Установка SQL With

267 0 Новини високих технологій

SQL With Server — система управління реляційними базами даних Microsoft (СУБД). Це повнофункціональна база даних, в першу чергу призначена для конкуренції з продуктами Oracle Database (DB) і MySQL. Реляційна система управління базами даних — це програма, яка дозволяє створювати, оновлювати і адмініструвати інформаційний масив. Більшість комерційних СУБД використовують мову структурованих запитів для доступу до бази даних, хоча SQL був винайдений після розробки реляційної моделі і не потрібний для його використання.


Провідними продуктами є Oracle, IBM DB2 і Microsoft SQL Server. Незважаючи на неодноразові виклики конкуруючих технологій, а також думку деяких експертів про те, що жодна з існуючих РСУБД повністю не реалізувала реляційні принципи, більшість нових корпоративних баз даних все ще створюються і управляються за допомогою РСУБД. Будь-яка система управління базами даних може відповідати на запити з клієнтських машин, відформатованих на мові SQL.

Що означає SQL With Server? Визначення

Як і всі основні RBDMS, SQL Server підтримує ANSI SQL — стандартний мова програмування. Однак СУБД також містить T-SQL — власну реалізацію. SQL Server Management Studio (SSMS) (раніше відомий як Enterprise Manager) є основним інструментом інтерфейсу системи і підтримує 32-розрядні і 64-розрядні середовища. Вихідний код SQL Server був розроблений в 1980-х роках колишньої Sybase Inc., яка тепер належить SAP. Sybase спочатку побудувала програмне забезпечення для роботи на Unix-системах і платформах міні-комп'ютера. Це Microsoft і Ashton-Tate Corp., потім провідні постачальники баз даних для ПК об'єдналися для створення першої версії Microsoft SQL Server, призначеної для операційної системи OS/2 і випущеної в 1989 році.


Історія

Спочатку випущений в 1989 році як версія 1.0 від Microsoft. SQL With Server і його ранні версії були дуже схожі на Sybase. Однак партнерство Microsoft, Sybase було розірвано на початку 1990-х років, і Microsoft зберегла права на торгова назва SQL Server. З тих пір компанія випустила версії 20002005 і 2008 років, у яких реалізовані більш просунуті параметри та покращено безпеку.
Установка SQL With
Приклади деяких функцій включають:
 • підтримку типів даних XML;
 • подання динамічного управління (DMV);
 • можливості повнотекстового пошуку;
 • дзеркалювання бази даних.
 • Варіанти версій

  В період з 1995 по 2016 рік Microsoft випустила 10 версій SQL Server. Ранні з них були націлені в першу чергу на відомчі та робочі групи, але Microsoft розширила можливості програмного рішення в наступних, перетворивши їх в реляційну СУБД корпоративного класу, яка може конкурувати з Oracle Database, DB2 та іншими конкуруючими платформами для використання у високопродуктивних СУБД. За минулі роки Microsoft також включила в SQL Server різні інструменти управління даними та аналітики даних, а також функціональність для підтримки нових технологій, у тому числі веб-технологій хмарних обчислень і мобільних пристроїв.
  Установка SQL With

  SQL Server 2012 пропонується в декількох версіях з різними функціями і параметрами ціноутворення для задоволення різних потреб користувачів:
 • Company — призначене для великих підприємств із складними вимогами до даних, сховищ і баз з підтримкою Web. Всі функції і ціни на ліцензії є найдорожчими.
 • Standart — орієнтований на малі і середні організації. Також підтримує електронну комерцію та сховище даних.
 • Working group — для невеликих організацій. Немає обмежень за розміром або кількості користувачів та може використовуватися в якості бази даних для невеликих веб-серверів або філій.
 • Express — поширюється безкоштовно. Має найменшу кількість функцій і обмежує розмір бази даних і користувачів. Може використовуватися для заміни Access.
 • Microsoft пропонує SQL Server 2008 в чотирьох основних версіях, які надають різні рівні пов'язаних послуг. Два доступні безкоштовно: повнофункціональна версія для розробників для використання у створенні та тестуванні бази даних, а також версія Express, яка може використовуватися для запуску невеликих баз даних об'ємом до 10 ГБ. Для великих програм Microsoft продає корпоративну версію, яка включає в себе всі функції SQL Server, а також стандартну версію з частковим набором функцій і обмеженнями на кількість ядер процесора і розмірів пам'яті, які користувачі можуть налаштовувати на своїх серверах баз даних.

  Мова структурованих запитів

  Мова структурованих запитів (SQL) - це стандартний комп'ютерний мову для управління реляційними базами даних та обробки інформаційних ресурсів. Використовується для запиту, вставки, оновлення та зміни компонентів. Більшість реляційних баз даних підтримує SQL, що є додатковою перевагою для адміністраторів.
  Установка SQL With
  Вперше розроблений на початку 1970-х років у IBM Раймондом Бойс і Дональдом Чемберлином, SQL був випущений комерційним виданням Relational Software Inc. (тепер відомій як Oracle Corporation) у 1979 році. Поточна стандартна версія SQL є добровільною, сумісної з виробником і контрольованої американським Національним інститутом стандартів (ANSI). Більшість основних постачальників також мають власні версії, які вбудовані і побудовані на ANSI SQL, наприклад SQL*Plus (Oracle) і Transact-SQL.

  Синтаксис

  Вивчення мови починається з написання першого оператора SELECT або SQL скрипта без графічних користувальницьких інтерфейсів (GUI). Все частіше реляційні бази використовують GUI для управління базою даних, і тепер запити можуть бути спрощені за допомогою графічних інструментів, наприклад майстрів перетягування. Код ділиться на чотири основні категорії:
 • Запити виконуються за допомогою оператора SELECT, який поділяється на команди SELECT, FROM, WHERE та ORDER BY.
 • Мова маніпулювання (DML) використовується для додавання, оновлення та видалення даних і насправді є підмножиною оператора SELECT і складається з операторів INSERT, DELETE і UPDATE, а також керуючих операторів, наприклад BEGIN TRANSACTION, SAVEPOINT, COMMIT та ROLLBACK.
 • Мова визначення (DDL) використовується для управління таблицями і структурами індексів. Приклади операторів DDL включають CREATE, ALTER, TRUNCATE і DROP.
 • Мова керування (DCL) використовується для призначення та відкликання прав і дозволів бази даних. Його основними заявами є GRANT і REVOKE.
  Установка SQL With
 • NewSQL — нова версія?

  NewSQL — це тип мови бази даних, який грунтується на концепціях і принципах мов структурованих запитів (SQL) і NoSQL. Об'єднавши надійність SQL зі швидкістю і продуктивністю NoSQL NewSQL забезпечує поліпшені функціональні можливості і послуги. Задуманий в 2011 році для вирішення проблем, що стоять перед традиційними системами на базі SQL, NewSQL був розроблений для систем обробки транзакцій в режимі онлайн (OLTP), водночас задовольняючи атомарности, узгодженості, ізоляції та довговічності (ACID). Архітектура NewSQL спочатку підтримує програми, які мають велику кількість транзакцій, що повторюються в своїх процесах і використовують невелику підмножину процесів добування інформації. VoltDB - це система баз даних NewSQL, яка забезпечує швидкість в 50 разів швидше, ніж SQL, і більш ніж у вісім разів швидше, ніж NoSQL.

  SQL Server BI

  SQL Server Business Intelligence (BI) - це набір інструментів для перетворення raw контенту в інформаційних компаніях, які можуть використовуватися для прийняття рішень. Раніше він включав IDE Business Intelligence Development Studio (BIDS) у попередніх версіях Microsoft SQL Server, але з моменту випуску Visual Studio 2010 був замінений SQL Server Data Tools - Business Intelligence. Microsoft SQL Server поставляється з інструментами для спрощення бізнес-аналітики, перетворення необроблених даних в керовану інформацію. Це дозволяє користувачам Visual Studio швидко створювати програми бізнес-аналітики і тестувати їх.
  Установка SQL With

  Переваги

  Ще одна помітна особливість в SQL Server 2017 - це підтримка мови програмування Python з відкритим вихідним кодом, який широко використовується в додатках аналітики. З його додаванням служби SQL Server R перейменовано у служби машинного навчання (In-Database) і розширені для запуску додатків R і Python. Спочатку вони і безліч інших функцій доступні тільки у версії програмного забезпечення для Windows з більш обмеженим набором функцій, підтримуваних в Linux.

  Аналітика

  Засоби бізнес-аналітики призначені для того, щоб дозволити розробникам виконувати операції витягання, перетворення і завантаження сховищ даних. Додатки включають показники продуктивності, аналітику, корпоративну звітність та управління знаннями.

  Опис

  Аналітика — це науковий процес виявлення і передачі змістових патернів, які можна знайти в даних. Візуалізує необроблені дані і допомагає приймати рішення. Аналітика спирається на застосування статистики, комп'ютерного програмування та дослідження операцій, щоб кількісно оцінити і отримати уявлення про значеннях. Це особливо корисно в областях, які записують багато даних або інформації. Аналітика надає нам значиму інформацію, яка може бути очевидна у великому масиві даних. Дозволяє знаходити приховані зразки в навколишньому світі, від поведінки споживачів, спортсменів і команди до пошуку зв'язків між діями та хворобами. В світі бізнесу організації зазвичай застосовують аналітику, щоб описувати, прогнозувати і потім покращувати бізнес-показники компанії. Зокрема, це допоможе в наступних областях:
 • веб-аналітика;
 • аналіз шахрайства;
 • аналіз ризику;
 • реклама і маркетинг;
 • управління корпоративними рішеннями;
 • оптимізація ринку;
 • моделювання ринку.
  Установка SQL With
 • Всередині архітектури SQL Server

  Як і інші технології СУБД SQL Server в першу чергу будується навколо строкової структури таблиці, яка з'єднує пов'язані елементи даних різних таблиць один з одним, уникаючи необхідності надлишково зберігати інформацію в кількох місцях. Реляційна модель також забезпечує посилальну цілісність та інші обмеження цілісності для підтримки точності. Ці перевірки є частиною більш широкого дотримання принципів атомарности, узгодженості, ізоляції та довговічності, які в сукупності відомі як властивості ACID і призначені для забезпечення надійної обробки транзакцій. Основним компонентом Microsoft SQL Server є SQL Server Database Engine, який контролює зберігання, обробку і безпека даних. Він включає реляційний движок, який обробляє команди і запити, а також механізм зберігання, який управляє файлами, електронними таблицями, сторінками, індексами, буферами даних і транзакціями. Збережені процедури, тригери, представлення та інші об'єкти також створюються і виконуються механізмом Database Engine.
  Установка SQL With

  Функції безпеки SQL Server

  Розширені функції безпеки, підтримувані у всіх версіях Microsoft SQL Server із пакетом оновлень 1 (SP1) для SQL Server 2016 включають в себе три технології, додані до версії 2016:
 • Always Encrypted, яка дозволяє користувачеві оновлювати зашифровані дані без необхідності їх розшифровувати;
 • безпека на рівні рядків, яка дозволяє контролювати доступ до даних на рівні рядків у таблицях;
 • динамічне маскування інформації, яка автоматично приховує елементи конфіденційних даних від користувачів без прав на повний доступ.
 • SQL Server, інструменти та випуски

  Microsoft також об'єднує безліч інструментів управління даними, бізнес-аналітики (BI) та аналітики з SQL Server. На додаток до технологій R Services і технології Machine Learning Services, вперше з'явилися у версії 2016 пропозиції з аналізу даних включають Analysis Services — аналітичний механізм, який обробляє контент для використання в додатках BI та візуалізації даних, а також звітування, який підтримує створення і доставку звітів BI. На боці управління даними Microsoft SQL Server включає інтеграції служб SQL Server, служби якості обробки і основні служби даних. Також в комплекті з СУБД знаходяться два набори інструментів для адміністраторів баз даних і розробників: інструменти для використання в розробці і SQL Server Management Studio для використання при впровадженні, моніторингу та управлінні базами даних.