Як провести розіграш в інстаграмі? Приклад і правила

1566 0 Новини високих технологій

З метою розкручування свого аккаунта в "Інстаграмі" його користувачі проводять різні розіграші. Люди люблять отримувати призи, тому проведення розіграшу залучить додаткових передплатників. У цій статті розглянемо, як провести розіграш в Інстаграмі.

Розіграш репостам

Як провести розіграш в інстаграмі? Приклад і правила
Викладаємо в записі банер, який повинен бути яскравим і незабутнім. На ньому бажано навести інформацію про терміни проведення розіграшу, а також про разыгрываемом приз. Розповідаєте про подію, заради якого здійснюється проведення лотереї.


Будь розіграш повинен супроводжуватися зазначенням умов. Щоб провести розіграш в "Інстаграмі" за репостам, потрібно дотримувати наступні умови:
 • підписатися на аккаунт;
 • здійснити репост, при цьому вказуючи аккаунт;
 • під фотографією в своєму акаунті поставити порядковий номер.
 • Як провести розіграш в інстаграмі? Приклад і правила
  Позитивним моментом даної акції є те, що забезпечується хороший приріст абонентів з відносно нескладною процедурою виявлення переможця. З негативних сторін варто відзначити те, що є учасники, мета яких - полювання за призом, а деяким досить важко здійснити репост.

  Розіграш за хештегом

  Цей варіант розіграшу багато в чому збігається з попереднім. Щоб провести розіграш в "Інстаграмі" за хештегом, необхідно фотографію репостить із зазначенням унікального хештег. При проведенні даного виду розіграшу номерки ви можете роздавати самі за цим хештегом.
  Як провести розіграш в інстаграмі? Приклад і правила
  Такі види розіграшів проводять і при репосте рекламних постів. При формуванні хештег потрібно його утворювати від назви рекламованого товару або компанії, що його випускає. Використання хештегов дозволяє найбільш просто визначити переможця.

  Круговий розіграш

  Деякі власники акаунтів задаються питанням про те, як краще провести розіграш в "Інстаграмі". Вони починають об'єднуватися (ті з них, які мають порівнянну число передплатників і подібну тематику) і проводять великий конкурс, званий круговим. Всі акаунти, які беруть участь у об'єднання, одночасно публікують у себе анонс розіграшу і призводять однакову текст, замінюючи опис призу і вказуючи наступного організатора.


  Учасники даного розіграшу проходять по циклічним посиланнями з одного запису до іншого до тих пір, поки не виявляться знову в тому профілі, звідки почали свій шлях.
  Як провести розіграш в інстаграмі? Приклад і правила
  Як правильно провести розіграш в "Інстаграмі" по відношенню до даного виду? Найкраще визначитися з однією конкретною тематикою. Далі необхідно підібрати партнерів. Найбільшою популярністю володіють розіграші, що мають понад 10000 передплатників і обіцяють великі призи. Після цього партнери складають пари, причому останній складає пару з першим. Далі створюємо афішу розіграшу. Ця картинка розміщується усіма організаторами розіграшу, причому вона повинна бути у них без будь-яких змін. Цю картинку і будуть лайкати учасники розіграшу. Формулюються правила проведення розіграшу. Правильно складається коло розіграшу - необхідно простежити, щоб він не перейшов у пряму або не звернув тому раніше часу. На відміну від перших розіграшів, в даному вигляді визначити переможця досить важко. Його можна вибрати випадковим чином по коментарям, лайкам, з допомогою генератора випадкових чисел, можна створити фейковий аккаунт і вибрати запропонованими вище способами переможця з тих учасників, які підписалися на нього. Крім цього, можна тягнути жереб з передплатників фейкового аккаунта. Такої ж можна тягнути жереб і по відношенню до учасників, які залишили лайки або коментарі під усіма афішами розіграшу.
  Як провести розіграш в інстаграмі? Приклад і правила
  Фейковий аккаунт є сенс створювати у тому разі, якщо планується велика кількість лайків, оскільки "Instagram" демонструє лише останні сотні лайків. Однак при великій кількості передплатників потрібно провести розіграш в Instagram генератором випадкових чисел. Вирахувати ж учасника з великим номером досить важко. Тому краще використовувати метод жеребу. Як і в організації попередніх розіграшів, так і для цього виду існують свої позитивні і негативні сторони.

  Позитивні і негативні сторони кругового розіграшу

  До позитивних відноситься те, що організатори отримують величезний охоплення, що забезпечує збільшення передплатників, зростає впізнаваність бренду. У свою чергу, учасникам не потрібно здійснювати репости, вони отримують можливість здійснювати пошук цікавлячих їх акаунтів і отримати не один приз. До негативних ж відноситься те, що існує необхідність підпису на всіх організаторів. В даних змаганнях беруть участь у великому кількості люди, які тільки "ловлять призи". Крім цього, тут потрібно вказувати друзів, на що погоджуються не всі учасники "Інстаграма". А також труднощі у визначенні переможців, описана вище.

  Використання коментарів у розіграшах "Instagram"

  Як провести розіграш в інстаграмі? Приклад і правила
  У розіграшах "Instagram", крім лайків, репостов, участі в "петлях", можна залишати коментарі. Такий вид розіграшу може застосовуватися і при використанні лайків в якості обважнювача. Щоб провести розіграш в "Інстаграмі" по коментарям, можна додати умову, що учасник повинен не тільки підписатись на певний профіль, але і написати нескладний коментар до посту.
  При цьому краще, якщо організатор сам сформулює формат коментарю, наприклад, "Наша продукція - це". Використання даного виду розіграшу не приносить великої кількості передплатників, однак привертає увагу до профілю наявних передплатників. З такого виду розіграшів краще починати їх проведення, а потім вже переходити на більш складні розіграші.

  Як визначити переможця за допомогою хештег?

  Ми визначилися, як провести розіграш в "Інстаграмі", але будь-розіграш повинен закінчуватися визначенням переможця. Його визначення має починатися з визначення дати кінця реєстрації учасників, наприклад, "Увага! З 7 лютого стартує розіграш, учасники набираються з 8 квітня. Переможець буде визначений 9 квітня за випадковим хештегом під фотографією". Вибір переможця можна здійснювати за хештегом. Для цього потрібно скористатися другим пристроєм, на якому входимо в свій аккаунт. На першому влаштуванні включаємо режим відео. На другому пристрої знаходимо хештег і, щоб побачити список учасників, клікаєм по ньому. На першому влаштуванні здійснюємо запис відео таким чином, щоб у кадрі був список і дії, зроблені вами. Вибір переможця зводиться до того, що прокручується весь список і вибирається методом випадкового кліка переможець, логін якого знімається. Після цього здійснюється перевірка виконання цим учасником умов акції, якщо все окей, то переможець визначений, якщо ні, виробляємо вищеназвані дії ще раз.

  Визначаємо переможця генерацією випадкових чисел

  Як провести розіграш в інстаграмі? Приклад і правила
  Як провести розіграш в "Інстаграмі", ми визначилися. Але що робити, якщо не підходить жоден з описаних способів визначення переможців? Можна скористатися генератором випадкових чисел. Провести розіграш в "Інстаграмі" - це не тільки залучити учасників, які будуть дотримувати ряд умов, - необхідно ще й виявити переможця. Для цього підійде генерація випадкових чисел. Вона може здійснюватися на кількох сервісах. Наведемо найбільш популярні:
 • Random - самий популярний сервіс. Може бути платним і безкоштовним (при невеликих групах учасників).
 • Рандомайзер - завантажуються учасники, перемішуються і випадковим чином вибирається переможець.
 • Fanpage Karma - англомовний сервіс, генеруються числа з будь-якою кількістю знаків. Сервіс самостійно вибирає переможця за лайкам, коментарям, їх спільному застосуванні, коментарів з найбільшою кількістю лайків.
 • На закінчення

  У недавньому минулому багато компаній замислювалися над тим, як провести розіграш в "Інстаграмі". Застосування цієї можливості дає компаніям можливість при порівняно невеликих витратах на призи залучити передплатників на свою сторінку в даній мережі, які з великою ймовірністю можуть стати клієнтами цієї компанії.