Battlefield 1: системні вимоги на PC, особливості гри і рекомендації

9 0 Новини високих технологій

У 2016 році ринок багатокористувацьких ігор поповнився ще одним черговим шедевром, відразу завоював серця користувачів. Це шутер від першої особи Battlefield 1. Саме про нього і піде мова в цій статті.

Опис

Battlefield 1 стала чотирнадцятою грою у всесвіті серії Battlefield. Всі вони так чи інакше пов'язані з бойовими діями. Якісь частини були про Другу світову, якісь показували майбутнє. Ця ж гра відкотилася на багато років назад. Вона має досить солідними системними вимогами на PC. Дата виходу Battlefield 1 офіційно — 21 жовтня 2016-го.


Сюжет її крутиться навколо подій Першої світової війни. Вся ігрова кампанія поділена на кілька окремих історій, ніяк між собою не пов'язаних. Геймплей всіх цих епізодів досить різноманітний. Доведеться витерпіти багато і побувати в різних заварушках - від передачі листа до танкової битви.
Battlefield 1: системні вимоги на PC, особливості гри і рекомендації
Варто відзначити, що початок гри був трохи затьмарений тим, що реліз не була включена Російська імперія і Франція. Російськомовні гравці склали петицію, проте розробники поспішили запевнити їх в тому, що в доповнення будуть додані обидві країни.

Геймплей

Гра має відмінно промальованим і деталізованим світом. В небі періодично пролітають літаки, чується гуркіт гармат на землі і гул від розривів. Тобто занурення в геймплей повне. За що, природно, довелося заплатити досить високими системними вимогами на PC до Battlefield 1. Кожен бій наповнений своїми специфічними невеликими сценаріями. Наприклад, підлогу, на якій тільки що стояв солдат, несподівано обрушується як раз перед тим, як він виробляє постріл. Або ж раптово над головою пролітає падаючий літак.


Для того щоб була можливість застосовувати різні тактики, було реалізовано декілька режимів. Наприклад, метою «Переваги» є утримання стратегічних точок, у той час як інша команда повинна їх відбити.
Battlefield 1: системні вимоги на PC, особливості гри і рекомендації
По частині укриттів все відносно. У грі можна сховатися за цегляною стіною і через секунду виявити, що вона вже зруйнована. Практично всі об'єкти можна знищити, тому дійсно надійним місцем може стати лише окіп, та й то не завжди. Але основною фішкою гри все ж є мультиплеер. Гравець може приміряти на собі одну з ролей на полі бою — штурмовик, медик, підтримка і розвідник. Штурмовики знаходяться на вістрі атаки і носять з собою кулемети і рушниці. Медики мають з собою засоби порятунку та лікування постраждалих товаришів, а також можуть надавати допомогу вогнем з напівавтоматичних гвинтівок. Підтримка ремонтує техніку, подає патрони і відмінно управляється з ручним кулеметом. Розвідник проводить активні дії для з'ясування позицій ворога, але може і залягти і вести вогонь зі снайперської гвинтівки.

Особливі класи

На полі бою можна приймати і інші амплуа. Отримати їх можна підібравши в битві спеціальний дерев'яний ящик. Доступно 4 різних типу:
 • Вартовий. Важкоозброєний і добре броньований боєць.
 • Вогнеметників. Воїн, основним озброєнням якого є вогнемет і відповідна захист від нього.
 • Мисливець за танками. Солдат, спеціально орієнтований для знищення техніки. Хоча може чудово справлятися і з живою силою супротивника.
 • Окопный нальотчик. Особливий тип, який ефективно діє в ближньому бою.
 • Техніка

  В грі представлено кілька зразків техніки, відповідної того часу. Наприклад, легкий танк FT-17 який у грі може використовуватися в трьох різних режимах: підтримка на близькій відстані, фланговий та гаубичний. Є і важке озброєння для підтримки піхоти, такі як бронепоїзд або дирижабль.

  Системні вимоги Battlefield 1

  Гра дуже яскрава, деталізована і ефектна. Природно, що для обчислення всієї графіки потрібно непогане залізо. Розглянемо, які встановлені мінімальні вимоги на PC до Battlefield 1.
  Battlefield 1: системні вимоги на PC, особливості гри і рекомендації
  В якості підходящої операційної системи вказана Windows 764-bit. Необхідний клас процесорів можна зрозуміти з двох прикладів — Intel Core i56600K і AMD FX 6350. Так, непогано. Це не найдешевші процесори. На відеокарти теж доведеться трохи витратитися — GeForce GTX 660 2 ГБ або Radeon HD 7850 2 ГБ. Оперативки ж потрібно близько 8 гігабайт. Це всього лише мінімальні системні вимоги PC для Battlefield 1. Прочитавши ж рекомендовані, можна чимало здивуватися, так як це практично топова система. Отже, розробники радять для комфортної гри застосовувати операційну систему Windows 1064-бітну. В якості процесорів рекомендується використовувати таких мастодонтів як Core i74790 або AMD FX 8350. Графічні адаптери нітрохи не гірше — GeForce GTX 1060 або Radeon RX 480. Тут оперативної пам'яті краще встановити 16 ГБ. У підсумку, щоб зібрати достойну конфігурацію для своєї улюбленої гри, доведеться серйозно витратитися.

  Слабка конфігурація ПК

  Якщо мінімальні системні вимоги PC для Battlefield 1 дотримані, але все ж є «просідання» кількості кадрів в секунду, то варто спочатку перевірити установки налаштувань графіки всередині гри. Можливо, що автоматичне визначення помилилося і виставило не ті значення. Тоді необхідно вручну встановити параметри, тим самим трохи знизивши їх.
  Battlefield 1: системні вимоги на PC, особливості гри і рекомендації
  Перехід з 12 DirectX 11 іноді допомагає оптимізувати системні вимоги PC для Battlefield 1 і реальне залізо. Гра використовує в своїх настройках за умовчанням не весь ресурс відеокарти. Тому варто заглянути в розширені налаштування графіки Battlefield 1 і зняти галочку з цього пункту. Чималий відсоток проблем з продуктивністю пов'язаний з драйверами для відеокарти. Якщо спостерігаються «фризи» або падіння ФПС, то варто перевірити свіжість своїх драйверів для графічного адаптера. Власникам же щодо нових відеокарт доведеться потерпіти до тих пір, поки виробники не випустять відповідні драйвери. Звичайно ж, не варто забувати про загальний стан системи. Віруси, безліч одночасно запущених процесів, а також і сам антивірус можуть значно «під'їдати» ресурси комп'ютера.
  Battlefield 1: системні вимоги на PC, особливості гри і рекомендації
  Можна спробувати скачати в Мережі вже готові патчі, у яких ентузіасти змогли посжимать деякі текстури, прибрати ресурсномісткі ефекти і трохи оптимізувати процес гри. Іноді такий підхід допомагає, проте варто пам'ятати, що скачувати файли треба на перевірених і авторитетних ресурсах. Ну а якщо нічого не допомогло, і привести конфігурацію свого комп'ютера до мінімальним системним вимогам Battlefield 1 не вдалося, то залишається тільки одне — збирати на нове «залізо».