Електронна сигарета Eleaf Ijust: відгуки

9 0 Новини високих технологій

Зараз електронними сигаретами здивувати важко. Одні люди купують їх, щоб кинути палити, другим просто подобається величезна кількість пара, треті беруть електронні сигарети через їх смакових якостей. Деяких покупців приваблює низька ціна таких пристроїв. Одним з найбільш відомих брендів електронних сигарет є IJust. Відгуки про їх продукцію говорять про надійність і зручність її використання. Розглянемо основні моделі фірми IJust, вона ж Ismoka.

Електронна сигарета Eleaf Ijust: відгуки

Які бувають електронні сигарети

Якщо не враховувати одноразові електронні сигарети, то можна виділити 2 основні категорії даного товару: девайси з платою керування і без неї. До перших належать варивольты, вариваты і боксмоды. Девайси з другої категорії зазвичай називають мехмодами. Вони мають гранично просту конструкцію. При натисканні кнопки ви просто замикаєте електричну ланцюг. Струм проходить через випарник. Ви отримуєте пар. Так звані інтелектуальні девайси мають кілька ступенів захисту. Плата дозволяє змінювати струм, отже, ви можете змінювати насиченість пара, його кількість і смак.
Електронна сигарета Eleaf Ijust: відгукиВідгуки про Eleaf IJust D16

Парогенератор Eleaf IJust D16 є компактним пристроєм початкового рівня. Він складається з атомайзери GS16 і акумулятора ємністю D161700 або 850 мА*ч. Цей варіант підійде тим, хто хоче кинути палити. Ємність бака становить 18 мл. Дана модель забезпечує непоганий смак для даного класу пристроїв, про що багато повідомляють у відгуках. Eleaf IJust D16 має дисплей у торці батарейної частини, який показує інформацію про напругу і рівень заряду акумулятора. Власникам дуже подобається така фішка. Можна вибрати один з двох випарників опором або 1816 Ом. Відгуки про IJust D16 в основному позитивні, багатьом він допоміг кинути палити. Це відмінний вейп початкового рівня. Всі користувачі відзначають компактність пристрою і тривалий час роботи від акумулятора. Пишуть і про повністю розбірному атомайзере, який дозволяє легко обслуговувати сигарету. Багатьом користувачам доставляє незручність велика висота парогенератора, що вони відзначають, як недолік виробу.


Електронна сигарета Eleaf Ijust: відгуки

Eleaf IJust 2

Eleaf IJust 2 є вже серйозною девайсом, який орієнтований на широке коло людей. Акумулятор ємністю 2600 мА*ч дозволить використовувати вейп тривалий час навіть на низьких опорах. У відгуках про IJust 2 споживачі відзначають опцію passthrough, яка дозволяє поєднати паріння та зарядку девайса. Розміри вже показують, що це не просто іграшка. Висота становить 168 мм, а діаметр дорівнює 22 мм. Клиромайзер має значний об'єм 55 мл, яких вистачить на день при помірному користуванні. Заправка бака здійснюється через пристрій внизу вироби. Це не найзручніший варіант. У даній моделі є регулювання тяги. Вона виконується кільцем з поперечними різьбами. Не всім подобається такий варіант, що підтверджують відгуки про IJust 2. У комплекті йде два випарника. Перший має опір 03 Ом, другий -05 Ом. Більший опір дає кращий смак, що відзначають у відгуках всі споживачі. Більший опір також забезпечує майже вдвічі більший час роботи від акумулятора, що всі покупці відзначають як гідність моделі.
Електронна сигарета Eleaf Ijust: відгуки

Eleaf IJust 2 Mini

Це точна копія другого Eleaf IJust, тільки з зменшеними габаритами і акумулятором. Потрібен хороший компактний вейп? Тоді обирайте електронну сигарету IJust Mini. Відгуки про другому поколінні відмінні. Девайс легко вміщається в кишені. Єдиний мінус, який можна знайти у відгуках про Ismoka IJust Mini 2-це маленький бак. Його ємність всього 2 мл, що є проблемою, враховуючи нижню заправку клиромайзера.
Електронна сигарета Eleaf Ijust: відгуки

Eleaf IJust S: відгуки

Це нова модель парогенератора. Вона відноситься до мехмодам. Її сталевий корпус може бути сріблястого або чорного кольору. За відгуками, він не дряпається. Eleaf IJust S володіє великим акумулятором, ємність якого становить три тисячі мА*год Максимальний струм зарядки: 1 А. За відгуками про Eleaf IJust S, такий струм заряджає акумулятор лише за чотири години. Зарядка здійснюється через вбудований порт «МикроЮСБ». Розміри вейпа наступні: 129 міліметрів у висоту, 245 міліметра в діаметрі. Вага становить 160 р. Виходить далеко не сама компактна електронна сигарета IJust. Відгуки свідчать про це. Цю модель не завжди зручно носити в кишені. Багато споживачі відзначають цей маленький недолік. Рідина заливається в бак. Його ємність становить всього чотири мілілітра. Власники відзначають, що це менше, ніж у другому "Айджасте". Заливка здійснюється зверху, що робить процес швидким і зручним. Клиромайзер повністю розбірний. Завдяки цьому обслуговувати і чистити сигарету просто. Можливий опір: 015-35 Ом. У комплекті йдуть три випарника опором 03 Ома, 05 Ом і 018 Ома. Кожен дає велика кількість пари. Поліпшене охолодження робить смак яскравіше, дозволяє домогтися більш густого пара. У відгуках покупці відзначають можливість регулювати обдув спеціальним кільцем. Модель має сталевий мундштук 510-го роз'єму. Його можна легко замінити на сторонній. Будь-який покупець зможе підібрати підходящий мундштук. Також він може замінити і сам бак на дрипку. Все це робить Eleaf IJust S відмінною моделлю для тих, хто любить «кальян» тягу і велику кількість пари. Це подобається всім власникам даного вейпа.
Електронна сигарета Eleaf Ijust: відгуки

Плюси електронних сигарет

Електронні сигарети мають безліч переваг в порівнянні з традиційним побратимом. Головне полягає в тому, що вони менше шкодять здоров'ю. Курець, використовуючи такі сигарети, може повністю контролювати споживання нікотину. До того ж рідина для куріння не містить смол і канцерогенів. Ще одна перевага цього товару полягає в тому, що того, хто його використовує, набагато легше поступово відмовитися від нікотину, знижуючи його концентрації в рідині. Наступний плюс електронний сигарет полягає у відсутності неприємного запаху. У тих, хто зупинився на електронних сигаретах, поступово поліпшується колір обличчя, пропадає жовтизна зубів і шкіри. При відмові від нікотину пропаде і задишка.

Небезпека електронних сигарет

Всі ми не раз бачили в інтернеті фото вибухнули парогенераторів. Багатьох людей це дуже лякає. Через що трапляються всі ці вибухи? В першу чергу, їх причиною є неякісні акумулятори. Особливо часто таке трапляється з електронними сигаретами без блоку управління. З-за низького опору випарника батарея повинна віддавати великий струм, наприклад 20-40 ампер. Низькоякісний акумулятор не призначений для таких високих струмів. Тому відбувається перегрів батареї, а потім вибух. Тому акумулятор навіть відомого бренду, але який може виробляти достатню за силою струм, можна вважати вибухобезпечним. Ismoka є світовим брендом, використовує тільки якісні акумулятори в своїх вейпах IJust. Відгуки споживачів це підтверджують. При правильному використанні парогенераторів навіть з самим низьким опором неможливо постраждати від вибуху батареї. Перегрів акумулятора можна отримати тільки при дуже тривалому, протягом декількох хвилин, безперервному ширянні. Це означає, що не можна тримати кнопку затиснутою постійно. даному випадку може допомогти контролер температури. У деяких девайсах струм перестає текти, якщо кнопка затиснута більше зазначеного в інструкції часу.
Електронна сигарета Eleaf Ijust: відгуки
Друга небезпека, про яку багато хто навіть не підозрюють, полягає в самій рідині. Деякі рідини можуть містити канцерогени. Слід відповідально підійти до вибору даного компонента вейпа. Відомі виробники завжди використовують тільки сертифіковані складові. Хороша рідина складається з наступних компонентів: харчової пропіленгліколь, харчової гліцерин, очищена вода, ароматизатор і нікотин. Останній компонент не є обов'язковим. Рідини без нікотину фактично нешкідливі. Деякі компоненти рідини можуть викликати алергію, що призводить до досить сумних наслідків. Якщо з'явилися ознаки алергії, то потрібно з'ясувати, яку конкретно компонент її викликає, і вилучити його зі складу. Парогенератори можна використовувати вдома, в машині і інших місцях, де інші люди не курять. Це можливо, завдяки відсутності в електронних сигарет неприємного запаху.

Підсумок

Не важливо, ви хочете кинути курити або шукайте черговий вейп, вам у будь-якому випадку підійде один з наборів Ijust. Відгуки про даний бренд і його моделях переконають вас взяти одну з моделей. Цей виробник відомий серед людей у всьому світі. І у всіх він викликає довіру.