Як урізноманітнити гру з допомогою модів на зовнішність для "Сімс 4"?

21 0 Новини високих технологій

У сьогоднішній статті ми розповімо про те, як в Sims 4 змінити зовнішність свого персонажа. Попереджаємо, що мова піде не про стандартних наборах, які доступні для використання у всіх офіційних версіях гри. Ми поділимося інформацією про спеціальних модах на зовнішність для "Сімс 4".

Нові можливості в Sims

У новій частині "Сімс" звичний симулятор життя постає в абсолютно новому стилі. Технічно це все та ж гра, в якій необхідно контролювати свого віртуального підопічного на його різних життєвих стадіях — від дня народження і аж до самої смерті. Найбільш завзяті геймери не раз порівнювали Sims з відомими "Тамагочі", однак у порівнянні з ними, "Сімс" вдалося зробити гігантський крок вперед, залучаючи користувачів великими можливостями і ресурсами.


Популярність Симов

Як урізноманітнити гру з допомогою модів на зовнішність для "Сімс 4"?
Віртуальні чоловічки наділені цілим спектром реальних емоцій. Вони можуть заводити друзів, ненавидіти і любити — зовсім як справжні люди. Завдяки унікальному ігровому процесу Sims 4 як і його попередники, не потребує якомусь певному сюжеті. Те, як будуть розвиватися події в житті віртуального підопічного залежить тільки від самих користувачів. Кожен сім має власну зовнішність і характер. Навіть такі речі можуть контролюватися тим, хто грає, тому обмежень у фантазії просто не може бути.

Моди на зовнішність для "Сімс 4"

Завдяки затягивающему геймплею і величезній кількості різноманітних можливостей, "чиста" версія гри сама по собі є дуже цікавою. А зробити її ще краще допоможуть спеціальні моди на зовнішність для "Сімс 4".


Варто зазначити, що такі доповнення не обмежуються в одній тематиці: можна скачувати та встановлювати нові меблі, транспорт, будинки і навіть окремі готові скіни. З допомогою модів для "Сімс 4" на зовнішність можна кардинально змінити зовнішній вигляд наших улюблених віртуальних чоловічків.
Як урізноманітнити гру з допомогою модів на зовнішність для "Сімс 4"?
Звичайно, в офіційних версіях Sims є багато цікавих наборів зачісок, макіяжу та одягу, з допомогою яких легко створити яскраві і по-справжньому неповторні образи. Але якщо хочеться чогось більшого, то додаткові моди можна знайти на численних тематичних сайтах і форумах. Завдяки старанням справжніх умільців, існує ціле розмаїття стилів, які допоможуть зробити сіма ще прекраснішим і незвичніше. Крім таких стандартних речей, як волосся, макіяж і костюми, є можливість використовувати лінзи, міняти колір брів і прикрашати тіла новими татуюваннями.