"King' s Bounty: Темна Сторона". Вся інформація про гру

14 0 Новини високих технологій

Гра «King' s Bounty: Темна Сторона» є продовженням серії в дусі казкових пригод у фантазійному світі. На цей раз розробники вирішили трохи змінити стиль, додали нових головних героїв і цілий цикл нововведень в ігровому процесі. Гравці зустріли проект обережно, і відгуки звучали в його бік неоднозначні. Перед початком проходження варто ознайомитися з оглядом, щоб в майбутньому не надто засмучуватися.

Сюжет

Автори «King' s Bounty: Темна Сторона» відривають перед користувачем новий світ Нетана. На ньому відбуваються певні заворушення. Сили світла утискають раси темряви в нерівній боротьбі. Ельфи нападають і на поселення орків, щоб облаштувати їх під свої потреби. Паладини оголосили полювання на демонів і винищують їх на кожному кроці. Мисливці на вампірів також почали активно полювати на своїх найлютіших ворогів. Крок за кроком раса почала втрачати давно обжиті території. В цій ситуації на захист сил темряви виступає лютий воїн орк Багыр, лідер демонів Неолина і майстерний маг вампір Даэрт.
"King' s Bounty: Темна Сторона". Вся інформація про груІгровий процес

Нічого кардинально нового в ігровому процесі продовження саги «King' s Bounty: Темна Сторона» не принесло. Розробники взяли успішну концепцію з оригінальної гри і збільшили різноманітність. З історії, гравцеві доведеться пройти більше сотні завдань і досліджувати 15 локацій на новому материку. В основі бойової системи залишилися покрокові бої із застосуванням заклинань і наймання доступних видів військ. Цікавою особливістю є гра за сили зла. Кожен герой має свою передісторію, з якої і розпочав шлях до порятунку власного народу і всіх сил темряви.


До цієї частини в King' s Bounty не було поділу по таборах добра і зла, а в цей раз розробники зосередили весь сюжет саме на цьому протистоянні. Графіка виконана у фірмовому казковому стилі з наявністю безлічі яскравих фарб. Автори сильно поповнили арсенал різних видів бійців. Тепер з'явилися: Вампиресса, Наїзниця на драконі, Люди-зрадники, Темні ельфи і багато інші істоти. Діалоги і взаємодію з навколишнім світом також стало більш істотним.
"King' s Bounty: Темна Сторона". Вся інформація про гру

Інші нововведення

У грі «King' s Bounty: Темна Сторона» стало відігравати роль значення компонування загону. Тепер не можна ставити бійців світлої сторони поряд з воїнами темряви, так як мораль в армії буде занадто низька. Сюжет передбачає війну з супротивниками за території. У місцях Притулку користувач отримує можливість ставити Відділи. Вони будуть пасивно нарощувати військову міць героя, надавати нові заклинання, розробляти броню для загонів і виконувати інші завдання. В якості артефактів використовуються спеціальні реліквії Нетаны. Їх дістати складно, так як предмети значно підвищують параметри атаки, захисту, магічного шкоди та інші. Перероблені були і супутники центрального персонажа, щоб вони були більш корисними. Наприклад, Черниш може зробити телепорт у вже відому локацію за тисячу монет. З'явився ресурс військовополонених у грі «King' s Bounty: Темна Сторона». Їх можна перетворювати на нежить або демоном, а також використовувати в якості слуг своїх Відділах.
"King' s Bounty: Темна Сторона". Вся інформація про гру

Оцінки видавництв

Професійні критики одностайно відзначили, що проходження «King' s Bounty: Темна Сторона» не дарує нових емоцій. Причиною тому - одноманітність ігрового процесу протягом багатьох років. Російські розробники зуміли в оригінальній грі знайти на той момент привабливу концепцію, але за більш ніж п'ять років змінити її так і не зважилися. Всі нововведення зроблені на мікрорівні і додають тільки певні елементи до загальної картини. Багато критики назвали проект "сирим", недопрацьованим і навіть порівняли з роботою аматорів. Деякі видавництва зазначили, що цікаві ідеї є, а нелінійні квести часто викликають інтерес. Також ідея гри за сили зла удостоїлася уваги, адже в грі можна творити будь-які безчинства. Загалом, середня оцінка від критиків - 69 з 100. Але проект тепло зустрінуть тільки справжні фанати, так як оригінальність тут відсутня.