Коротко про те, як прибрати сімейне становище в "Однокласниках"

17 0 Новини високих технологій

Поява соціальних мереж забрало частину життєвої радості в рамки спілкування в інтернеті. Люди почали створювати в них шлюби, заводити безліч друзів, цілодобово обговорювати своє життя, просто розмовляти або ж міркувати про геополітичної ситуації в світі. Хтось спеціально вказує своє сімейне становище в соціальній мережі. Деякі, навпаки, не хочуть його афішувати. У останніх виникає питання про те, як прибрати сімейне становище в «Однокласниках».

Пару слів про цю соціальної мережі

«Однокласники» існують з 2006 року. При створенні ця соціальна мережа була орієнтована на дорослий сегмент населення СНД. На відміну від «ВКонтакте», «Однокласниках» досить мало молоді. Це пов'язано з багатьма причинами. В тому числі і з тим, що в «Однокласниках» мало груп. І більшість з них не надто цікаві молодому поколінню, тому їх інтерес до цієї соціальної мережі не надто високий.


Коротко про те, як прибрати сімейне становище в "Однокласниках"
Але не все так погано. Серед плюсів можна відзначити той факт, що адміністрація ретельно стежить за контентом. Якщо бути точніше, то запобігає появі у стрічці інформації екстремістського характеру, порнографії, пропаганди наркотиків і т. п. Практично кожна доросла людина в СНД є користувачем соціальної мережі «Однокласники», тим самими нівелюючи мала кількість в ній молоді. Секрет полягає в прихильності цього ресурсу до людей, які тільки почали користуватися інтернетом. Тобто інтерфейс тут досить зручний і максимально зрозумілий. Немає нічого зайвого і в той же час є все потрібне і корисне.


Але під час заповнення анкети, безумовно, можуть виникнути питання. Наприклад, не всі знають, як прибрати сімейне становище в «Однокласниках», тому в даній статті ця тема докладно висвітлена.

Як взагалі прибрати в однокласниках сімейний стан

Коротко про те, як прибрати сімейне становище в "Однокласниках"
Багато користувачів шукають відповідь на дане питання з-за різних обставин. Наприклад, необдумана дія, сумне розставання і так далі. Навіть просто небажання демонструвати оточуючим своє особисте життя може змусити користувача задуматися про те, як прибрати в «Однокласниках» сімейний стан. Насправді зробити це зовсім не складно. Як прибрати в «Однокласниках» сімейне становище? Інструкція до дії:
 • Авторизуйтесь в соціальній мережі «Однокласники» під вашим логіном і паролем. Спробуйте відновити ці параметри, якщо випадково забули їх.
 • Зайдіть на сторінку людини, якого бажаєте виключити з поля «Сімейний стан».
 • Під його (її) основним фото буде необхідний пункт, на який слід натиснути.
 • Оновіть сторінку кнопкою F5.
 • Після виконання даної процедури буде видалено сімейне становище з вашої сторінки назавжди або до тих пір, поки ви не поставите його туди знову.

  Висновок

  Коротко про те, як прибрати сімейне становище в "Однокласниках"
  Сподіваємося, що ви знайшли відповідь на питання про те, як прибрати сімейне становище в "Однокласниках". Тільки не забувайте, що ваші вчинки можуть якимось чином вплинути на настрій оточуючих людей. Тому при виключення людини з сімейного стану потрібно кілька разів подумати про логічності даного дії.