Що робити, якщо Steam client bootstrapper не відповідає

14 0 Новини високих технологій

Багато користувачів комп'ютерів - пристрасні шанувальники комп'ютерних ігор. У кожної людини своя улюблена гра, улюблений видавець і, звичайно ж, улюблений жанр. Ігри коштують грошей, але деякі геймери не дивляться на ціну і з радістю віддають останню копійку, щоб підтримати пріоритетного видавця. Steam є певною торговою майданчиком, де щорічно продаються мільйони копій різних ігор, але часом відбуваються помилки, при якій Steam client bootstrapper не відповідає. У даній статті ми покажемо шляхи вирішення проблем.


Що таке Steam?

Що робити, якщо Steam client bootstrapper не відповідає
До певного моменту не існувало єдиної торговельної площадки, де видавці могли продавати свої продукти в інтернеті. Все проходило методом «з рук у руки», при цьому доводилося переплачувати за приміщення, працівників і багато що інше. З появою єдиної торгової майданчику з'явилося безліч спільнот, де люди розповідали про свої враження щодо того, яка гра хороша, а яка - не дуже, і коли будуть наступні знижки. Steam – це не тільки спеціальний сайт з торговою майданчиком, але і універсальне додаток для комп'ютерів, за допомогою якого запускаються ліцензійні ігри, куплені там же. Взимку і влітку відбуваються глобальні знижки, які збирають ажіотаж з року в рік. Steam сам визначає ціну для кожної гри. Чим оболее революційна і барвиста, тим вище її ціна, тобто торговельна площадка не втрачає гроші, коли робить величезні знижки, аж до 90%. Більше того. видавець отримує свій відсоток, а майданчик - свій. При запуску програми іноді виникає проблема: Steam client bootstraper не відповідає, що заважає приємного проведення часу в грі. У даній статті висвітлюється причина виникнення проблеми, профілактика та усунення.


Чому не відповідає Steam client bootstrapper

Що робити, якщо Steam client bootstrapper не відповідає
Ця проблема часто виникає при перевантаженості оперативної пам'яті або в тому випадку, коли комп'ютер включається. Як відомо, при запуску системи всі необхідні компоненти ядра вивантажуються в оперативну пам'ять, а з часом, якщо якась частина не використовується, то вона вивантажується на жорсткий диск заново. При запуску можлива проблема в тому випадку, коли одне з основних елементів програми Steam завантажується некоректно, від чого Steam client bootstraprer не відповідає або ж входить в нескінченний цикл, при якому неможливий подальший запуск програми. Можливою проблемою може бути недостатня кількість дискового простору, на якому намагаються розміститися оновлення, або ж жорсткий диск зазнав ушкодження. Жорсткий диск досить крихкий: навіть від найменших вібрацій зчитує головка може зміститися, з-за чого відбудеться збій розділу або пошкодження самої головки.

Steam client bootstrapper не відповідає: що робити в цій ситуації

Що робити, якщо Steam client bootstrapper не відповідає
Як вже говорилося, першопричиною може бути запуск програми під час включення комп'ютера. Дана проблема цілком вирішується наступним способом:
  • Натисніть правою кнопкою миші по панелі завдань і виберіть «Диспетчер завдань».
  • Серед кількох пунктів знайдіть «Процеси».
  • У процесах знайдіть Steam bootstraper, виділіть його та натисніть знизу кнопку під назвою «Завершити процес».
  • Тепер можна запобігти повторну появу проблеми, для цього зайдіть в «Автозавантаження».
  • Вимкни автозавантаження програми Steam кнопкою «Вимкнути».
  • Після виконання даної операції проблема більше не буде турбувати, правда, при цьому доведеться включати Steam самостійно тоді, коли система повністю завантажилася. Проблема з жорстким диском вирішується звільненням зайнятого простору, після чого програма буде працювати справно.

    Висновок

    Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам впоратися з проблемою, коли Steam client bootstrapper не відповідає. Пам'ятайте, що своєчасний догляд за комп'ютером гарантовано забезпечує профілактику практично будь-якої проблеми, пов'язаної з операційною системою і додатками для неї.