Коротко про те, як зробити в "Однокласниках" репост

21 0 Новини високих технологій

Практично третина населення планети щодня використовує різні соціальні мережі, в яких люди спілкуються між собою, перебуваючи при цьому в різних містах, країнах і навіть на різних континентах. Людина - соціально залежне істота, це і послужило стимулом для створення соціальних мереж. Всім відомо, що в них існують групи, в яких публікується інформація різної тематики. Іноді здивування від побачене настільки сильне, що з'являється бажання поділитися. Тому в даній статті піде мова про те, як в «Однокласниках» зробити репост.


Пара слів про соціальної мережі «Однокласники»

Коротко про те, як зробити в "Однокласниках" репост
Питання про створення соціальної мережі виникло з перших хвилин створення Глобальної мережі Інтернет. У минулому люди спілкувалися за допомогою листів, телеграфу і т. д., але повідомлення доходили досить довго, і не факт, що взагалі могли дійти. Сучасні технології здатні передавати неймовірну кількість інформації в секунду, тому в 2006 році компанія Mail.ru вирішила створити власну соціальну мережу, розраховану на російськомовний сегмент суспільства. Успіх не змусив себе чекати, але був не зовсім повним. Дана соціальна мережа привернула до себе велику кількість дорослих, а ось молодь «Однокласники» не дуже залучили. Якщо коротко, то процентне співвідношення - приблизно 80 до 20. На відміну від молоді, більш доросле населення СНД не так добре звертається з комп'ютером, через що у багатьох виникає питання про те, як зробити репост в «Однокласниках». Трохи пізніше розповімо про це докладніше.


Що значить зробити репост в «Однокласниках»?

Коротко про те, як зробити в "Однокласниках" репост
Як вже багато хто знає, в соціальній мережі «Однокласники» існують групи, які поділяються на численні тематики. Одні групи мають розважальний характер, інші релігійний, а треті повністю забиті різними цитатами на кожен випадок життя. Замість ранкового перегляду свіжих новин по телевізору деякі люди воліють читати більш детальну інформацію про події в групах, де розміщуються виключно свіжі і точні новини з усього світу. Часом запису в групах бувають дуже смішні, дотепні або ж просто захоплюючі, з-за чого може виникнути бажання розповісти всім своїм друзям в соціальній мережі про цього запису. Розсилати кожному - не варіант, тому що це досить тривалий заняття. Ідеальним виходом з даної ситуації буде репост запису зі стіни спільноти, де ви побачили що-небудь цікаве і захотіли поділитися цим з усіма. Після репоста запису у всіх друзів в стрічці відобразиться інформація про те, що вам сподобалася дана інформація і ви хочете нею поділитися. Крім стрічки, цей запис можна буде побачити ще на вашій сторінці в соціальній мережі. Всі записи сортуються по часу, тобто найдавніші репости будуть в самому низу.

Як зробити репост запису в «Однокласниках»?

Коротко про те, як зробити в "Однокласниках" репост
Робиться ця операція репост а зовсім легко і доступна абсолютно всім користувачам соціальної мережі «Однокласники». Винятки можуть виникати тільки в тих випадках, коли ви з якихось обставин занесені в чорний список співтовариства. У чорний список можна потрапити з кількох причин: заклик до насильства, занадто грубе спілкування з іншими користувачами, поширення порнографії і т. д. Дотримуйтесь загальні моральні принципи, і ніхто вас блокувати не буде.
Інструкція про те, як зробити репост в «Однокласниках»:
  • Увімкніть браузер, через який зазвичай входите в соціальну мережу «Однокласники».
  • Авторизуйтесь і знайдіть запис в якій-небудь групі, яку б хотіли розмістити на своїй сторінці.
  • У нижній панелі даної запису буде кілька кнопок: «Поставити "Клас"», «Зробити репост» і «Коментарі». Вибирайте другу і розміщуйте пост на своїй особистій сторінці.
  • Висновок

    Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам у вирішенні питання про те, як зробити репост в «Однокласниках». Також варто пам'ятати, що поширення інформації, яка закликає до насильства, продаж наркотиків тощо, може спричинити за собою кримінальну відповідальність, тому ретельно вибирайте, що варто розміщувати на вашій сторінці.