Як переодягнути дружину в "Скайриме" за допомогою консолі

123 0 Новини високих технологій

Досить багато людей є шанувальниками жанру RPG ігор. Суть їх даних полягає в тому, що люди уявляють себе в образі тих або інших персонажів, там самим забуваючи про тяготи реального життя. Такі ігри дуже подобаються людям, які зайняті роботою або не реалізували в житті щось бажане. У даній статті мова піде про те, як переодягнути дружину в «Скайримі». Для цього знадобиться звичайна консоль і зовсім небагато часу. Варто нагадати і про те, що доведеться ходити по всьому "Скайриму" в пошуках кращих нарядів для коханої.


У «Скайримі» можна переодягти дружину?

Як переодягнути дружину в "Скайримі" за допомогою консолі
На жаль, подібна функція не є такою простою у використанні, як хотілося б. Розробники гри хотіли привнести подібне доповнення в гру, але згодом відмовилися від цього, адже тоді повністю зникав інтерес шукати найкрасивішу жінку по всьому «Скайриму», хоч і багато гравці часто задавали їм питання: як переодягнути дружину в «Скайримі» без консолі і модов? У даній грі існує безліч міст, де можна знайти собі нову земельну ділянку або навіть дружину. В залежності від регіону подружжя будуть відрізнятися між собою: расою, зростанням, статурою, особистою історією та одягом. В одному з міст «Скайріма» можна знайти мешканку, яка не проти стати вашою дружиною. Вона чарівна і красива, але от одяг шахтарська, адже це її основна робота, від цього і виникають питання про переодягання обраниць.

Як переодягнути дружину Ізольду в «Скайримі»?

Як переодягнути дружину в "Скайримі" за допомогою консолі
Як вже говорилося раніше, функція не є простою. Пов'язано це з тим, що доведеться використовувати командний рядок гри, але цей метод є повністю робочим і не призведе до зависання, на відміну від модів.


Як переодягнути дружину в «Скайримі» за допомогою стандартної консолі гри:
  • Створіть шлюбні узи з якою-небудь з можливих дружин.
  • Знайдіть дівчину в «Скайримі», чий одяг вам подобається, наведіть на неї приціл і включіть консоль кнопкою «~».
  • У відкритій консолі наведіть мишку на персонажа, після чого з'явиться певний ID, тепер в консолі можна написати команду «showitem», де необхідно знайти одяг, який ви хочете для своєї дружини. Запишіть ID предмета і переходьте до наступного пункту.
  • Зробіть те ж саме і з дружиною, тільки після всього цього напишіть «removeitem» і ID одягу вашої дружини.
  • Тепер додайте в інвентар дружини бажану одяг командою «additem» і ID одягу, але це ще не все. Тепер треба написати «equipitem» і знову ID бажаною одягу, після чого обраниця надіне нову одяг.
  • Подібна схема підходить абсолютно для всіх речей і персонажів в «Скайримі». Таким чином можна навіть королів зробити голими або ж зняти шолом зі стражників міст.

    Висновок

    Сподіваємося, що ви знайшли відповідь на питання про те, як переодягнути дружину в «Скайримі», і тепер ваші персонажі будуть більш атмосферно одягнені. До речі, якщо гра куплена в Steam, то можна зайти в майстерню і підібрати бажану одяг для всіх персонажів абсолютно безкоштовно.