Предмет в грі «Відьмак 3» - вишнева наливка на спирту

5 0 Новини високих технологій

У грі Відьмак 3» вишнева наливка на спирту - це досить популярний предмет, адже обов'язковою є його застосування. Його можна знайти в деяких місцях гри або ж спробувати створити самому при наявності належних навичок. Рецепт і точки продажу будуть вказані в статті.

Застосування

Затребуваність вишневої наливки на спирту («Відьмак 3») пояснюється тим, що вона йде в якості основи при створенні Алкагеста. Це спеціальне зілля, яке Геральт використовують для поповнення запасу магічних еліксирів під час медитації. Його потрібно мати при собі і бажано з запасом, адже часто проходження гри вимагає участі в складних боях, де потрібні всі посилення. Також застосовується зілля в якості основи в деяких рецептах бомб і масел. Наливку можна також використовувати для отримання ефекту алкогольного сп'яніння. Це буває необхідно при виконанні деяких додаткових завдань.


Предмет в грі «Відьмак 3» - вишнева наливка на спирту

Місця для видобутку

Насправді вишнева наливка на спирту («Відьмак 3») не є особливо рідкісним предметом. Майже кожен торгівець в таверні може продати її гравцеві за доступною ціною. Наприклад, під час основної сюжетної лінії гравець буде в «Корчмі на роздоріжжі». Там у власника є кілька зразків подібного товару. Якщо буде недостатньо, то загляньте через кілька хвилин до нього - асортимент повинен оновитися. Є також спеціалізований торговець в Новиграде, який торгує виключно алкогольними напоями. Тільки от перед операцією доведеться виручити його і випустити з клітки. Тоді у нього можна купити вишневу наливку на спирту («Відьмак 3») за доступною ціною. Знаходиться він у кварталах з правого боку Моста святого Григора. Сюди варто навідатися, так як цей торговець може регулярно постачати гравця даними напоєм.


Предмет в грі «Відьмак 3» - вишнева наливка на спирту

Власне приготування

Рецепт вишневої наливки на спирту («Відьмак 3») стає доступним після прокачування до певного рівня навику Травника. Також його можна придбати у деяких торговців. Якщо подібна необхідність є, то слід у кожній локації не пропускати таверни і бродячих торговців. Проблема в тому, що замість Травника можна прокачати більш корисні вміння, а шукати постійно інгредієнти для напою - це трата часу. Саме тому найпростішим способом дістати предмет буде покупка у звільненого торговця з Новиграда. Єдиним винятком є те, що до торговців варто підходити в денну пору. Вночі вони можуть нічого не продати або не представити повний асортимент продукції.