МФУ Canon Pixma MG2540S: відгуки, опис, характеристики

14 0 Новини високих технологій

У наш час люди хочуть все і відразу. Саме тому популярність принтерів різко знизилася. На сцену вийшли багатофункціональні пристрої (МФУ), які об'єднують в собі принтер, сканер і копір. Таке рішення виправдане з точки зору економії часу та грошей. Всі ці пристрої окремо коштують чимало. А тут - будь ласка. Все в одному флаконі. Не дивно, що МФУ завоювали любов користувачів у всьому світі. Майже всі виробники офісної техніки ударно взялися за випуск таких пристроїв. В різноманітності моделей можна заплутатися. Особливо приваблює МФУ Canon Pixma MG2540S. Ми обов'язково розберемо його, але спочатку нагадаємо основні віхи становлення компанії-виробника.


Про компанію

Компанія була заснована в 1937 році в Японії. Спочатку вона займалася випуском фотоапаратів. На той час кращими в цій області були німці. Тому засновники компанії досконально вивчили німецькі камери і примудрилися зробити апарат ще краще. Але для японців це нормально. Європейці винаходять щось, а японці доводять це до досконалості. Так вийшло і з фотоапаратами "Кенон". Перший копір від японців побачив світ у 1982 році. Це було оргомное пристрій з дуже низькою швидкістю копіювання. Але початок було покладено. В результаті багатьох років еволюції і розвитку технологій на світ з'явилося і таке пристрій Canon Pixma MG2540S. Відгуки користувачів про нього неоднозначні. Так що доведеться їх розібрати окремо.
МФУ Canon Pixma MG2540S: відгуки, опис, характеристики

Компанія в наш час

Найцікавіше в "Кенон" те, що, крім випуску оргтехніки під своїм власним брендом, вони примудряються виготовляти такі ж пристрої для НР. Левова частка техніки американського бренду випущена саме цим виробником. Зараз японська компанія є багатопрофільною компанією, яка займається випуском офісної оргтехніки і фотоапаратів. Останні мають дуже широкий модельний ряд: від компактних "мильниць" до професійних "дзеркалок". Але зараз нас цікавить МФУ Canon Pixma MG2540S. Ось їм ми і займемося. Для початку розглянемо зовнішній вигляд пристрою.


Дизайн принтера

Виглядає принтер Canon Pixma MG2540S досить непогано. Він набагато компактніше своїх побратимів. Це робить його більш прийнятним для домашнього використання. Адже не завжди є можливість розмістити на столі величезний ящик. Плавні лінії корпусу, присадкуватий силует - все це тільки грає на руку МФУ. Апарат доступний в двох кольорах: білому і чорному. На верхній панелі розташовуються елементи управління і світлодіодне позначення операцій. Також тут знаходиться доступ до скануючого пристрою. Лоток для листів перебуває із зворотного боку пристрою. На передній панелі розташовується механізм видачі готових роздруківок.
МФУ Canon Pixma MG2540S: відгуки, опис, характеристики
Потрібно сказати, що дизайн досить вдалий у CanonPixma MG2540S. Відгуки користувачів в плані дизайну не містять жодного негативного коментаря. Це говорить про багато що. Цей дизайн можна назвати вдалим і в плані ергономіки. Управляти пристроєм дуже зручно. У японців вийшов дуже якісний і зручний апарат. Втім, як і завжди. Тепер розглянемо характеристики девайса.

Технічні характеристики принтера

Як і переважна більшість МФУ для домашнього використання, це має струминну технологію друку. В плані економії чорнила це не дуже добре. Але зате можна легко друкувати кольорові зображення. Максимальна роздільна здатність відбитка - 4800 на 600 точок. Це пристойний результат. Швидкість друку безпосередньо залежить від того, що планується друкувати (монохромний текст або кольорове зображення) і в якому дозволі. Чорно-білі сторінки друкуються зі швидкістю 8 листів в хвилину. Кольорові ж зображення вдвічі повільніше - всього лише 4 аркуша в хвилину. Однак цей параметр стандартний для всіх струменевих пристроїв початкового рівня. Максимальна ємність лотка для паперу - 60 аркушів. Замало. Особливо якщо врахувати, що конкуренти володіють лотком на 120 аркушів.
МФУ Canon Pixma MG2540S: відгуки, опис, характеристики

Характеристики сканера і копіра

Роздільна здатність сканера становить 1200 на 600 точок. Це стандартний результат. Час сканування листа дорівнює 14 секунд. Максимальна глибина тексту - 48 біт. Що стосується копіра, то час виходу першої сторінки розтягується аж на 20 секунд. Якось повільно. Максимальна кількість доданих аркушів за цикл - 21. Теж не особливо вражаючий результат. Але для домашнього використання цього точно вистачить. Такі загальні відомості про Canon Pixma MG2540S. Характеристики, звичайно, середні, але не будемо забувати, що перед нами МФУ початкового рівня. Так що не варто колупатися в зубах майже дарованого коня. Це моветон.
МФУ Canon Pixma MG2540S: відгуки, опис, характеристики

Функціональні особливості принтера

Як модель початкового рівня, це МФУ позбавлене яких-небудь функціональних надмірностей. Але деякі функції загального призначення є. Так, в апараті реалізована фірмова опція Pixma XL Inks. Що це означає? Це означає, що в принтері встановлені картриджі більшого обсягу і реалізована функція економії чорнила. Це збільшує ресурс картриджів і знижує собівартість одного відбитка. Також є опція інтелектуальної друку веб-сторінок. Принтер сам визначає, що йде друк веб-контенту, і підганяє вміст за розміром аркуша. А універсальна творча програма допоможе добитися високої якості друку фотографій різного розміру. Є ще одна особливість МФУ Canon Pixma MG2540S. Заправка картриджів повинна проводитися тільки в авторизованому сервісному центрі. Вони мають захисний чіп, який виводить картридж з ладу при спробі самостійної заправки.
МФУ Canon Pixma MG2540S: відгуки, опис, характеристики

Відгуки власників

Аналіз відгуків користувачів - дуже відповідальна і корисне заняття. З його допомогою можна визначити з точністю до 90%, варто купувати даний продукт. Варто відразу відзначити, що ситуація неоднозначна у випадку з Canon Pixma MG2540S. Відгуки діаметрально протилежні. Негативних коментарів приблизно така ж кількість, що і позитивних. Але почнемо з вихваляння переваг МФУ. Власники цього принтера відзначають досить вдалий дизайн. МФУ чудово вписується в будь-який інтер'єр, займає мало місця і легко поміщається на полиці комп'ютерного столу. А чорний колір корпусу і зовсім універсальний. Так що проблем з розміщенням пристрою не виникає. Користувачі також позитивно відгукуються про ресурс Canon Pixma MG2540S. Картридж збільшеного об'єму робить свою справу. Непогану оцінку заслуговує також якість друку. Всіх власників влаштовує якість фотографій, які виходять після друку. Також перевага в тому, що принтер підтримує друк на фотопапері. Це важливо для домашнього МФУ. Про копірі і сканері висловлювання помірно-позитивні. На думку деяких, характеристики могли б бути і трохи краще.
МФУ Canon Pixma MG2540S: відгуки, опис, характеристики
Тепер розповімо про негативних відгуках. Власники МФУ скаржаться в основному на убогий функціонал пристрою. Але при цьому вони забувають, що це - пристрій бюджетного сегмента. А ось наступна скарга досить істотна щодо Canon Pixma MG2540S. Картридж для нього вельми дорогий. А заправити самому не вийде через системи захисту. І це дійсно жирний мінус. Але треба ж компанії як заробляти гроші? Як би там не було, більшість користувачів сходяться на думці, що це пристрій дуже якісний і функціональний для свого рівня.

Висновок

Отже, ми розглянули МФУ початкового рівня Canon Pixma MG2540S. Відгуки про продукт чітко дають зрозуміти, що це пристрій представляється ідеальним в плані співвідношення "ціна-якість". Воно не позбавлене деяких недоліків, але має і масу переваг. Як і будь-яке інше пристрій з бюджетного сегменту. Придбати для домашнього використання безперечно варто саме принтер Canon Pixma MG2540S. Відгуки про нього розташовують до цього дії.