Користувальницький список кращих 32-бітних ігор на ПК

264 0 Новини високих технологій

Комп'ютерні технології розвиваються в бік збільшення кількості використовуваної пам'яті. І нові ігри тільки підтверджують це, з-за чого багато проекти не можуть адекватно працювати на x86-архітектурі. Позначається недолік оперативної пам'яті, обсяг якої на 32-бітної операційної системи не перевищує 4 Гбайт. Щоб грати в 32-бітові гри на ПК, такого запасу достатньо, але для 64-бітних проектів вже відчутно мало. Тому власники старих архітектурних рішень центрального процесора, на які неможливо встановити 64-бітну операційну систему, змушені ретельно вибирати ігри і програми.


Користувальницький список кращих 32-бітних ігор на ПК

Критерії вибірки

Незважаючи на тенденцію до збільшення використовуваної пам'яті, нав'язану використанням таких мов програмування, як Java і C#, багато гри мають підтримку х64 і х86 архітектури. Точніше, у своїй більшості це як і раніше 32-бітні ігри для ПК, у яких є сумісність з 64-бітної системою. Лише невелика кількість проектів з числа сучасних релізів, які відрізняються величезним ігровим світом, виходять виключно на х64-бітну систему. Тому в список ігор, доступних геймерам з 32-бітною операційною системою, варто включити всі релізи до 2014 року, а також більшість ігор 2015-2016 року. Це по-справжньому величезний перелік, з якого будуть обрані тільки кращі представники за неможливістю вказати їх усі.
Користувальницький список кращих 32-бітних ігор на ПК

Стратегії

Стратегічні ігри на ПК з 32-бітної системою виходять все рідше, що особливо стосується real-time розваг з доступом до мережевих битв з реальним гравцем. Як правило, багато такі ігри вимагають платну мережеву ліцензію, від якої досить швидко відмовляються. А тому пограти в них з реальним противником стає все складніше. Однак існують проекти, які все ще «живі» для мережевої гри. Серед них C&C:


 • Generals;
 • культова StarCraft;
 • не менш успішне продовження StarCraft 2;
 • традиційний WarCraft 3.
 • Ці 32-бітові гри на ПК в свій час зробили революцію, але вони залишаються популярними і сьогодні. Якщо в мережевих іграх особливого бажання брати участь ні, то можна пограти в стратегії і з комп'ютерними супротивниками. Для цього підійдуть наступні ігри:
 • Red Alert 3;
 • серія Total War (хоча й не вся);
 • "Лицарі честі";
 • Age of Empires 3 з її численними доповненнями;
 • "Козаки" 2 і 3 частини;
 • тактична стратегія Crusaders Kings II;
 • серія Warhammer (за винятком останніх двох частин);
 • Company of Heroes 2;
 • Anno;
 • запаморочлива Civilization;
 • магічна Heroes of Might and Magic 5 і 6.
 • Ці ігри (32-бітні) на ПК, перелік яких зазначено вище, відмінно підійдуть для розвитку стратегічних здібностей і доставлять масу задоволення. Але перелік цей далеко не повний і може доповнюватися самим гравцем нескінченно довго.

  Гоночні ігри

  Список ігор для ПК 32-бітної системи також досить великий. Він включає всі релізи до 2014 року, коли обсяг пам'яті був потрібний невеликий. Сьогодні ж безліч проектів, як і раніше випускається на сумісної архітектурі. Але абсолютна більшість вже не може адекватно працювати на 32-бітних системах з-за обмеженості пам'яті. Мабуть, найбільш відомої серії гонок для відносно слабких комп'ютерів є Need for Speed. Вона включає як вуличні гонки, так і спортивні трекові. Відрізняючись зазвичай непоказним сюжетом, ця серія утримує гравця аркадним стилем гри, не вимагає розвинених навиків керування автомобілем.
  Користувальницький список кращих 32-бітних ігор на ПК
  Набагато більш вимогливим до водійських навичок є такий проект, як Colin McRae, занурює гравця в світ ралійних гонок, і Project Cars, який позиціонує себе як повноцінний симулятор. Зовсім вже нереальною гоночної грою є Flatout 1 2 і Ultimate Carnage. Грати в них дуже цікаво завдяки якісній сучасній графіці. Проекти з більш низькорівневим графічним оформленням також відносяться до 32-бітних ігор. Але виглядають вони несучасно і навряд чи зацікавлять гравця сьогодні.

  Шутери

  В жанрі tower проекти для 32-бітної системи також поширені досить широко. Починаючи з класики Counter Strike з її оновленою версією Global Offensive і закінчуючи Battlefield 4 список можна включати безліч шедеврів. Серед них Medal of Honor 2010 і більш пізня частина гри Warfighter, Call of Duty перших версій, які розповідають про події Другої світової війни, і більш пізні її частини Blackops і Modern Warfare 123.
  Користувальницький список кращих 32-бітних ігор на ПК
  У всі ці ігри можна грати на 32-бітної системі, час від часу відриваючись на такі розваги, як Prey, Sniper Elite, просунутий Crysis або Sniper Ghost Warrior 1 і 2 Doom 3 "Биошок" 1 і 2 частини, Stalker. Їх цікавий сюжет і достаток внутрішньоігрових можливостей дозволить з задоволенням провести час за грою. Вони привнесли багато в індустрію, щоб розважати свого користувача, досягнувши в цьому значного успіху.

  Висновки

  Всі зазначені вище гри - це якісні проекти, здатні на середньому і високому рівні графіки запускатися на 32-бітної архітектури. Але якщо процесор підтримує x64-архітектуру, то для того, щоб грати в більш сучасні проекти, слід перейти на неї. Якщо ж процесор досить слабкий, а грати все одно хочеться, то можна знайти схожий дешевий варіант у китайському інтернет-магазині. Вартість апгрейду разом з оперативною пам'яттю не перевищить $70. Однак це має сенс при наявності топової відеокарти. Якщо ж її немає, то в модернізації комп'ютера сенсу вже не буде, тому що для одержання високоякісного зображення будуть потрібні нові комплектуючі.