Приклади модів на "Відьмак 3: Дике полювання"

6 0 Новини високих технологій

"Відьмак 3: Дика полювання" - одна з кращих ігор в жанрі РПГ, за останні кілька років. Розробники надали геймерам величезний відкритий світ, нелінійне проходження квестів і різні види зброї. Але, як і будь-яка гра, дана РПГ з часом багатьом набридла. Щоб ще раз повернутися в красивий віртуальний світ з інтересом, ви можете поставити моди на "Відьмака 3: Дике полювання".

Які моди ставити?

Багатьма гравцями серія "Відьмак" вважається чи не геніальною. Вона визнана однією з кращих у своєму жанрі. Такі проекти складно зробити краще з допомогою модифікацій, а зіпсувати дуже просто. Тому вибирати моди на «Відьмака 3: Дике полювання» треба уважно. Це потрібно, щоб не зіпсувати ігровий баланс і враження від геймплея. У цій статті перераховано кілька цікавих і популярних модів, які зроблять проходження гри краще.


Приклади модів на "Відьмак 3: Дике полювання"

Absolute Camera

Такий мод сподобається тим, кого не вражала камера головного персонажа у третій частині гри. З допомогою модифікації ви зможете вибрати одну з десятка камер і подивитися на гру буквально під іншим кутом. Міняти ракурс можна і в ручному режимі: віддаленість, нахил і так далі. Додаток працює без нарікань. Тому може стати в нагоді багатьом гравцям.

School of the Roach

Список модів на «Відьмака 3: Дике полювання» продовжує модифікація ребаланса ігровий і бойової системи. Рекомендуємо таке доповнення тим, хто раніше проходив "Відьмака" і хоче отримати нові відчуття від геймплея. Зміни зазнав практично кожен ігровий аспект: алхімія, бойова система, зброю/обладунки, крафт і так далі. На даний момент розробка знаходиться в бета-стадії. Тому працездатність «кульгає». Але творці обіцяють довести своє дітище до розуму.


HD Reworked Project

З моменту виходу оригінальної гри пройшло більше 2 років. За цей час графіка в іграх встигла змінитися. Тому сьогодні третя частина серії не виглядає краще в графічному плані. Для використання HD Reworked Project потрібна потужна відеокарта, оскільки мод замінює текстури на HD версії. Додаток не конфліктує з іншими модифікаціями. Тому його можна сміливо встановлювати, якщо ви впевнені в силах вашого комп'ютера. Разом з цим модом ви можете поставити Photo mode, який додає можливість робити скріншоти без ігрового інтерфейсу і ставити гру на паузу в будь-який момент. Таким чином, можна отримувати практично фотореалістичні скріншоти без сторонніх написів та індикаторів.
Приклади модів на "Відьмак 3: Дике полювання"

Friendly HUD

Приємна дрібниця для тих, кому набрид оригінальний інтерфейс гри. Основні його елементи були перероблені. До того ж, HUD знаходиться в прихованому режимі до вступу в бій або взаємодії з предметами. Ви також можете приховати міні-карту і спробувати орієнтуватися тільки по місцевості, що додає реалізму.

Critical Slow Motion Combat

Не вистачає видовищності в боях або набридли одні і ті ж прийоми/добивання? Тоді мод на «Відьмака 3: Дике полювання» під назвою Critical Slow Motion Combat додасть видовищності і різноманітності в боївку. Укупі з модифікацією More Blood, яка додає море крові, битви виглядають вражаюче.

Random Encounters

Набридли довгі подорожі по карті, а користуватися швидким переміщенням не хочете? Тоді поставте модифікацію Random Encounter, добавляющую випадкові події в ігровий світ. Підвищується шанс зустрічі з розбійниками, монстрами. Їх кількість постійно різне, що можна застати геймера зненацька.
Приклади модів на "Відьмак 3: Дике полювання"

Контент 18+

У грі багато еротичного контенту, але для тих, кому здалося мало, створені моди 18+ «Відьмака 3: Дике полювання». Відверті вбрання для головних героїнь (Трісс і Йеннифэр), а також для інших жінок. Подібні доповнення ви можете знайти у величезних кількостях на просторах мережі.

Де знайти моди?

Всі перераховані у статті моди для «Відьмака 3: Дике полювання» (131) можна знайти у вільному доступі в інтернеті. Розробники надають свої модифікації абсолютно безкоштовно і часто додають до них інструкцію. Ставити доповнення можна на офіційну версію 131 з магазину Steam.