Ресурс вогняна сіль в "Скайриме"

19 0 Новини високих технологій

Матеріал у грі «Скайрим» вогняна сіль має ряд застосувань, які будуть корисні для гравця. Цей предмет можна дістати кількома способами, які варто знати користувачу. Стаття надає всю потрібну інформацію з цього ресурсу.

Видобуток

У проекті жанру РПГ «Скайрим» вогняна сіль входить у категорію рідкісних товарів. Саме тому ймовірність зустріти її у торговців всього 21 відсоток, а максимальна кількість буде не більше чотирьох зразків. З великою ймовірністю ресурс можна знайти в «Медовике» міста Рифтена, «Миддене» і маєток «Високий шпиль» Вінтерхолда, «Казанку Аркадії» Вайтрана і ряді інших відомих закладів. Найкраще при необхідності завжди перевіряти торговців в тавернах, а також бродячих продавців в процесі пошуку матеріалу.


Ресурс вогняна сіль в "Скайриме"

Ефекти від використання

Користувачів цікавить, де знайти в «Скайриме» вогняну сіль з причини її властивостей. Предмет досить застосувати до будь-якого виду їжі, з'їсти підсолене страву, і персонаж буде наділений одним унікальним ефектом або навіть кількома. Це найбільш проста можливість отримати досить непогані баффи. Якщо користувач проходить гру на складному рівні, то подібні можливості посилення упускати не варто. При цьому в завданні «Роздути вогонь» для проходження також потрібно десять одиниць вогненної солі. У «Скайриме», якщо враховувати рідкість матеріалу, доведеться витратити на виконання умов досить багато часу. Призом за завдання буде вражаюча кількість золота, а тому нехтувати можливістю не варто. Згодом в інших подорожі ви будете стикатися з наявністю солі у торговців, яку можна буде придбати.


Ресурс вогняна сіль в "Скайриме"

Алхімія і чит

Вогняна сіль у грі «Скайрим» також має застосування в сфері виготовлення зілля. Серед загальної кількості присутній питво для підвищення захисту від холоду, вогню, для регенерації здоров'я і магії. Для цього просто необхідно змішати сіль з потрібними інгредієнтами. Ефективність зілля буде пропорційно залежати від рівня навику зіллєваріння. Якщо ж у вас немає бажання подорожувати по світу і шукати у торговців ресурс по крупицях, то можна просто ввести команду на отримання цього досить рідкісного інгредієнта. Чити на вогненну сіль в «Скайриме» вводяться через консоль. Спочатку стандартна команда та ідентифікаційний код 0003AD5E. Таким методом можна отримати будь-яку кількість ресурсів без обмежень, вводити код варто тим, хто бажає заощадити час, який доведеться витратити на пошуки.