Персонажі Skyrim: Лідія

63 0 Новини високих технологій

Знамениту на весь світ гру The Elder Scrolls V: Skyrim вже протягом 5 років вивчають геймери зі всього світла, але від цього вона не стає менш цікавою. Безкраї простори, цікаві сюжети, супротивники, головоломки. Особливе місце займають персонажі в Skyrim. Лідія – одна з небагатьох, хто залишається в пам'яті навічно.

Історія

Лідія – це перший компаньйон-воїн у грі, який стає доступним після завершення квесту «Дракон в небі» головної сюжетної історії. Перша зустріч з нею відбувається на виході із замку «Драконівські Межа». Вона насильно зупиняє вас і називає таном – довіреною особою ярла Вайтрана.


Персонажі Skyrim: Лідія
Гра багата на компаньйонів, готових померти, захищаючи вас у світі Skyrim. Лідія серед них найбільш запам'ятовується. З діалогу ви дізнаєтеся, що вона ваш перший хускарл (по суті – особистий охоронець). Може тому, що вона допомагає вам не з користі, а виконуючи свій обов'язок і шануючи традиції предків. Як тільки ви познайомитеся зі своєю компаньйонкою, подорожувати по світу гри буде безпечніше. Але повністю захистити вас від ворога не зможе: як більшість персонажів, вона смертна і при низькому рівні здоров'я падає на коліно. Якщо в цей момент буде проведений добиваючий удар, то хускарл покине казковий світ.

Як воскресити Лідію?

Дуже часто гравців цікавить, як воскресити Лідію. Skyrim, крім різноманітного світу, багатий різними багами, які не завжди дозволяють вчасно допомогти компаньонке і витягнути її з лап смерті. Більш того, в запалі битви геймери нерідко власноруч наносили добиваючий удар своєму першому хускарлу.


Персонажі Skyrim: Лідія
Не варто сильно переживати і завантажувати найближчим збереження – є інший вихід. Для цього вам знадобиться консольна команда resurrect 1. Щоб воскресити Лідію, дотримуйтесь плану:
 • Відкрийте панель введення консольних команд натисканням клавіші «Е».
 • Введіть необхідну команду і вставити пробіл.
 • Не закриваючи консолі, клацніть лівою кнопкою миші по трупу компаньйонки.
 • Натисніть ENTER і закрийте панель вводу.
 • Після цих нехитрих маніпуляцій ви зможете продовжити досліджувати світ Skyrim – Лідія буде слідувати за вами по п'ятах. Але казковий всесвіт гри неймовірно велика, і ви запросто можете втратити свою супутницю, якщо накажете їй чекати вас на місці. З часом вона прибуде в свою обитель, але, щоб швидко переміститися до неї, використовуйте комбінацію player.moveto , де Id - ігровий номер персонажа.

  Прагніть до досконалості

  П'ята частина Древніх сувоїв» знайома і великою кількістю модифікацій. Популярністю користується на Skyrim мод Лідія Lydia Pretty Face, який докорінно змінює зовнішність компаньонке, робить її більш привабливою. Популярні і реплейсери Лідії, які перетворюють не тільки особа, але і зовнішній вигляд хускарла, а також наділяють її граціозною жіночої ходою.
  Персонажі Skyrim: Лідія
  Якщо ж ви вже втомилися вводити команди воскресіння, то вам стане в нагоді мод «Безсмертні компаньйони». Встановивши його, вам не доведеться боятися за життя своїх помічників. Талановиті програмісти створили безліч модифікацій, які вводять нову анімацію, звуки і текстури в світ Skyrim. Лідія – один з основних об'єктів маніпуляцій. Кожен день в Мережу потрапляють нові модифікації, з якими хускарл стає сильнішою, красивіше і цікавіше.