"Відьмак 3": "Дике Полювання" - кінцівки. Як отримати кращу кінцівку

7 0 Новини високих технологій

The Witcher 3: Wild Hunt — це третя частина ігрової серії, що оповідає про пригоди Відьмака Геральта. Джерелом натхнення для розробників послужили романи, створені польським письменником-фантастом Анджеєм Сапковським, чиї книги здобули величезну популярність і всесвітню любов.

Що таке "Відьмак 3: Дике Полювання"?

Історія бере місце у вигаданому фентезійному світі, чимось нагадує Європу середньовічного періоду. Ми беремо під контроль персонажа по імені Геральт з Ривии — Відьмака, чия професійна діяльність полягає у знищенні монстрів. Нас закидає прямо в центр швидко розвиваються подій, тому ті гравці, які не знайомі з передісторією, можуть легко заплутатися в тому, що відбувається. Геральт шукає свою підопічну — дівчину Цири, у якої є унікальні надприродні здібності. Справа в тому, що героїня вміє переміщатися в часі і між світами, що, в свою чергу, робить її мішенню для вершників Дикої Полювання. Разом з Геральтом нам належить пройти через багато труднощів і зустріти на шляху самих різних персонажів.


"Відьмак 3": "Дике Полювання" - кінцівки. Як отримати кращу кінцівку
Головною відмітною особливістю The Witcher 3: Wild Hunt стало те, що тепер історія розгортається у відкритому світі, який існує за своїми правилами. Тепер гравцям доступні подорожі по великих локаціях і самостійні дослідження незвіданих територій. The Witcher 3: Wild Hunt — це екшен-гра, в якій переважає рольова складова. Саме ця особливість дозволяє повертатися до проходження знову і знову, відкриваючи щораз нові кінцівки. "Відьмак 3: Дике Полювання" стане пригодою, яка запам'ятається на довгий час.


Фінал основного сюжету

Скільки кінцівок "Відьмака 3: Дике Полювання"? Перед тим як дати відповідь на це питання, доведеться врахувати фінали кожного квесту, яких в грі предостатньо. Тому в нашій сьогоднішній статті ми будемо говорити тільки про найважливіші кінцівках з "Відьмака 3: Дике Полювання". Мова піде про основний сюжет, про першому масштабному додатку під назвою "Кам'яні серця" і про парочку сторонніх квестів, які напевно запам'яталися кожному гравцеві. Ще під час анонса The Witcher 3: Wild Hunt розробники зізналися, що основне проходження завершиться трьома кінцівками. Більше того, велика кількість квестів, прийняття рішень в яких впливає як на сюжетні лінії, так і на стан світу, отримають понад 300 різноманітних варіацій. Важливо сказати, що всі три головні кінцівки в "Відьмака 3: Дике Полювання" мають прямий зв'язок з Цириллой (скор. від Цири), тому ні одне рішення, прийняте до того моменту, як ми відшукаємо дівчину, ніяк не зможе вплинути на фінал. Гравці, які вирішили слідувати тільки основної сюжетної лінії, можуть зустрітися з героїнею вже на двадцять п'ятій годині проходження. Ті, хто, в свою чергу, поставив для себе мету спробувати кожен побічний квест — значно відкладуть довгоочікуване возз'єднання. Фінальна місія називається "щось закінчується, щось починається" і є обов'язковою для всіх гравців, незалежно від здійснених раніше дій. Що відрізняється, так це доля Цириллы в кінцівках "Відьмака 3: Дике Полювання".

Основний сюжет. Фінал #1 (погана)

"Відьмак 3": "Дике Полювання" - кінцівки. Як отримати кращу кінцівку
Умови: дана кінцівка відкривається, тільки якщо виконати кілька (мінімум 3) нижепредставленных ключових дій:
 • Під час проходження "Пейзаж після битви": Геральт і Цірілла випивають.
 • У тому ж квесті привозимо Цириллу до Эмгыру і погоджуємося на грошову винагороду.
 • Переходимо до "Останніх приготувань": супроводжуємо Цири на раду до чародейкам.
 • Останнє проходження "Підготовки до битви": відмовляємося відвідати місце, де похований Скьял, аргументуємо браком часу.
 • Це найгірша кінцівка в "Відьмака 3: Дике Полювання". З дій, зазначених вище, можна здогадатися, що Геральту не вдалося проявити себе в ролі хорошого наставника для Цириллы. У скрутну для неї хвилину він відмовляє їй у підтримці, не може зрозуміти її характер і іноді виставляє себе перед нею в поганому світлі. Коли Цири потрапляє в інший вимір і зустрічається віч-на-віч з Білим холодом, вона починає прокручувати в голові ключові спогади її відносин з Геральтом. Як результат, відсутність любові і підтримки призводить до того, що дівчина залишається в порталі назавжди (можливо гине). Дана кінцівка "Відьмака 3: Дике Полювання" переносить нас на болото, в якому раніше жили Відьми. Геральт вбиває останню з них і знаходить медальйон Весемира. Вмираючи, відьма каже, що Відьмак не вибереться з боліт живим, після чого його з усіх боків починають оточувати монстри.

  Основний сюжет. Фінал #2 (хороша)

  Умови: робимо рішення на користь трьох ключових моментів.
 • При проходженні "Пейзаж після битви": віддаємо перевагу пограти в сніжки.
 • У тому ж квесті навідуємося до Эмгыру, але відмовляємося від винагороди.
 • Переходимо до "Останніх приготувань": Цири повинна відвідати чародійок самостійно.
 • Під час Підготовки до бою": дозволяємо дівчині зруйнувати лабораторію Авалак'ха.
 • Все в тій же "Підготовці": даємо згоду на відвідування місця поховання Скьяля.
 • "Відьмак 3": "Дике Полювання" - кінцівки. Як отримати кращу кінцівку
  Також дуже важливо зробити наступне:
 • навідатися до Эмгыру разом з Цириллой;
 • завершити квести, що стосуються Радовида і його замаху, в "Справах Державної важливості" об'єднуємо сили з Роше і Талером.
 • Хороша кінцівка в "Відьмака 3: Дике Полювання", яка показує Геральта гідним батьком і наставником. Коли Цири стикається з Білим холодом, після спогадів вона повертається. Епілог починається з того, що Геральт, Жовтець і Золтан збираються всі разом в таверні. Після цього Відьмак відправляється на зустріч з Цириллой і проводить з нею час, однак стає ясно, що дівчину щось гризе. У фіналі ми бачимо нильфгаардских солдатів, які прибули в село. Цири зізнається, що це за неї і що вона вирішила стати імператрицею. Після сумного прощання вона їде й залишає Геральта в самоті.

  Основний сюжет. Фінал #3 (найкраща)

  Умови: приймаємо два рішення з чотирьох.
 • У "Пейзаж після битви": віддаємо перевагу пограти в сніжки, а не пиятиці.
 • Переходимо до "Останніх приготувань", де дозволяємо Цирилле відправитися на раду до чародейкам поодинці.
 • Під час проходження "Підготовки до битви": дозволяємо їй зруйнувати лабораторію ельфа.
 • І, нарешті, проходимо "Підготовку до битви": відвідуємо місце поховання Скьяля.
 • Важливо: не слід вирушати до Эмгыру разом з Цириллой, тому відразу пливемо в бік Лисої Гори. Це сама щаслива кінцівка в "Відьмака 3: Дике Полювання" для Геральта і Цири. Теплі спогади допомагають дівчині повернутися з Білого холоду, проте Эмгыру ми повідомляємо про її загибель. Після цього Геральт обзаводиться чудовим срібним мечем, який згодом дарує Цирилле як нової ведьмачке. Дана кінцівка "Відьмака 3: Дике Полювання" слід своєрідного канону, в якому головні герої відправляються назустріч спільним пригодам. Цири найбільше підходить така доля, адже якщо згадати її характер, то все, про що вона мріяла — це бути вільним і займатися улюбленою справою. Закінчивши своє навчання у Геральта, вона вибирає одиночний шлях і незабаром заробляє собі славу великої ведьмачки, про яку дізнається весь світ.

  Кращий фінал і хід війни

  "Відьмак 3": "Дике Полювання" - кінцівки. Як отримати кращу кінцівку
  Ми розповіли про те, як отримати кращу кінцівку в "Відьмака 3". Варто також зазначити, що саме у цього фіналу є ще три варіації, які пов'язані із цими військовими справами. Для того щоб випала кінцівка #3.1 і #3.2 необхідно завершити всі квести з Радовидом. Якщо не виконати цю умову, то з'явиться фінал під номером #3.3.
 • #3.1 або "Нильфгаардские умови": після смерті Радовида приєднуємося до Вернону і Талера. Темерии присвоюється статус васальної держави, яка отримує право займатися власним розвитком і вести свою економіку. Эмгыру вдається підпорядкувати собі Північ і придушити зачатки опозиції.
 • #3.2: об'єднуємо сили з Дийкстрой і вбиваємо Радовида.
 • #3.3: під керівництвом Радовида (який залишається в живих) об'єднується весь Північ. Армія Нильфгаарда зустрічає відсіч і терпить поразку. Що стосується Эмгыра, то він гине від рук зрадників.
 • Фінал для Геральта

  Кінцівки у грі "Відьмак 3: Дике Полювання" тісно пов'язані з долями персонажів. Ми розповімо докладніше про деяких з них. У випадку з Геральтом його фінал залежить від любовних ліній з чародійками, якщо виключити погану кінцівку з Цири з "Відьмака 3: Дике Полювання", яка призводить до смерті героя.
 • Геральт вибирає Йеннифер. Головною умовою для цієї кінцівки є виконання квесту "Останнє бажання", в якому ми полюємо за джином. Мета Йен — скасування бажання Геральта, загаданого ним кілька років тому. На його прохання Джин повинен був назавжди пов'язати їх долі. Коли Йеннифер захоче зруйнувати чари і подивитися, чи насправді їх почуття є щирими — зізнаємося їй у коханні. У фіналі ми побачимо, що Відьмак і чародійка знайшли щастя в тихій і мирній життя. Вони насолоджуються один одним і проводять час за спогадами і теплими розмовами.
 • Геральт вибирає Трісс. Переломний момент повинен наступити під час проходження завдання "Зараз або ніколи". На балу розповідаємо Трісс про свої почуття і просимо її не їхати. У фіналі гри Геральта і чарівницю очікує мирне життя в королівстві Ковир. Трісс приймає пропозицію стати радником короля, а Відьмак, стомлений політичними інтригами, продовжує час від часу полювати на монстрів.
 • Геральт залишається самотнім вовком. Третій фінал можна отримати в декількох випадках: ми можемо зізнатися в любові відразу обом чародейкам, відмовити кожної з них допомоги або просто не вибирати ні одну, ні іншу. Як підсумок — Геральт залишається ні з чим і продовжує мандрувати по світу, виконуючи свою роботу і іноді вдаючись до спогадів про втрачену любов.
 • Фінал: Скеллиге

  "Відьмак 3": "Дике Полювання" - кінцівки. Як отримати кращу кінцівку
  В одному з квестів нам доведеться вибирати між кількома потенційними правителями королівства. Наступні варіанти кінцівок "Відьмака 3: Дике Полювання" також залежать тільки від дій гравця:
 • Вибираємо Керіс. Під її правлінням Скеллиге чекає розквіт, а ворогуючі клани нарешті об'єднують сили.
 • Вибираємо Хьялмара. Таке рішення призводить до нескінченним кровопролитних сутичок з Нилфгаардскими військами. Майбутнє Скеллиге наповнений численними смертями і руйнуванням.
 • Залишаємося на нейтральній стороні. Якщо квест "Королівський гамбіт" так і не зміг поставити крапку в наше рішення, то у нас з'явиться шанс відмовитися від вибору. У такому разі титул правителя Скеллиге дістанеться Сванригу Брану. З-за запанувала монархії клани ярлы починають справжню громадянську війну.
 • Фінал для Кривавого Барона

  Даний персонаж запам'ятався і полюбився більшості гравців. Він з'являється в декількох ключових квестах і виступає як суперечливий, але досить привабливий і харизматичний герой. Справедливо сказати, що одним з найбільш колоритних ігрових персонажів за останні роки, без сумнівів, став саме Кривавий барон з "Відьмака 3: Дике Полювання". Кінцівки його головного квесту тісно пов'язані з рішеннями, прийнятими гравцями під час проходження.
 • Наважуємося піти на угоду з Лісовим Духом і звільняємо його з ув'язнення. Він знищує село і рятує дітей від лісових відьом, що призводить до загибелі Анни. Барон не може впоратися із загибеллю дружини і вирішує повіситися. Після всього, що сталося солдати, які перебували у нього в підпорядкуванні, починають бешкетувати в околицях і грабують мирних жителів.
 • Відмовляємося від угоди і расправляемся з Духом. У такому разі село вціліє, однак кілька жителів все одно гинуть від рук мисливців на чародійок. Ганна остаточно сходить з розуму, але залишається в живих. Кривавий Барон забирає свою дружину і відправляється разом з нею на пошуки знахаря. В цей же час його підопічні, які залишилися без суворого командування, починають займатися розбоями в довколишніх селах. На жаль, сиротам притулку на болоті вже ніщо не може допомогти — вони стають обідом для лісових відьом.
 • Можна отримати ще одну кінцівку, яка ґрунтується на передчасному звільнення Духу. Проводимо ритуал до того моменту, як отримуємо завдання від відьом. Коли ми опиняємося в селі, повідомляємо жителям про те, що їх проблема вирішилася. Після цього повертаємося на болото і запускаємо діалог з відьмами, який є аналогом діалогу з кінцівки #1. Ми можемо розповісти правду і згадати про звільнення духу, проте це ніяк не вплине на їх подальші дії. Результатом стане знищення Села і смерть сиріт. Кінцівка "Відьмака 3 Дике Полювання: Справи Сімейні" завершиться порятунком і Анни, і Барона.
 • "Відьмак 3": "Дике Полювання" - кінцівки. Як отримати кращу кінцівку

  Фінал для Кейры Мец

 • Ми можемо умовити чарівницю виїхати в Каер Морхен, в результаті чого вона залишиться допомагати нам оборонятися від Дикої Полюванням. Після цього вона поїде подорожувати в компанії Ламберта.
 • Другий варіант розвитку подій полягає в тому, що ми не перешкоджаємо Кейре в її намір поїхати до Радовиду. Проте їй не вдається вплинути на нього, в кінці чарівницю засуджують до спалення на вогнищі прямо посеред Новиграда. Той же результат очікує Кейру, якщо пропустити її особистий квест.
 • Також ми можемо розібратися з нею самостійно, змусивши Геральта вбити її.
 • Додаток "Кам'яні серця"

  Всім шанувальникам давно відомо, що в світі "Відьмака" немає чітких розмежувань на добро і зло. Те ж саме стосується і кінцівок, які є завершеннями важливих квестів. Кожному гравцеві доводиться вибирати менше із зол, однак це зовсім не означає повну відсутність хороших фіналів. У нашій заключній главі ми розповімо про те, як отримати кращу кінцівку в "Відьмака 3: Кам'яні серця". Додаток розповідає історію розбійницького отамана-раубриттера Ольгерда фон Эверека, який знайомиться з Геральтом через черговий контракт. Він наймає Відьмака для того, щоб покласти кінець жахливої жабі, яка живе в підземеллях міста Оксенфурт. Після вбивства монстра стає ясно, що насправді він був зачарованим принцом і що тепер Геральта хочуть піддати кари. Раптово нізвідки з'являється загадковий Гюнтер ' Дім, який пропонує укласти контракт і врятувати Відьмака від вірної загибелі. Геральт погоджується на операцію, проте тепер від нього вимагається виконання певного завдання — повернутися до Ольгерду фон Эвереку і виконати три будь-яких бажання. Отаман, в свою чергу, дає дуже непрості завдання. Всього гравці можуть отримати дві кінцівки з "Відьмака 3: Дике Полювання: Кам'яні серця".
  "Відьмак 3": "Дике Полювання" - кінцівки. Як отримати кращу кінцівку
 • Хороший фінал, в якому Геральт вирішує врятувати Ольгерда і погоджується пройти випробування О Діма. Йому вдається здобути перемогу і звільнити душу отамана, позбавивши того від мітки.
 • Поганий фінал, в якому Відьмак свідомо відмовляє в допомозі Ольгерду або ж просто не знає, як його врятувати. О Дім оволодіває душею і нагороджує Геральда за виконану службу.
 • За основу для сюжету були взяті польські народні легенди про пане Твардовском. Примітно, що спочатку історія про Ольгерда планувалася у формі сайдквеста для основної гри. Трохи пізніше, коли команда розробників створила цілий ланцюжок із завдань, було прийнято рішення винести весь напрацьований матеріал в окремий додаток.