"Скайрим", сапфіровий кіготь: де його знайти

148 0 Новини високих технологій

У грі "Скайрим" сапфіровий кіготь є надзвичайно рідкісним артефактом, який можна добути тільки одним способом. Володіння цим предметом дає гравцеві доступ до додаткових навичок і золота.

"Скайрим", сапфіровий кіготь: де його знайти
Але щоб добути його, необхідно пройти серію квестів. Прості на перший погляд завдання змушували багатьох Довакинов завантажувати останнім збереження після загибелі.

Опис

У грі "Скайрим" сапфіровий кіготь, як і всі інші подібні предмети, призначений для відкриття дверей. Такі двері зазвичай знаходяться в давніх печерах. Їх неможливо зламати ні магією, ні з допомогою відмичок. За ними ховаються цінні скарби, які можна знайти в звичайних скринях. Тому кігті мають особливу цінність. Крім прямого призначення, кігті можна продавати торговцям за гарну вартість в будь-якій точці світу "Скайрим". Сапфіровий кіготь можна отримати тільки після проходження квесту.


Для його отримання гравцеві слід відправитися в село Айварестед.
"Скайрим", сапфіровий кіготь: де його знайти

Початок квесту

Село Айварестед знаходиться на півночі. Якщо у гравця не досліджена ця частина карти, доведеться йти досить довго. Найближчий місто до села - Вайтран. Але сама локація розташована за горами. Гравцеві необхідно обійти їх, або пробиратися крізь. Після цього йти до сходів, які ведуть до Глотки світу. Недалеко від входу на сходи є річка. Якщо йти вздовж неї, прийдете до Айварестеду. Після приходу в село, необхідно знайти таверну. В ній господар розмовляє з жінкою, скаржачись на літає на близькому кургані, примари. Довакину слід вступити в розмову з господарем і викликатися обстежити локацію. Після згоди співрозмовника в журналі з'являється квест.


Де знайти сапфіровий кіготь в "Скайримі"

Перед походом в курган слід підготуватися. Краще запастися зіллям, які знімають негативні ефекти. Після входу в курган необхідно пройти кілька дверей. Шлях між ними Довакину перегороджують пастки різної складності. Перед залізними ґратами три важеля. Крайній праворуч активує випуск у гравця отруєних стріл. Два інших відкривають шлях далі. Щоб пройти між лезами краще всього використовувати крик "Ривок". Йдучи повільно, зможете виявити небезпеку набагато раніше. Краще всього пересуватися в прихованому режимі. Так ви не тільки будете готові до механічних пасток, але і зможете раптово напасти на прокинувся драугра.
"Скайрим", сапфіровий кіготь: де його знайти

Сапфіровий кіготь в "Скайрим": де взяти

Після проходження всіх випробувань, герой виходить на розвилку. Перед ним дві двері без замків. Та, яка знаходиться в коридорі праворуч - веде в глухий кут. Слід йти прямо. За дверима знаходиться привид, про який попереджав господар таверни. Щоб не спровокувати його раптову атаку, перед входом в останню двері слід включити режим скритності. Так гравець зможе спостерігати за діями примари, залишаючись непоміченим, і навіть провести приховану атаку. Противник чутливий до фізичних атак, сам їх не завдає. Проте володіє магією руйнування і активно використовує обереги. Якщо основний клас вашого героя не "маг", тоді краще використовувати зброю. Також можна перекинути примари Криком, щоб встигнути нанести йому кілька ударів. В обладунках з додатковим захистом від магічних атак перемогти духа не складе праці. Після перемоги Довакин виявить щоденник, в якому описуються причини появи духу. Привид виявляється звичайним шукачем скарбів, який брав особливу зілля для зловісного вигляду. Одне таке зілля знаходиться на столі, інше в спорядженні. Воно є унікальним і його більше немає у світі "Скайрим". Сапфіровий кіготь герой отримає після того як віддасть щоденник господаря таверни. З його допомогою можна відкрити двері в кургані, знайти скарби і слово Крику на стіні.

Популярі новини
Загрузка...