WoT не оновлюється: як вирішити проблему?

161 0 Новини високих технологій

World of Tanks (WoT) - багатокористувальницька онлайн-гра в жанрі танкового симулятора. Гра розроблена компанією Wargaming. Геймплей гри полягає в танкових баталіях між двома командами. Для перемоги однієї з команд потрібно знищити всю техніку противника або ж виконати умови режиму.

WoT не оновлюється: як вирішити проблему?
Гра використовує власний клієнт, розроблений Wargaming для завантаження і оновлення гри. Іноді деякі користувачі стикаються з проблемою, коли WoT не оновлюється. Саме ця проблема може ввести в ступор багатьох гравців, так як без оновлень гра не запуститься, і продовжувати грати далі буде неможливо. У цій статті будуть описані первинні заходи, які допоможуть виправити проблему, якщо оновлення гри не встановлюються.


Не оновлюється WoT: що робити в такій ситуації?

WoT не оновлюється: як вирішити проблему?
Першим ділом вам потрібно постаратися з'ясувати причину, зазвичай клієнт видає повідомлення з помилкою. Зайшовши на офіційний сайт, ви можете знайти номер вашої помилки, а після вже шукати альтернативний метод її рішення. Іноді помилки може і не бути, але гра ще не оновлюється, тоді вам потрібно перевірити оповіщення свого антивіруса, якщо ж антивірус заблокував файли з оновленнями, його потрібно вимкнути або додати файли в список винятку. Краще всього додати файли в список винятку, і антивірус не буде більше турбувати. Вимикаючи антивірус на час оновлення, ви повинні розуміти, що відвідувати небажані сайти і що-небудь скачувати може бути небезпечно для вашого комп'ютера, дочекайтеся, поки гра оновиться, а потім, включивши назад захист, продовжуйте роботу.


Пошкоджений клієнт

Також причиною може стати пошкодження файлів клієнта. Для усунення цієї проблеми вам потрібно зайти в директорію клієнта і повністю його видалити. Після вам потрібно зайти на офіційний сайт World of Tanks і завантажити новий клієнт, встановити і запустити оновлення. Видаляючи клієнт, ви можете не переживати за свій прогрес і досягнення в грі, всі файли з вашим прогресом зберігаються на серверах Wargaming.

Проблеми з'єднання з сервером

Часто може виникнути ситуація, коли WoT не оновлюється. Ви відключені від сервера можете бути. Ця помилка може свідчити про проблеми з'єднання з сервером. Причиною найчастіше є погане інтернет-з'єднання, так що насамперед перевірте швидкість. Якщо ваше інтернет-з'єднання нормальне, але все одно клієнт видає помилку, то вам потрібно зайти на офіційний сайт WoT і перевірити новини, зазвичай якщо сервери недоступні розробники публікують там інформацію, там же і буде вказано час, коли вони знову стануть доступними.
WoT не оновлюється: як вирішити проблему?

Допомога на форумі

У гри World of Tanks існує офіційний форум, де досвідчені гравці зазвичай діляться своїм досвідом, там же вони іноді просять допомоги в інших користувачів, якщо WoT не оновлюється. Також на форумі можна завантажити з допомогою торрент-мереж готовий клієнт гри вже з встановленими останніми оновленнями. Але, завантажуючи що-небудь на форумі, потрібно розуміти, що файли там розміщені неофіційні і в них можуть міститися віруси, так що обов'язково перевірте файли на наявність вірусів, а після чого встановлюйте їх на свій комп'ютер.