"Севен Кінгдомс: Total War": опис модифікації

111 0 Новини високих технологій

Серія ігор Total War відома фанатам не стільки графічної деталізацією, скільки історичною достовірністю і глобальністю механізму боїв і завоювання світу. До послуг користувача можливість вести в бій армії з тисяч солдат, вплітати у політичне управління дипломатичні хитрощі, династичні шлюби і втравлювати цілі народи в бойові дії. Настільки багате поле можливостей не могло залишитися без уваги з боку мододелов з числа пересічних гравців. Серія ігор обзавелася безліччю модифікацій, серед яких як історичні та достовірні, так і фентезі-проекти.


"Севен Кінгдомс: Total War": опис модифікації
З останніх можна відзначити модифікації на світи Толкієна і інших гігантів світу літературного фентезі. В тому числі це торкнулося циклу «Лід і Полум'я» Джорджа Мартіна. Модифікація «Севен Кінгдомс» (Seven Kingdoms) на тлі популяризації ТВ-адаптації досить швидко завоювала популярність в якості реальної альтернативи вже приїлася лінійці Total War. В основі мода лежить «ваніла» Total War: Atilla, одна з останніх ігор у цій франшизі. Команда проекту підібралася інтернаціональна - в ній є як шанувальники творчості Мартіна, так і просто відповідальні програмісти, дизайнери, яким подобається серія ігор.

Основні зміни

Мод «Севен Кінгдомс: Тотал Вар» практично нічого не залишив від оригінальної гри. Мод змінює практично всі моделі піхоти, кінноти, артилерії, кораблів. Карта промальована і деталізована, вона максимально близько відповідає аналогу Джорджа Мартіна. Гравцеві належить очолити один із 23 Будинків, серед яких Карстарки, Таргариены, Старкі, Баратеони, Болтоны, Мормонты, Мандерли та інші. В залежності від обраної фракції і стратегії полководець отримує певні бонуси, аж до спеціалізованої піхоти і особливого роду військ.


Останні правки

"Севен Кінгдомс: Total War": опис модифікації
Версія гри «Севен Кінгдомс», створена 9 серпня 2017 року, змінено ще сильніше. Гра стала більш жорсткою і правдоподібніше. Автори відзначають, що приділили чимало уваги балансу. Склад фракцій поповнився Вільним народом, Нічний вартою і Хорнвудами. Карта стала більш сегментованої, окремі характеристики і навіть моделі персонажів зазнали повної модифікації. Деякі особи, моделі обладунків і озброєння автори промалювали «з нуля». Кожна з фракцій володіє своїми сильними і слабкими сторонами, але активного переваги, наприклад, драконів, в грі немає. «Севен Кінгдомс: Конквест» дозволяє зануритися в баталії любителям тактики. Воювати доведеться з розумом, ресурси обмежені, а ИИ став хитрішим.

Чого чекати в майбутньому?

"Севен Кінгдомс: Total War": опис модифікації
Команда «Севен Кінгдомс» заявляє, що не збирається кидати роботу над проектом і має намір впровадити в нього глобальні зміни, серед яких, можливо, ще один континент. Поки що баталії точаться в межах Вестерос, але цілком можливо, скоро з'явиться територія за Вузьким морем. До Будинків приєдналися ще кілька фракцій, але створювати повноцінну компанію, наприклад, завоювання Эйгона або вторгнення в Дейенеріс, мододелы поки що не збираються, як і урізноманітнити гру жіночими моделями. Мод перекочував з категорії косметичних в розділ глобальних модифікацій ігрового процесу. Після того як характеристики військ окремих фракцій отримали правки, розробники заявили про намір відшліфувати баланс.

Коли чекати наступну версію?

"Севен Кінгдомс: Total War": опис модифікації
Команда розробників поки не готова дати відповідь, коли ж саме будуть реалізовані на практиці всі зміни щодо ігрового процесу. Попередньо дата перенесена до початку 8-го сезону, але роботи по виправленню дрібних недоліків тривають. У свіжих латках гравців чекають зміни серед морських військ, в тому числі розширення флоту Будинків Мандерли і Грейджоев. Що ж до відверто фентезійних юнітів, то втілення отримають тільки мамонти, яких можна створити на основі моделей слонів з оригінальної гри. Гіганти, дракони, магія і демони, як і інші, навряд чи будуть відображені в ігровому процесі «Севен Кінгдомс» найближчим часом. Серед найбільш глобальних змін гравці очікують появи «Братства без прапорів» і паки «Повстання Роберта Баратеона». Серія ігор Total War – це унікальний проект, відкритий для нових ідей з боку гравців. «Ваніла» дає можливість створити власний ігровий світ на основі існуючого дизайну юнітів, посилити деталізацію, змістити акцент на дипломатію або торгівлю. В кінцевому підсумку оригінал дозволяє створити практично нову гру, чим і скористалися автори «Севен Кінгдомс».