Ефективні способи того, як прибрати рекламу в "Однокласниках"

135 0 Новини високих технологій

Багато хто з нас користуються соціальними мережами, вони роблять близьких, друзів, знайомих, які живуть на значній відстані, набагато ближче, а спілкування прикрашають різними іграми, передачею музики, фотографій, корисною інформацією та багатьом іншим. Людина без спілкування не існує як особистість, тому соціальні мережі залучають до себе так багато уваги, але іноді дратівливі моменти перешкоджають нормальному спілкуванню, тому в даній статті йде мова про те, як прибрати рекламу в "Однокласниках", не перевстановлюючи браузер. Всі способи є повністю робітниками і актуальними, але і не складними, тому застосувати їх зможе навіть недосвідчений користувач.


Причини виникнення спливаючої реклами в "Однокласниках"

Часто буває так, що при встановленні будь-якої програми для Windows з'являються несподівані побічні ефекти, одним з таких моментів може бути виникнення реклами в браузері, на сайтах і т. д. Після чого з'являється питання про те, як прибрати рекламу в "Однокласниках" та інших соціальних мережах.
Ефективні способи того, як прибрати рекламу в "Однокласниках"
Основною причиною, звичайно, є необережне відвідування інтернет-сторінок, завантаження програмного забезпечення з піратських сайтів і т. д. Також причиною появи таких проблем може бути цілеспрямована вірусна атака, при якій на ваш комп'ютер може бути встановлена спеціальна програма – сервер. З допомогою чого хакер отримує повний доступ до комп'ютера файлів, а також до акаунтів у соціальних мережах, пошти та інших важливих для вас сайтів. Поява реклами в браузері може свідчити про часткове або повне зараженні комп'ютера, тому тільки при перших же підозрах потрібно повністю його перевірити і очистити від шкідливих додатків.


Як видалити рекламу в "Однокласниках"?

Існує всього кілька способів видалення реклами з веб-браузерів і соціальних мереж зокрема. Є спеціальні утиліти, які повністю видаляють це з комп'ютера, але також існують програми, що перешкоджають появі реклами взагалі, тим самим зникає можливість її випадково встановити, адже часто буває таке, коли намагаєшся щось скачати в Інтернеті, але на сайті кілька кнопок «Завантажити» і лише одна з них вірна, решта - реклама.
Ефективні способи того, як прибрати рекламу в "Однокласниках"
Як видалити рекламу в "Однокласниках", якщо встановлені вірусні доповнення:
 • Увімкніть ваш пріоритетний браузер, з якого входите в соціальні мережі, пошти.
 • У налаштуваннях знайдіть «Розширення».
 • Якщо там занадто багато елементів, то натисніть навпроти потрібного доповнення «Відключити» або «Видалити».
 • Перевірити сторінки в соціальних мережах, а також звичайні сайти на наявність сторонньої реклами.
 • Такий підхід працює в 70% випадків, але якщо такий спосіб не допоміг, тоді допоможе тільки Adblock – це спеціалізоване, але абсолютно безкоштовний додаток для запобігання реклами. Інструкція по установці:
 • Увімкніть той же браузер, яким ви користуєтеся найчастіше.
 • У налаштуваннях зайдіть в інтернет-магазин додатків, у кожного браузера він свій.
 • У рядку пошуку введіть AdBlock та встановіть його.
 • Після установки цього додатка реклама в браузері пропаде назавжди, навіть під час перегляду відео на відеохостингах, не кажучи вже про соціальних мережах.
  Ефективні способи того, як прибрати рекламу в "Однокласниках"

  Браузер для "Однокласників" без реклами

  Якщо способи, наведені вище, не здаються вам зовсім простими і ефективними, а питання про те, як прибрати рекламу в "Однокласниках" все одно є актуальним, то найкращим виходом із ситуації буде установка спеціального браузера, заточеного виключно на завантаження сторінки у соціальній мережі. Відмінним прикладом може бути браузер від Mail.ru, який називається так само, як і соціальна мережа "Одноклассники".

  На закінчення

  Сподіваємося, що в цій статті ви знайшли найбільш підходящий для вас спосіб того, як прибрати рекламу в "Однокласниках" і дана проблема не буде турбувати знову, але заходи обережного поводження в Інтернеті куди більш ефективні, ніж будь-антивірус.