Безкоштовні фоторедактори російською мовою

14 0 Новини високих технологій

Відредагувати фотографію хочуть багато: щось не так вийшло, десь не так тінь лягла хіба Мало причин? Для цього і існують фоторедактори. Найбільшу популярність отримав Adobe Photoshop, завдяки якому з'явилося слівце "отфотошопить". Але цей фоторедактор при всіх своїх перевагах має недоліком, який перекриває для багатьох користувачів всі його достоїнства. Він платний, причому ліцензійна версія "добре платна". Але існують і безкоштовні фоторедактори.

Безкоштовні фоторедактори російською мовою

GIMP

Найбільш потужним безкоштовним фоторедактором російською мовою є GIMP. Він безкоштовний, оскільки відноситься до open source - програмами, випускається під ліцензією GPL і входить до складу операційних систем GNU/Linux як основний редактор зображень. Для простого користувача він цілком здатний стати заміною платному "Фотошопу".


Його можна завантажити безкоштовно з офіційного сайту, де представлені версії для GNU/Linux (правда, користувачів linux ніколи не качають програми зі сторонніх сайтів, оскільки у них є репозиторії, звідки можна завантажити будь-яку програму, створену під конкретний дистрибутив), Windows і OS X. В установці даного безкоштовного фоторедактора немає ніяких особливостей, інсталяція відбувається звичайним для операційної системи способом. Після першого запуску програма відкривається у трьох вікнах. Якщо є бажання привести його до стандартного вигляду, що дуже зручно для більшості користувачів, натискаємо меню "Вікно" і вибираємо "Одновіконний режим". Даний редактор включає величезний набір інструментів, тут представлено багато різних можливостей і функцій. Це безкоштовний редактор зображень з ефектами.
Безкоштовні фоторедактори російською мовою
З його допомогою можна прибрати ефект червоних очей, підретушувати, розмити, поліпшити, спотворити, об'єднати, декорувати, анімації, а також скористатися багатьма іншими інструментами і фільтрами. Фотографії можна масштабувати, обрізати, перевертати. За допомогою цієї програми можна створювати фоторетуши, він включає ряд доповнень і може автоматизувати повторювані дії.


GIMP дозволяє:
 • провести вирівнювання заваленого горизонту;
 • прибрати спотворення, які були внесені оптикою;
 • виконувати корекцію перспективи;
 • клонувати об'єкти, враховуючи перспективу;
 • знищувати різні дефекти;
 • імітувати застосування різних світлофільтрів;
 • відновлювати втрачену деталізацію в тінях і багато іншого.
 • Він підтримує кілька мов, в тому числі і російська.

  Photoshop Express

  Одним з безкоштовних фоторедакторів (не у версії "Преміум") є Photoshop Express. Звичайно, він не дозволяє робити все, що можна в платному "Фотошопі", однак для непрофесійного використання дане додаток цілком згодиться. Фото тут можуть бути розтягнуті, обрізані, повернені; видалені не тільки червоні, а й блискучі очі. Регулюються експозиція, баланс білого, контрастність. З фото можна видалити плями пилу і бруду. В програму вбудовано близько 20 ефектів. Є можливість створення панорамних знімків. До фото можна додавати різні рамки. Відредаговані фото можуть бути розміщені в соціальних мережах. Ця програма доступна для операційних сімейств Windows, а також для мобільних платформ Android, iOS.

  Photoscape

  Безкоштовні фоторедактори російською мовою
  Цей безкоштовний редактор зображень російською мовою на комп'ютері може бути встановлений з операційними системами Windows (причому до версії 3.4 підтримувалася Windows 98 (зараз актуальна версія 3.7), Windows 10 потрібно встановлювати Photoscape X), Mac (те ж Photoscape X).
  Цей фоторедактор може бути завантажений з офіційного сайту програми. За допомогою цього редактора можна додавати різні об'єкти на фотографії, використовувати ефект мозаїки, видалення ефекту червоних очей, змінювати контрастність, різкість, одночасно редагувати кілька фотографій, поєднувати їх, створюючи колажі, підганяти фотографію під необхідний розмір, розділити її на окремі частини. Необов'язково редагувати фотографії, їх можна просто переглянути. Крім традиційного фоторедактора дана програма може використовуватися в якості творця скріншотів.

  PhotoFiltre 7

  Безкоштовні фоторедактори російською мовою
  Ще одним безкоштовним фоторедактором є програма PhotoFiltre. Тут є інструменти, які дозволять поліпшити ваші фото. Ця програма надається безкоштовно для особистого користування або будь-якого іншого некомерційного використання. За допомогою цього фоторедактора можна настроювати яскравість, насиченість, контрастність, об'єднувати фотографії, створюючи композиції. Ця програма являє собою безкоштовний фоторедактор з ефектами російською. Тут передбачено додавання різних стилів, фільтрів, зменшення ефекту червоних очей, пакетна обробка. Завантажити цю програму можна на багатьох сайтах мережі Інтернет. В більшості випадків вона не русифікована, тому окремо потрібно завантажувати русифікатор. Цей фоторедактор призначений для операційних систем сімейства Windows (XP до 10).

  Fotor

  Цей фоторедактор включає в себе різні функції корекції кольору, балансу білого. Тут використовуються різні ефекти для фото. Застосовуються ефекти можна попередньо переглянути, а потім зберегти. Для того щоб не зіпсувати вихідний файл, краще зберігати під іншим ім'ям. Тут можна додавати різні написи, рамки, а в режимі редагування використовувати як шаблонні ефекти, так і самостійні. За допомогою цього безкоштовного фоторедактора російською мовою на комп'ютері можна створювати колажі, коригувати окремі об'єкти на фотографіях, здійснювати пакетну обробку фото. Ця програма призначена для операційних систем сімейства Windows.

  Paint.Net

  Безкоштовні фоторедактори російською мовою
  Ця програма є продовженням редактора зображень Windows Paint, який так любимо багатьма. Програма є безкоштовною. Фото можуть бути оброблені з різних популярних форматів. Дана програма може працювати як з камерою, так і зі сканером.
  Набір інструментів тут трохи бідніше за порівняно з раніше розглянутими аналогами: можна змінити розмір, здійснювати поворот у двох найбільш поширених напрямках, працювати з шарами. Однак присутня велика кількість ефектів: імітування малюнків, розмиття, видалення ефекту червоних очей, зміна відтінків, стилізація, візерунки, насиченість, шум та інші. Програма має свій власний формат малюнків, як і деякі інші програми подібного роду, наприклад GIMP. Однак як показує практика, використання даних форматів не дуже зручно, оскільки припускає, що дані програми використовуються на багатьох комп'ютерах, і пересилання вами файлу не в самому поширеному форматі не викличе труднощів при відкритті в одержувача. Програма працює з сімейством Windows, що підтримуються версії, починаючи з 7. В даному додатку передбачено додавання різних плагінів. При цьому відсутня анімація, так і здійснити професійну редактуру тут не можна.

  Phoxo

  Це один з простих фоторедакторів російською мовою на комп'ютері. Безкоштовно завантажити його можна на офіційному сайті Phoxo. Інтерфейс програми багатомовний, є можливість використання російської мови. З допомогою цього додатка можна змінювати розмір фотографій, додавати рамки, водяні знаки, текст і застосовувати множинні ефекти. Незважаючи на те що програма вже 3 роки не оновлюється, це не говорить про те, що її функції для непрофесіоналів застаріли. Її можна використовувати, а її відносна старість говорить про те, що вона буде менш ненажерлива до ресурсів комп'ютера порівняно з аналогами. Програма працює з операційними системами сімейства Windows, починаючи від XP до 8.

  Picasa

  Безкоштовні фоторедактори російською мовою
  Ця програма була розроблена Google і тривалий час використовувалася досить активно. Пізніше корпорація вирішила, що офлайн-додаток і його програми несумісні, тому всю свою діяльність перенесла в онлайн. Однак і сьогодні цю програму можна скачати, використовуючи улюблений пошуковик. Запуск даного безкоштовного фоторедактора російською приводив до пошуку фотографій на комп'ютері, після чого їх можна було сортувати по альбомах. За допомогою цього додатка можна усувати ефект червоних очей, здійснювати кадрування, ретушування, встановлювати контрастність, колірний баланс, додавати текст. Крім того, додаток мало кнопку "Мені пощастить", при натисканні якої відбувалося автоматичне поліпшення фото. За допомогою редактора можна створювати колажі, фотофильмы, слайд-шоу. Крім роботи з фотографіями тут працюють з деякими форматами відео, обрізають його або роблять скріншоти. Фотографії з програми можна розміщувати на будь-якому сайті Інтернету і в соціальних мережах. Програма була розроблена під Windows, але могла використовуватися і в GNU/Linux при застосуванні wine.

  Онлайн-фоторедактори

  Сучасні технології дозволяють не завантажувати і не встановлювати програми на комп'ютер, а використовувати для цього Інтернет. На цьому заснована робота онлайн-фоторедакторів. Так як останній офлайн-програмою ми розглянули Picasa, то логічно почати розгляд онлайн-програм з її продовження - сервісу Google Photos. В основному він призначений для зберігання фотографій, але якщо виникає необхідність що-небудь змінити, то можна повернути, обрізати фото, пограти з контрастністю, кольоровою гамою, яскравістю. Є автоматична корекція.
  Безкоштовні фоторедактори російською мовою
  Безліч онлайн-редакторів асоціюють себе в назві з "Фотошопом". Так, наприклад, є "Авазун Фотошоп". Це безкоштовний редактор зображень російською мовою, що дозволяє проводити ті ж основні операції з фото, Google Photos. Крім того, знімок можна зробити у вигляді плаката, з обличчя можна прибрати зморшки або деякі дерматологічні проблеми. Фотографію можна вставити особа, яка досить органічно впишеться з наявними. Фотографії можна випинати, закручувати, розтягувати або стискати. Як і в "Фотошопі", можна вирізати або перефарбовувати окремі фрагменти.

  На закінчення

  Онлайн-редакторів багато, також як і офлайн. Розглянути все в межах однієї статті неможливо. Тут розглянуті найбільш популярні програми та ті з них, які заслуговують уваги.