Ноутбук Lenovo Ideapad 11015ACL: відгуки про моделі

14 0 Новини високих технологій

Бюджетні ноутбуки - це наріжний камінь. З одного боку, вони мають дуже низьку і привабливу вартість, але з іншого - продуктивність на відповідному рівні. Вибір бюджетного ноутбука представляє відому складність, адже потрібно врахувати всі аспекти: від технічних характеристик до ергономічності клавіатури. Серед пристроїв початкового рівня виділяються лептопи від Lenovo. Вони характеризуються низькою вартістю, якісним виконанням і пристойною продуктивністю. Одним з таких є ноутбук Lenovo IdeaPad 110-15ACL. Відгуки про нього разом з технічними характеристиками і будуть розібрані в цьому матеріалі. Отже, почнемо з характеристик і дизайну.


Ноутбук Lenovo Ideapad 11015ACL: відгуки про моделі

Дизайн і зовнішній вигляд

Що можна сказати про вигляд ноутбука Lenovo IdeaPad 110-15ACL 80TJ0037RK? Відгуки користувачів однозначні: звичайний, строгий ноутбук в класичному корпусі. Ніяких надмірностей. І це правда. Можна тільки додати, що помітна деяка аскетичність в дизайні. Пластик не дуже високо якості, відсутні глянцеві рамки по краях екрану, та й самі рамки заширокі. Але є одна перевага: досить тонкий лептоп. З усіх бюджетних моделей, представлених на ринку, цей ноутбук самий тонкий. До особливостей дизайну, варто віднести і клавіатуру острівкового типу з виділеним цифровим блоком. Стрілки повнорозмірні, що позначилося на розмірі клавіші Shift. Її зробили ну вже дуже дрібною. Хоча це все не має значення. Користуватися клавіатурою дуже комфортно. Є кілька колірних рішень для ноутбука Lenovo IdeaPad 110-15ACL. Відгуки власників говорять про те, що краще всього виглядає екземпляр в чорному кольорі: він більш практичний і менше брудниться. Тепер перейдемо до продуктивності лептопа.


Ноутбук Lenovo Ideapad 11015ACL: відгуки про моделі

Продуктивність і апаратна платформа

Є кілька модифікацій лептопа. Ноутбук Lenovo IdeaPad 110-15ACL 80TJ004JRK, відгуки про який ми розглянемо трохи пізніше, має топову конфігурацію. Що це на думку виробників? Це чотирьохядерний процесор AMD A8 з максимальною тактовою частотою 22 гігагерца, 8 гігабайт оперативної пам'яті, дискретний відеоприскорювач AMD Radeon M5 з об'ємом пам'яті 2 гігабайти і жорсткий диск з об'ємом в терабайт. Характеристики непогані, але є кілька нюансів. А8 що використовується в цьому лептопі, вже безнадійно застарів. Під оперативну пам'ять відведено лише один слот. А це означає, що в багатоканальному режимі вона ніколи не запрацює. Графічний адаптер теж не першого ступеня свіжості. Але для бюджетного ноутбука це, ніби як, нормально. Трохи засмучує те, що тут встановлений Ethernet контролер з пропускною здатністю 100 мегабіт в секунду. І це в той час, коли у всіх інших бюджетників давно є гігабітні адаптери. Але в цілому, продуктивність задовільна для бюджетного гаджета.
Ноутбук Lenovo Ideapad 11015ACL: відгуки про моделі

Дисплей

Тепер поговоримо про якість дисплея в ноутбуці Lenovo IdeaPad 110-15ACL E1. Відгуки про цьому важливому компоненті негативні. Воно і зрозуміло. У пристрої використовується поганенький екран на основі самої дешевої TN матриці. Максимальна роздільна здатність дисплея становить 1366 на 768 точок. Рівень яскравості недостатній для того, щоб використовувати девайс на вулиці. Кути огляду відверто ніякі: варто трохи відхилити голову, як кольори починають спотворюватися. Передача кольору далека від реальної, а відгук матриці такий, що використовувати цей екран в динамічних іграх не представляється можливим. Однак для роботи і серфінгу в інтернеті вистачить і такого компонента.
Варто відзначити, що екран пристрою має високий рівень мерехтіння, що може негативно позначитися на очах при тривалій роботі з ноутбуком. Дисплей виразно відноситься до недоліків лептопа. Але, з іншого боку, більш якісний компонент збільшив би кінцеву вартість продукту. І тоді цей девайс вже не потрапив би розряд бюджетних. Так що треба користуватися тим, що є.
Ноутбук Lenovo Ideapad 11015ACL: відгуки про моделі

Час автономної роботи

Розглянемо модифікацію ноутбука Lenovo IdeaPad 110-15ACL 80TJ00D7RK. Відгуки про автономності саме цієї моделі позитивні, на відміну від інших модифікацій цього ж лептопа. Ймовірно, це пов'язано з тим, що ця модифікація не відрізняється такою продуктивністю, як топова версія. Як би там не було, час автономної роботи у цього ноутбука не особливо велика. Самої слабкої конфігурації вистачить на перегляд відео протягом 3 годин. Цього дуже мало для бюджетного устрою. Хоча дивуватися тут нічому. У ноутбуці встановлений акумулятор потужністю 24 Вт на годину. Цього вкрай мало. До речі, зі збільшенням продуктивності потужність акумулятора залишається колишньою. Це пояснює, чому топова версія "вмирає" після трьох годин серфінгу в інтернеті. Як варіант, можна придбати батарею із зовсім іншою щільністю та потужністю. Тоді час автономної роботи зросте в рази.
Ноутбук Lenovo Ideapad 11015ACL: відгуки про моделі

Відгуки про пристрої

Тепер детально розберемо думку користувачів про ноутбук Lenovo IdeaPad 110-15ACL. Відгуки про пристрій неоднозначні. Існує приблизно однакова кількість як позитивних, так і негативних коментарів. До позитивних можна віднести заяви власників про загальну продуктивність ноутбука. Всі вони задоволені апаратною платформою топової версії. Багатьом подобається наявність гарної системи охолодження, що дуже актуально для пристроїв на базі AMD. До позитивів також слід віднести зручну клавіатуру і ергономічний тачпад. Користувачі відзначають, що працювати за цим ноутбуком - одне задоволення.
У той же час власники масово скаржаться на екран ноутбука Lenovo IdeaPad 110-15ACL. Відгуки про цьому компоненті повні гнівних сентенцій. І лаяти дисплей є за що. Час автономної роботи пристрою теж викликає праведний гнів користувачів. 3 години лазіння в інтернеті - це вже занадто. Трохи засмутило і те, що Ethernet-адаптер може похвалитися тільки швидкістю до 100 мегабіт в секунду. гігабітний адаптер був би кращий. Але це бюджетний лептоп. І з цим доводиться миритися.

На закінчення

Отже, ми розглянули бюджетний ноутбук Lenovo IdeaPad 110-15ACL. Відгуки про цей товар не дають зрозумілої картини, оскільки у лептопа однакову кількість переваг і недоліків. Але чи варто його купувати? Якщо ви плануєте використовувати ноутбук для роботи і яких-небудь легких розваг, то можна зупинити вибір на ньому. Потрібно тільки врахувати, що повноцінне використання гаджета можливо тільки стаціонарно, бо час автономної роботи у нього дуже маленьке. Але за такі гроші апарат вельми гідний.