"Козаки 3": коди до гри і їх реалізація

14 0 Новини високих технологій

Комп'ютерна гра "Козаки 3" була випущена 20 вересня 2016 року. По суті, вона є ремейком першої частини серії. Її авторами стали розробники з команди GSC Game World, з-під пера яких вийшли такі ігри, як Stalker і Venom.

Опис

Гра являє собою стратегію в реальному часі. Основним завданням є збір ресурсів, створення власної бази та нарощування військової потужності. З подальшим оголошенням війни противнику і перемоги над ним.
"Козаки 3": коди до гри і їх реалізація
Процес відбувається в дев'ятнадцятому столітті. Відповідно, весь антураж, будівлі і юніти представлені саме цією епохою. У гри є близько 12 націй, більше 70 різних юнітів, понад 100 досліджень, які дозволяють технічна реалізація стала підтримувати тривимірну графіку. У грі доступні 5 різних історичних компаній. Можна пережити події розвитку і воєн за Австрію, Англію, Україну, Росію і Францію. Згодом було випущено декілька доповнень, які дозволили додати ще кілька націй. У їх число входить Польща, Пруссія, Шотландія, Нідерланди, Іспанія.
"Козаки 3": коди до гри і їх реалізація
Варто зазначити, що перша частина після свого виходу стала дуже популярна серед геймерів усього світу. Тенденції і можливості її плавно перетекли і у третю версію, що дозволило зберегти популярність і донині.

Ресурси в грі, і як їх отримати

Для того, щоб виробляти або будувати будь-які об'єкти потрібно добути ресурси. У "Козаках 3" їх є декілька видів: камінь, залізо, дерево, їжа, вугілля і золото.


Їжа витрачається постійно, в залежності від кількості найнятих воїнів і селян. Також вона потрібна для створення нових видів юнітів або для дослідження технологій. Дерево і камінь, в більшості випадків, використовуються для спорудження будівель і конструкцій. За золото можна купувати щось на ринку, досліджувати технології, і наймати юнітів. Вугілля також застосовується при будівництві нових видів військ або для твору стрільби з різних гармат або мортир.
"Козаки 3": коди до гри і їх реалізація
Для виробництва їжі служать млини, які можна побудувати силами селян. Вони ж будуть проводити збір пшениці на прилеглій території, з подальшою обробкою її на млині. Готові продукти селяни несуть в найближчий центр міста. Дерево видобувається природним шляхом, тобто вирубкою дерев. Для золота, вугілля та заліза застосовуються спеціальні шахти. Будуються вони також силами селян, які в них же і працюють.
"Козаки 3": коди до гри і їх реалізація
Поклади каменю можуть залягати прямо на поверхні. Добувати їх можна силами селян.

Як отримати ресурси, не витрачаючи сил?

Ще з часів перших приставок, таких як "Денді" або Sega, в іграх використовувалися різні комбінації клавіш, кнопок і дій, які могли призвести до збільшення ресурсів або характеристик героїв. Вони називаються чит-кодами. По суті, вони дозволяють обдурити гру легальним шляхом і отримати перевагу над супротивником. Як і багато ігор, "Козаки 3" мають свої чит-коди. Варто розглянути їх детальніше.

Коди до гри "Козаки 3"

Процес введення спеціальних команд відбувається по натисненню клавіш Ctrl + Enter. У діалоговому вікні потрібно ввести відповідний код до гри "Козаки 3" і натиснути "Enter". Першим з цікавих кодів буде www. Результатом його роботи буде висновок на екран відомостей про ФПС. Але також цей код до гри "Козаки 3" дає можливість реалізувати генерацію юнітів в довільному місці. Для цього потрібно натиснути на клавішу P, вибрати в спеціальному вікні необхідного юніта і клацнути їм по карті. В зазначеному місці з'явиться новий персонаж. Наступний код до гри "Козаки 3" дозволяє отримати доступ до всіх місій в грі. Для того, щоб його реалізувати, потрібно в діалоговому вікні після натискання клавіш Ctrl + Enter ввести слово showallmissions. Чит-код до гри "Козаки 3" freecamera дозволяє отримати доступ до управління камерою. За допомогою клавіш Ctrl + PageUp, Ctrl + PageDown можна регулювати висоту і кут огляду гри. Ну і найцікавіші чит-коди до гри "Козаки 3" - комбінації для отримання необхідної кількості ресурсів. Реалізувати їх просто. Потрібно ввести фразу res, потім вказати, який саме ресурс необхідний англійською мовою і потрібну кількість. Переклад ресурсів на англійську для застосування їх в чит-коди до гри "Козаки 3" (2016) виглядає так: stone - камінь, food - їжа, wood - деревина, iron - залізо, coal - вугілля, gold - золото. Також існує можливість додати відразу всі ресурси, для цього замість зазначення конкретного виду потрібно написати слово all. Приклад реалізації такого коду виглядає так - res iron 100.

Трохи про трейнерах

Крім прямого введення кодів в саму гру, в мережі набули поширення так звані трейнери. Це невеликі програми, які копіюються прямо в папку з грою. Їх завдання — під час гри, по натисненню заздалегідь визначених клавіш реалізувати ту чи іншу хитрість. Наприклад, по натисненню клавіші 1 в грі буде з'являтися 1000 золота кожен раз. Різновиди і функціонал таких програм різні. Якісь додають ресурси, які реалізують перманентні можливості, такі як безсмертя, неубывающие ресурси або ж нескінченне здоров'я певного юніта.
"Козаки 3": коди до гри і їх реалізація

Висновок

Безсумнівно, використання кодів і паролів до гри "Козаки 3" значно полегшать її проходження. Але варто пам'ятати про те, що такий підхід зводить інтерес до гри. Адже зовсім відпадає необхідність проводити тактичні і стратегічні маневри, приймати складні економічні рішення або чимось ризикувати в догоду держави. Та й який сенс грати в гру, якщо можна з допомогою кодів з легкістю пройти її всю через якихось пару годин.