Навушники Creative: характеристики та відгуки

42 0 Новини високих технологій

Бездротові навушники Creative вже давно користуються великим попитом серед споживачів. Відгуки про цих пристроях завжди позитивні. Виробник відзначився стабільно високою якістю, а також порівняно невеликою вартістю. Російський споживач постійно стикається з величезним асортиментом, в якому легко загубитися і помилитися. Тому потрібно попередньо перед покупкою зрозуміти, яку компанію віддати перевагу. Бренд Creative пропонує цілком адекватні моделі. У статті описані одні з найкращих навушників даного виробника, які підійдуть кожному любителю слухати музику або дивитися фільм.

Creative SB Blaze

Навушники Creative SB Blaze є ігровою моделлю. Вона поступила в продаж в 2015 році. Розрахована не тільки на любителів, але і на професійних геймерів. Орієнтовна вартість - 1 тис. грн. Враховуючи непогане якості, така ціна цілком приваблива.


Мікрофон приладу досить адекватний, він чутливий і реагує на будь-яку гучність голосу. Пристрій поставляється в симпатичною коробці. Домінуючі кольори – чорний і червоний, що виглядає одночасно солідно і агресивно. Саме таке забарвлення мають дані навушники. Creative Sound Blaster – лінійка виробника, для якої характерне дане поєднання відтінків. Гарнітура добре закріплена, тому під час транспортування ймовірність того, що вона буде деформована, дорівнює нулю. У комплектацію входить документація і знімний мікрофон.
Навушники Creative: характеристики та відгуки

Відгуки про Creative SB Blaze

Відгуки багатьох споживачів великі, тож є можливість описати реальні відчуття від взаємодії з приладом. Навушники Creative з легкістю підключаються до комп'ютера. Перед тим, як описати їх звучання, необхідно декілька слів сказати про зручність.


Всі споживачі відзначають високий рівень комфорту. Такий ефект досягається за рахунок особливого корпусу, правильної технології кріплення чашок. Наповнювач наголів'я дуже м'який. На відтворення з покупців ніхто не скаржився. Гарнітура дійсно відрізняється хорошим звучанням. Навіть при підвищенні гучності на максимальну позначку, спотворення і шум не виникли.
Навушники Creative: характеристики та відгуки

Creative Outlier

Потрібно зазначити, що модель Outlie – одне з кращих бездротових пристроїв компанії Creative. Навушники з мікрофоном являють собою якісний прилад, який дозволить прослуховувати музику абсолютно в будь-яких умовах. Пристрої максимально зручні: м'які амбушюри, а чашки мають заокруглену форму. Дизайн виглядає вражаюче. Він яскравий і помітний. Біло-помаранчевий або чорно-помаранчевий виконання дозволить виділитися з натовпу. Модель повністю виготовлена з гнучкого пластику. Це дозволяє уникнути деформації при падінні або якому-небудь механічному впливі.
Навушники Creative: характеристики та відгуки

Особливості Creative Outlier

Вага навушників дійсно вражає – всього 93 р. Процес експлуатації максимально легкий, тому пристрій можна використовувати при бігу або інших заняттях. Вони не злетять з голови і не доставлять дискомфорту. Якщо є бажання, навушники можна за допомогою USB-кабелю підключити до вашого комп'ютера або смартфону. Прилад має об'ємний звук, що можна віднести до переваг.
Динаміки отримали діаметр 32 мм, Завдяки цьому, вони повністю закривають вушні раковини, чим досягається максимальна звукоізоляція. Збірка навушників на хорошому рівні, тому турбуватися про них не варто.

Creative WP-350

Навушники Creative 350 отримали дуже вразливі характеристики, які заховані під прекрасним оформленням. Гарнітура хороша, її можна використовувати в будь-яких умовах: і в ігри пограти, і по телефону поговорити. Орієнтовна вартість пристрою – 1 тис. грн. У комплектацію входить чохол, самі навушники, кабель для зарядки і інструкція, в якій описані всі характеристики та правила користування. Кнопки і мікрофон мають зручне розташування, однак до них доведеться довго звикати. Користуватися ними максимально комфортно. Більш того, мікрофон не заважає, коли він не потрібен, так як вбудований в нижню панель.
Навушники Creative: характеристики та відгуки

Зовнішній вид Creative WP-350

Навушники описуваної моделі відразу привертають покупців за рахунок свого виду. А який він? Відгуки споживачів завжди були позитивними, якщо говорити про дизайн. Ці бездротові навушники підійдуть будь-якій людині. Стиль оформлення – універсальний. Якість збірки потрібно виділити окремо, адже воно заслуговує на похвалу. Домінуючий колір навушників – чорний. На чашках можна помітити яскравий логотип виробника. Корпус зроблений з пластику. Багатьом споживачам здається, що деякі деталі прогумовані, однак це не так. Дужка обрамлена шкірою.

Creative Aurvana Live

Навушники Creative Aurvana Live являють собою накладне пристрій. За $90 покупець отримує якісний прилад, який оснащений вразливим дизайном і хорошим звучанням. Ця модель підійде тим, хто хоче придбати непогані навушники за невелику вартість. Прилад має одну дивну особливість. Він продається під кількома назвами, причому вартість на кожен варіант сильно відрізняється. Наприклад, за модель під ім'ям Denon AH-D1000/1001 доведеться заплатити $230. Різниця суттєва, але пристрої однакові. Важать навушники небагато, всього 210 р.
Навушники Creative: характеристики та відгуки

Звучання Creative Aurvana Live

Перше, що хочеться відзначити, говорячи про звучанні даних навушників, - баси. Вони максимально наближені до оригінальних, що не може не радувати. Хоч бас і домінує, все одно на інші частоти він не накладається. Більш того, його можна контролювати. Ці недорогі навушники якісно передають глибокі й рельєфні баси. Інші частоти опрацьовані не настільки ідеально. Спочатку звук цих навушників може здатися трохи глухуватим, проте після невеликої розгойдування цей ефект зникає.

Creative EP630

Навушники Creative є вставними. Вони мають ізолятор з силікону. Пристрій можна використовувати з будь аудіотехнікою. Динаміки зовсім невеликі, діаметр їх мембран досягає 8 мм Діапазон частот - від 6 Гц до 23 тис. Гц. Цей показник непоганий, тому можна сказати, що з відтворенням особливих проблем не буде, зокрема, якщо в музиці переважають нижні ноти. Опір досягає 16 Ом. Завдяки цьому, навушники здатні відмінно працювати в парі зі слабкими плеєрами. Чутливість дорівнює 106 дБ. Зовні навушники виглядають консервативними, але нудними їх не назвеш.
Навушники Creative: характеристики та відгуки

Звучання і зручність Creative EP630

Навушники сидять у вухах комфортно. За рахунок силікону дискомфорт і біль не виникає. Пристрій легко зафіксувати у вухах, вони не випадають. Кабель має чималу довжину, тому з ним не виникає проблем, його цілком вистачає. Звучання пристрою можна порівняти з недорогими, але якісними моделями від «Соні» або «Панасонік». Чутно баси відмінно, їх вистачає в кожному треку. Вони м'які і не тиснуть на вухо. Високі частоти реалізовані максимально вдало, але тут все ж деякий вплив надає і джерело звуку. Якщо є бажання, можна змінити настройки еквалайзера.

Creative Aurvana In-Ear 2 Plus

Дані навушники Creative відрізняються від багатьох інших моделей цього виробника тим, що вони мають зовсім невеликі розміри. Крім цього, пристрій зручний, також доступний високий рівень шумоізоляції. Є мікрофон. Прилад добре працює з будь-яким смартфоном, плеєром і планшетом. Гучність можна регулювати вручну за допомогою спеціального повзунка. З недоліків слід зазначити занадто тонкий кабель. Він може швидко зламатися, до того ж, відгуки споживачів це підтверджують. Тому поводитися з цими навушниками потрібно максимально дбайливо. Насадки приладу буквально «тонуть» у вухах, відповідно немає ніякого дискомфорту при тривалому використанні.
Навушники Creative: характеристики та відгуки

Звук Creative Aurvana In-Ear 2 Plus

Відразу необхідно відзначити, що навушники Creative Aurvana In-Ear 2 Plus призначені для прослуховування музики за допомогою смартфона або плеєра. Це пристрій має відмінне звучання, але для професійного людини недостатній рівень відтворення. Нижні частоти чутно добре і на цьому переваги звуку закінчуються. Баси і вокал відтворюються на середньому рівні. Якість цих навушників сподобається тим, хто не особливо вибаглива. Однак якщо порівнювати звучання з більш хорошими моделями, помітна характерна різниця. Всі недоліки пристрою можна відзначити при прослуховуванні електронної музики.