"Хрестоносці 2" - чіти, коди, особливості проходження та рекомендації

13 0 Новини високих технологій

«Хрестоносці 2» - це одна з найпопулярніших і опрацьованих комп'ютерних ігор про Середньовіччя. Вона виконана в жанрі глобальної стратегії, і суть жанру можна розуміти буквально. Проект дійсно є глобальною, і вам належить управляти цілої королівською династією, воювати з сусідами, укладати союзи, видавати своїх дітей заміж або знаходити їм відповідних наречених з інших королівств, а також багато іншого. Вам доведеться дуже багато воювати, паралельно відстежуючи економічний стан вашого держави, задоволеність народу вашим правлінням і так далі. Загалом, є величезна кількість аспектів, за якими вам доведеться постійно стежити, щоб у підсумку досягти успіху.


Саме тому й існують у грі «Хрестоносці 2» чіти, які можуть значно полегшити вам завдання. Їх є дуже багато, і вони стосуються найрізноманітніших аспектів, так що ви напевно зможете знайти те, що вас зацікавить. Саме для цього і створена ця стаття, адже тут ви зможете знайти усі потрібні вам коди для ігри «Хрестоносці 2». Чити в цій грі вводяться простим натисканням клавіші «~», як і в більшості інших сучасних проектів, тому основна проблема полягає в пошуку підходящого вам коду.

Інформація про персонажа

"Хрестоносці 2" - чіти, коди, особливості проходження та рекомендації
У грі «Хрестоносці 2» чіти, як ви вже дізналися, можуть зачіпати різні аспекти процесу, і в першу чергу варто поглянути на ті коди, які стосуються персонажів. І тут головним читом є charinfo. Що саме він дає? Фізично він, по суті, нічого не дає, але при цьому він надає вам найважливіший інструмент війни – інформацію. Якщо ви введете цей чит та активуєте його, вам досить буде навести курсор на портрет будь-якого персонажа в грі, і ви отримаєте детальні дані про нього, що може бути дуже корисно в веденні війни або ж мирних переговорів. Природно, в грі «Хрестоносці 2» чіти не завжди є абстрактними, і деякі з них роблять досить конкретні речі, а їх ефекти ви зможете побачити моментально.


Зміна персонажа

"Хрестоносці 2" - чіти, коди, особливості проходження та рекомендації
У грі «Хрестоносці 2» чит на інформацію про персонажа є тільки один, а ось на редагування персонажа кодів їх досить багато, і вам варто ознайомитися з ними, так як вони дадуть вам прекрасну можливість змінювати головних героїв гри так, як вам цього захочеться. В першу чергу ви можете зістарити або омолодити як свого персонажа, так і інших героїв, якщо використовуєте команду age. Це дозволить вашому головному герою правити як можна довше або ж зістарити головного ворога, який помре своєю смертю, не залишивши спадкоємців, тим самим дозволивши вам захопити його королівство без особливих проблем. Ви також можете додавати вашому персонажу навички за допомогою команди add. Наприклад, якщо ви хочете додати бали військового досвіду, то вам потрібно використовувати чіт add_martial, а якщо вас цікавить дипломатія, то потрібно скористатися кодом add_diplomacy. Зверніть увагу на те, що вам не можна підняти ні один навик вище ніж до 135 пунктів. Якщо ви це зробите чита, то ваш навик обнулиться.
Ну і, звичайно ж, ви можете використовувати команду add_trait, щоб додавати вашому персонажу риси характеру. Кожен герой народжується з певним набором рис характеру, які не можна змінити, проте вони можуть бути як хорошими, так і поганими, тому вам потрібно озброїтися вказаним вище кодом, а також читом remove_trait, щоб створити ідеального персонажа, з яким ви зможете захопити світ. Як бачите, у грі «Хрестоносці 2» чіт-коди на зміну персонажа є досить різноманітними і пропонують значні можливості.

Ключові чити

"Хрестоносці 2" - чіти, коди, особливості проходження та рекомендації
Однак якщо відійти від персонажів і поглянути на гру більш масштабно, то вас, найімовірніше цікавлять і інші чит-моди для «Хрестоносців 2». І самим популярним читом, природно, є той, який дає вам гроші. Якщо ви просто введете код cash, ви отримаєте п'ять тисяч монет, однак ви можете вказати конкретне значення, щоб отримати значно більше або менше. Точно за таким же принципом працюють чити piety і prestige, які дають вам п'ять тисяч одиниць благочестя і престижу, які в деяких випадках бувають навіть більш важливими, ніж золото. Є також кілька важливих читів, таких як culture або religion, які дозволяють вам внести серйозні зміни в те, як виглядає ваша держава. Наприклад, перший чит дозволяє вам вибрати ту культуру, яка вам подобається, обійшовши період адаптації. Те ж саме стосується і другого чита, який моментально міняє вашу релігію. А що якщо вам, наприклад, дали прізвисько «Скалічений»? Чіт-коди для «Хрестоносців 2» допоможуть вам спокійно позбутися від неприємного прізвиська, замінивши його на таке, яке вам більше доведеться за духом. Для цього вам потрібно використовувати чіт nickname.

Покарання для людей

"Хрестоносці 2" - чіти, коди, особливості проходження та рекомендації
Існують також чит-коди для Crusader Kings 2 які дозволяють вам контролювати ваш народ. У більшості випадків це стане вам у нагоді тоді, коли вашим правлінням хтось буде незадоволений. З цим завжди треба відразу ж щось робити, бо закінчитися це може повстанням, революцією і іншими неприємними наслідками. Відповідно, рекомендується відразу ж використовувати чіт banish, щоб вигнати людину з вашого держави, чіт imprison, щоб укласти його в тюрму, або ж чит kill, щоб просто вбити його. Як мовиться, немає людини – немає проблеми.
Проте можна використовувати і більш цікавий спосіб, який пропонує вам чит murder. Після нього вам потрібно прописати два імені: вбивці і жертви. Так ви зможете безкоштовно вислати одну людину з метою вбити іншого. Однак ця ситуація є вже більш ігровий, тому успіх заходу не гарантований. Як бачите, у грі «Хрестоносці» коди не є одноманітними і пропонують вам різні можливості.

Вагітність

"Хрестоносці 2" - чіти, коди, особливості проходження та рекомендації
Окремо варто поговорити про вагітність і спадковості в грі. Справа в тому, що піднесення власної династії тут приділяється не менше часу, ніж війні та економіці. Вам як правителю потрібно шукати собі дружину, щоб продовжити свій рід, обзавестися спадкоємцями, які зможуть прийняти у вашого першого персонажа трон. І паралельно те ж саме відбувається в інших великих сім'ях. Що ж щодо кодів? Якими вони взагалі в даному випадку можуть бути? Насправді їх є всього два: cuckoo і pollinate. Перший код дозволяє вам вказати, який чоловік запліднить яку жінку, але при цьому про це не буде ніхто знати. Так що якщо це була заміжня жінка, її чоловік буде думати, що дитина від нього. Що стосується другого коду, то подібної функції у нього немає, тому вагітність буде загальновідомим фактом з усіма витікаючими з цього наслідками. Іноді такий чит може виявитися більш ефективним, ніж коди на вбивство чи ув'язнення в тюрму.

Титули

"Хрестоносці 2" - чіти, коди, особливості проходження та рекомендації
Ще одну дію, яка вам буде доступно в грі – це прийняття рішень щодо різних титулів, які будуть отримувати конкретні персонажі. Природно, в грі вам доведеться так чи інакше виправдовувати свій вибір, обґрунтовувати його, інакше у вас можуть виникнути проблеми з підданими, які не отримали титулу, але вважають, що вони заслуговують. Тому набагато зручніше скористатися кодом, який вирішить за вас всі проблеми. Мова йде про читі give_title, який дозволяє вам наділити тим чи іншим титулом будь-якого персонажа в грі. Є також чит claim, який дозволить вам обрати для себе той титул, який вам подобається, починаючи з барона і закінчуючи імператором.

Інші чити

"Хрестоносці 2" - чіти, коди, особливості проходження та рекомендації
Природно, в грі існує велика кількість читів, і всі вони не були зазначені в даній статті. Наприклад, з допомогою коду allow_laws ви можете вільно змінювати закони в своїй країні, не радячись ні з ким, не очікуючи того, що всі відповідальні погодяться підписати ваш законопроект і так далі. Також ви можете вписати код fow, щоб позбутися від туману війни на карті, код discover_plots дозволить вам миттєво розкривати всі активні змови, а команда revolt дозволяє вам миттєво підняти повстання в провінції, навіть якщо її жителі задоволені власним життям.

Всі чіти

Якщо вам цього недостатньо, то вводите команду help, і перед вами відкриється повний список читів, доступних в грі. Але описи цих читів будуть виключно англійською мовою, так що будьте готові до перевірки ваших лінгвістичних здібностей.