Вбудована відеокарта Intel HD Graphics 520. Характеристики, відгуки і реальна продуктивність

7 0 Новини високих технологій

У цьому невеликому матеріалі поетапно буде розглянуто графічний адаптер початкового рівня Intel HD Graphics 520. Характеристики цього пристрою, відгуки власників персональних комп'ютерів на його основі, реальна продуктивність такої обчислювальної відеопідсистеми - ось те, чому присвячена дана стаття.

Вбудована відеокарта Intel HD Graphics 520. Характеристики, відгуки і реальна продуктивність

На рішення яких задач орієнтований цей адаптер?

На вирішення програмних завдань з найменшим рівнем складності орієнтований Intel HD Graphics 520. Характеристики такого інтегрованого акселератора це лише підтверджують. До їх числа можна сміливо віднести різні офісні пакети, відтворення мультимедійної інформації, веб-серфінг і інші маловимогливі до апаратного забезпечення програми.


Звичайно, можна і гри на такому акселераторі запустити. Деякі з них підуть взагалі без проблем на такому прискорювачі, а деякі - не зовсім. В останньому випадку доведеться примусово погіршити якість картинки, і це дозволить грати практично в усі сучасні іграшки. Тому розглянутий акселератор можна назвати універсальним, але з деякими застереженнями.
Вбудована відеокарта Intel HD Graphics 520. Характеристики, відгуки і реальна продуктивність

Основні параметри

Чіп моделі GT2 лежить в основі Intel R HD Graphics 520. Характеристики його виділяють наявність 24-х потокових процесорів. Його кремнієва основа виготовляється з допусками в 14 нм, це найбільш передовою процес виробництва напівпровідникових кристалів на сьогоднішній день. Також необхідно зазначити, що цей адаптер належить до покоління архітектури Skylake. Частота даного продукту може змінюватися в процесі роботи від 350 МГц до 1050 МГц. Значення останньої безпосередньо залежить від рівня складності виконуваного коду. Чим він складніше, тим більше частота.


Але також є ще одне обмеження - це температура кремнієвої підкладки. Якщо вона наближається до критичного значення в 73 ° З, то частота чіпа автоматично знижується. Компонування портів для підключення монітора залежить від конкретної моделі материнської плати, але, як правило, вони оснащені VGA, DVI і HDMI.

Пам'ять

Окремого відеобуфера не передбачено в компонуванні обчислювальної системи для Intel HD Graphics 520. Характеристики розглянутого прискорювача вказують на те, що для зберігання інформації, яка обробляється в цьому випадку використовується частина системної швидкої енергозалежною пам'яті. Тобто це може бути або DDR3 або DDR4. Її розмір визначається в Біосі, а максимальний обсяг, який може використовуватися для цих цілей GPU - 2 Гб. Ще один важливий компонент підсистеми пам'яті - це контролер ОЗП. В даному випадку він загальний для відеокарти, так і для обчислювальних ядер процесора. Розрядність шини ПАМ'ЯТІ, задекларована для даного пристрою - 64 біта. Для підвищення продуктивності графічної підсистеми інженери "Інтел" передбачили можливість того, що акселератор може, як обчислювальні ядра, зберігати інформацію в третьому рівні швидкої кеш-пам'яті.
Вбудована відеокарта Intel HD Graphics 520. Характеристики, відгуки і реальна продуктивність

Реальна продуктивність

Непогані результати у сучасних ігрових додатках показує розглянута в цьому матеріалі відеокарта Intel HD Graphics 520. Характеристики у неї досить скромні, але це все одно дозволяє запускати велику частину такого софту. Результати в тестах у зв'язці з ЦПУ Core i5-6200U, дозвіл 1366Х768 і низькою деталізацією виведеного зображення виходять наступні:
  • Alien: Isolation - 32.8 fps. Це цілком комфортний рівень геймплея. Звичайно, зображення дуже і дуже скромна, але більшого від вбудованого ядра очікувати в будь-якому випадку не доводиться.
  • Battlefield Hardline - 306 fps. В даному випадку виходить найменша межа іграбельності.
  • BioShock Infinite - 564 fps. Тепер же цей прискорювач показує себе у всій красі і дозволяє цілком комфортно грати в цю програму.
  • F12014 - 48 fps. Ще одна гра, в яку можна комфортно пограти. Причому цілком комфортно.
  • FIFA 16 - 369 fps. Швидкодія графічного акселератора знижується, але його все ще досить для даного футбольного симулятора.
  • Вбудована відеокарта Intel HD Graphics 520. Характеристики, відгуки і реальна продуктивність

    Відгуки, ціна та укладення

    За відгуками, найбільш доступний ЦПУ з даними акселератором - це G4500 лінійки Pentium. Його ціна - 3000 рублів. Найдорожчий процесор з таким інтегрованим відеоадаптером - i7 - 6700К. Ринкова вартість останнього - 20000 рублів. Саме в цьому діапазоні варіюється вартість чіпів з розглянутим акселератором Intel HD Graphics 520. Характеристики, відгуки і рівень продуктивності вказують на його збалансованість. Основна сфера його використання - програми початкового рівня, і для їх відмінної роботи він чудово підходить. Причому в складі і десктопних і мобільних процесорів можна зустріти Intel HD Graphics 520. Характеристики його допускають як перше, так і друге застосування.