сили. Кристал - це символ самого життя, і коли він потрапляє у ворожі цього світу руки, світ починає в'янути і розпадатися. Ваше завдання - глава за главою відвойовувати кристал, заробляти бонуси і прокачувати персонажа. Веселощі починається в той момент, коли у вас з'являються крила. Локації стають ще більш гарними, боси ще більш лютими, але зате ви можете літати! Чи це не диво?

Хід гри

Legacy of Discord - що це за гра?
Протягом усієї гри вам належить з'являючись у місті, щоб контактувати з іншими ключовими персонажами, які і будуть забезпечувати вас різними квестами і цінними нагородами. Кожна бесіда обіцяє новий виток сюжету, тому читати діалоги теж дуже пізнавально. Якщо вам цікаво, Legacy of Discord - що це за дивовижна RPG, просто подивіться на скріншоти, вони неймовірно красиві! Вам відразу ж захочеться встановити гру на свій девайс. Дратує лише одне: один з персонажів кожен раз говорить один і той же текст про те, що вам необхідно захистити кристал світла, бо це наша єдина надія. Спочатку на це просто не звертаєш уваги, але після 10 повтору дійсно починає набридати.


Крила і вихованці

У грі присутня дуже примітна система вихованців. Їх можна купити або виграти, що вкрай меловероятно. Вихованці можуть супроводжувати вашого персонажа під час битви, що дуже важливо, так як по ходу гри боси стають все складніше і сильніше. Вихованця також можна отримати при досягненні ВІП статусу або ж в ході проходження сюжету, проте в цьому випадку вам дістанеться самий звичайний вихованець без яких-небудь видатних бонусів. Лише при досягненні 60 рівня вам видадуть справді епічного вихованця, якого цікаво буде розвивати.
Legacy of Discord - що це за гра?
Що стосується крил, вони не лише додають епічності візуальною складовою гри, але і в рази підсилюють вашого персонажа. Legacy of Discord - це щось неймовірно фатнастическое, це гра, де все залежить від вашої кмітливості та здатності розібратися у численних можливості персонажа.

Чи варто витрачати реальні гроші?

Чи варто говорити, що з допомогою поповнення рахунку гру можна зробити набагато більш захоплюючою і повної нових можливостей? Тут гравці розділилися на 2 табори. Хтось вважає, що в грі без доната неможливо, так як на проходження витрачається набагато більше часу і нервів. Інші гравці вважають, що грати з реальними грошима нечесно по відношенню до тих гравців, хто не може собі цього дозволити. Таким чином в грі створюється нерівність, і вона стає нечесної і незбалансованою.
Legacy of Discord - що це за гра?
З допомогою ВІП-статусу гравець отримує більше бонусів і можливостей, так що це особиста справа кожного. Якщо ж хтось скаже, що Legacy of Discord - це щось нудне і нецікаве без доната, він швидше за все лукавить, і просто полінувався розвинути свого персонажа хоча б до 20 рівня. Ця найпопулярніша MMORPG-гра захоплює все більше шанувальників і відданих гравців, тому спробувати її повинен кожен поважаючий себе любитель комп'ютерних ігор.