Кращі ігри, схожі на Mount and Blade

35 0 Новини високих технологій

Ігри схожі на Mount and Blade відрізняються історичної реалістичністю, свободою дій і оригінальною бойовою системою. Таких проектів є кілька, всі вони заслуговують на увагу. У грі пропонуються середньовічні локації, так як це час приваблює безліч людей.

Хороша історія

Ніякі ігри, схожі на Mount and Blade, не можуть запропонувати користувачеві управління армією і збір свого загону, якщо мова йде не про стратегіях. Більшість проектів відрізняються за достовірність бойової системи і подорожей по містах. У першу чергу це стосується Of Kings And Men, яка намагалася увібрати все кращі традиції свого попередника. Тут є реалістична система бою, відмінно промальований зовнішній світ, який приваблює з перших хвилин, і великі битви на карті проти інших людей. Дана гра не запропонує стріляти з лука по прицілу або використовувати неймовірні трюки з важкою зброєю в руках. Любителям історичної достовірності проект стане справжньою знахідкою.
Кращі ігри, схожі на Mount and BladeВійна двох таборів

Серед схожих на Mount and Blade ігор War of the Roses виділяється особливою атмосферою, де відчувається епохальний період протистояння Білої і Червоної троянд в Англії. Користувачеві пропонується вступити в бій на одній із сторін і спробувати свої сили в боях з іншими користувачами. Першою особливістю є можливість глибокої налаштування свого бійця. Статура і обладунки грають важливу роль, як і зброю, що можна віднести до другої оригінальної фішці. Чим більше на персонажі броні, тим повільніше він пересувається. Це правило відноситься і до мечам з сокирами. Показник ваги пропорційний швидкості і втрати. Дана особливість дозволяє створити свій стиль гри і підібрати для себе найкраще спорядження. Битися можна з видом від першої або третьої особи. Перед початком бою гравець вибирає для себе клас свого героя, налаштовує зовнішність і може рухатися в бій. Запущені сервери були в 2012 році, але навіть зараз проект виглядає досить перспективно, і народу для битв завжди достатньо.
Кращі ігри, схожі на Mount and BladeРеалістичне Середньовіччя

У 2012 році список ігор, схожих на Mount and Blade, поповнився проектом під назвою Chivalry: Medieval Warfare. Це екшен з виглядом від першої особи чіпляє в першу чергу динамічними битвами на полях бою. Карти є на будь-який смак, як і режими. Гравець може спробувати вижити на полі бою, де кожен сам за себе, або взяти участь у злагоджених командних забігах. На вибір гравцеві надається чотири класи. Серед них тільки лучник далекобійний, а три інших спеціалізуються на різних видах холодної зброї. Тут немає ніякої магії, адже атмосфера максимально точно передає реалістичність боїв в період Середньовіччя. Нудними бою точно не будуть, адже команди отримують найрізноманітніші завдання. Є можливість штурмувати замок, захищати село і навіть організувати вбивство короля. Серед величезного арсеналу зброї кожен знайде собі щось до смаку. Можна екіпіруватися величезним молотом зі щитом або ж швидко пересуватися і наносити стрімкі удари з двома кинджалами.
Кращі ігри, схожі на Mount and Blade

Симулятор феодала

Нова гра в жанрі ММО під назвою Life is Феодального пропонує максимальний рівень реалістичності, чим і заслужила місце в списку схожих ігор на Mount and Blade Warband. Перед користувачем відкривається величезний світ з можливостями крафта великого числа предметів, організації своєї території, її захисту, війни з сусідами і ще багато всього іншого. Розробники зробили бойову систему і фізику взаємозалежними. Будь вмінням можна легко промахнутися, а щоб добре битися, доведеться виконувати спеціальні рухи мишкою. На одній карті одночасно розміщуються 64 користувача, які можуть відзначати свої території і будувати на них справжні фортеці. Особливість в тому, що навіть завдання добути кору виконується в ручному режимі, і доведеться з цим змиритися. Якщо ж ігри, схожі на Mount Blade на ПК, вас не влаштовують, то завжди можна знайти модифікації до улюбленої частини і спробувати їх встановити.