Шість способів, як виправити помилку "Unarc.dll повернув код помилки - 1"

185 0 Новини високих технологій

Скачавши з Інтернету RePack з грою або програмою, багато користувачів скаржаться на помилку, яка відбувається під час установки. Як правило, при цьому написано: "Unarc.dll повернув код помилки - 1" або будь-яке інше число замість одиниці. У статті ми розберемо шість способів вирішити цю проблему, так що дочитайте до кінця, щоб точно вирішити проблему.

Визначення характеру помилки

Для початку спробуємо розібратися, чому взагалі з'являється "Unarc.dll повернув код помилки - 1", а вже потім перейдемо до способів рішення. Відразу варто сказати, що ця помилка пов'язана з розпакуванням даних і може ділитися на дві категорії:
 • Помилка, яку можна виправити.
 • Помилка, яку можна виправити.
 • Зараз давайте більш детальніше розглянемо ці два моменти.

  Помилка, яку виправити не можна

  Ситуація: " Unarc.dll повернув код помилки - 1" може бути критичною, тобто ніяк не вийде виправити помилку. Як було сказано, це пов'язано з архівом, і помилка виникає в процесі його розпакування. В даному випадку у повідомленні також зазначено наступне: "ERROR: file[путь_к_архиву]failed CRC check". Якщо це повідомлення у вас висвітилося, то можете навіть не намагатися виправити ситуацію одним з нижченаведених способів. Швидше за все, архів пошкодився при завантаженні, тому скачайте гру або програму заново і краще з іншого сайту.


  Помилка, яку можна виправити

  Шість способів, як виправити помилку "Unarc.dll повернув код помилки - 1"
  Поряд з помилкою, яку не можна виправити, є й інша, усунення якої можливе. Відразу варто позначити, що якщо після рядка "Unarc.dll повернув код помилки - 1" йде відмітка в дужках: (decompression fails) , то цю помилку виправити вийти одним із способів, які ми запропонуємо вам в цій статті. Також варто сказати, що помилка пов'язана безпосередньо з розпакуванням архіву, а точніше з самим архіватором, але також бувають випадки, коли причина трохи інша. Про все це буде розказано нижче.


  Спосіб перший: установка архіватора

  Як було сказано вище, "Unarc.dll повернув код помилки - 11" або якогось іншого числа пов'язане частіше з архіватором. Справа в тому, що творці RePack'ів частенько використовують рідкісні архіватори, щоб якомога більше знизити підсумковий розмір гри або програми, а користувачі не завжди є на комп'ютері інструменти, для роботи з такими архівами.
  Шість способів, як виправити помилку "Unarc.dll повернув код помилки - 1"
  На щастя, спосіб усунення такої помилки досить простий, вам потрібно всього лише завантажити і встановити програму 7-Zip.

  Спосіб №2: зміни адреси встановлення

  Якщо ж у вас 7-Zip вже встановлений, або його установка не допомогла, то можна скористатися другим способом і усунути проблему з "Unarc.dll повернув код помилки - 11". Нерідкі випадки, коли дане повідомлення з'являється через присутність російських символів на шляху установки. Як не складно здогадатися, щоб вирішити проблему, вам необхідно всього лише перейменувати папки з використанням латинських символів.
  Шість способів, як виправити помилку "Unarc.dll повернув код помилки - 1"

  Спосіб третій: збільшення обсягу підкачки

  Повідомлення, наприклад, "Unarc.dll повернув код помилки - 14" може виникати також із-за малого обсягу файлу підкачки. Благо на операційних системах Windows даний обсяг можна відрегулювати у будь-який час:
 • Щоб це зробити, вам потрібно відкрити утиліту "Виконати", натиснувши клавіші Win+R і виконати у ній команду sysdm.cpl .
 • Потім у вікні, яке з'явиться, переміститися в розділ "Додатково", там клікнути по "Параметрами" в області "Швидкодія".
 • У новому вікні знову перейти в "Додатково" і натиснути "Змінити".
 • Далі з'явиться віконце "Віртуальна пам'ять", де потрібно зняти позначку з першого пункту, вказати будь-який диск, крім системного, та визначити максимальний розмір, який відповідає розміром віртуальної пам'яті.
 • Після цього натиснути "Встановити" і "ОК".
 • Шість способів, як виправити помилку "Unarc.dll повернув код помилки - 1"

  Спосіб №4: заміна оперативної пам'яті

  Продовжуючи розмову, як виправити "Unarc.dll повернув код помилки - 1", зазначимо, що виною цьому може стати недостатній обсяг оперативної пам'яті. На жаль, у цьому разі допоможе тільки її збільшення. Однак є і хороша сторона - ця проблема з'являється дуже рідко.

  Спосіб п'ятий: відключення антивіруса

  Іноді, особливо коли ви встановлюєте RePack, а не ліцензію, помилка може з'являтися з-за антивіруса. Справа в тому, що він може вважати файли гри зараженими і перемістити необхідні бібліотеки, службовці для розпакування та встановлення, в карантин. Що робити з "Unarc.dll повернув код помилки - 12", якщо її причиною став антивірус? У цьому випадку вам достатньо всього лише зайти в налаштування антивіруса і відключити його на час інсталяції. Після чого його можна знову включити.
  Шість способів, як виправити помилку "Unarc.dll повернув код помилки - 1"

  Спосіб №6: аналіз диска

  Є ще одна причина, яка повністю виключає можливість установки гри. Вона безпосередньо пов'язана з вашим жорстким диском. Справа в тому, що він може бути пошкодженим. При цьому взаємодія з нею обмежується частково: ви зможете переміщати, копіювати, скидати файли з флешки, але от встановити гру не завжди вийде. В цьому випадку необхідна заміна, але перед тим як йти в магазин, для початку краще просканувати його. Для цього відкрийте вікно "Виконати" і вбийте наступну команду cmd - відкриється "Командний рядок". В ній вам необхідно виконати наступні завдання: chkdsk C: /F /R /B . За підсумком сканування ви зможете зрозуміти, в нормі ваш диск чи ні. І якщо результати невтішні, то варто задуматися про придбання нового накопичувача, так як з великою ймовірністю незабаром він повністю перестане функціонувати.

  Спосіб сьомий: встановлення динамічної бібліотеки

  Часом помилка може бути викликана відсутністю відповідних бібліотек. В цьому випадку досить буде всього лише завантажити з Інтернету і помістити в потрібну директорію. Потрібні такі файли динамічних бібліотек: ISDone.dll і Unarc.dll . Завантажте файл динамічної бібліотеки ISDone з сайту, якому можна довіряти, також скачайте і Unarc . Після завантаження помістіть їх по дорозі - C:WindowsSystem32 (32-розрядна система) або C:WindowsSysWOW64 (64-розрядна система). Після цього помилка повинна буде прірва.