Як у "Сімс 4" зробити зиму? Поради

8 0 Новини високих технологій

Багато фанатів гри «Сімс» мріють про все більшій кількості доповнень. Так, серед популярних питань залишається: як зробити зиму в "Сімс 4". Поки розробники не приходять на допомогу гравцям, однак вони викручуються, як можуть. Створюються так звані моди, які допомагають геймерам.

Особливості гри

В чому суть гри серії «Сімс»? Це симулятор. Причому тут гравці можуть реалізувати свої фантазії, так як головний герой – простий чоловік. Зрозуміло, творці розважають гравців по мірі своїх сил. Наприклад, можна стати перевертнем або вампіром, а також обзавестися даром розуміти мову рослин.


Також гравці можуть жити в місті чи селі, виховувати дітей, ходити на роботу. Хтось отримує можливість писати книги або займатися приватним розшуком. Немає нічого дивного, що також хочеться побачити і зміну пір року, щоб ігрові персонажі могли скупатися в осінніх листках, покидати один в одного сніжками. Варто зазначити, що в попередніх версіях ігор виходили доповнення, які дозволяли змінювати пори року. Тому у гравців ще залишається надія на це.
Як у "Сімс 4" зробити зиму? Поради

Що таке мод?

Як зробити зиму в «Сімс 4»? Поки варіант тільки один - завантажити певний мод. Що він собою являє? За фактом мод – це додаток, модифікація до гри. Вона створюється не розробниками гри. Часто створенням модів займаються фанати, яким чогось не вистачає в ігровому процесі. Модів до гри «Сімс 4» величезна кількість. Вони дозволяють змінювати зовнішність, створювати нові предмети. Одна з найцікавіших – вплив на погодні умови. Як зробити зиму в «Сімс 4» без модів? В даний час ніяк. Однак є надія, що скоро творці культової всесвіту створять чергове доповнення і виправлять цю помилку.


Сніжний світ «Сімс 4»

Як зробити зиму в «Сімс 4»? Для цього варто завантажити спеціальний мод. Знайти його можна на сайтах, які присвячені даній грі. Скачують архів з модом. Тепер його слід вилучити, а вміст папки відправити в іншу папку, з аналогічною назвою. Також варто відзначити, що краще відключати попередні моди, щоб гра не гальмувала і не вилітали невідомі помилки.
Як у "Сімс 4" зробити зиму? Поради
Потім варто зайти в гру, знайти пункт «Налаштування». Тут ставлять галочку навпроти фрази «Моди для сценаріїв». Тепер гру слід перезавантажити ще раз, щоб зміни вступили в силу. Однак тут також є ряд недоліків. Приміром, незважаючи на те що випадає сніг, дерева залишаються з зеленими кронами. Такий мод більше нагадує щойно випав сніг, а не справжню сувору зиму. Однак гравці ради і такої можливості. Перший сніг у грі «Сімс 4» можна додати тільки з допомогою модів. Прості маніпуляції дозволяють насолодитися новим білим полем.