Кращі ігри, схожі на Call of Duty

204 0 Новини високих технологій

Користувачі шукають схожі на Call of Duty гри, так як ця серія відрізняється високою динамікою і майже завжди цікавим сюжетом. Деякі частини з лінійки заслужено вважаються культовими, адже подарували незабутні емоції. Саме тому всім фанатам даних ігор варто знати схожі проекти, щоб спробувати пройти їх самостійно.

Головний конкурент

Протягом більш ніж п'яти останніх років серед схожих на Call of Duty ігор виділялася серія Battlefield в якості головного конкурента. Починаючи з частини Bad Company 2 розробники стали створювати цікаві кампанії, які розраховані на спільне або одиночне проходження. Ця ж тенденція повторилася в третій і четвертій частинах, хоч такими вони є лише за назвою, а не за рахунком. Останній проект серії про Першій світовій війні показав дійсно якісний сюжет і реалістичність військового шутера. При цьому проекти студії DICE завжди були спрямовані на мультіплєєрниє битви. Тут є карти на 64 і 32 гравця з повною разрушаемостью і величезним арсеналом зброї.
Кращі ігри, схожі на Call of DutyСпроба конкурувати

Серія Medal of Honor частково входить в категорію схожих на Call of Duty ігор. Вона значно менше за кількістю проектів, але деяка схожість є. Перші частини були виконані в дусі реалізму і розповідають про Другій світовій війні. Після виходу вдалою частини Airborn в 2007 р. три роки нічого не було чутно про шутерах з цієї лінійки. У 2010 р. трапилася спроба перезапуску франшизи. Упор в цьому проекті робився на видовищність і сюжет, так як і у всіх частинах Call of Duty в той момент. Історія розповідала про загін спеціального призначення в Афганістані і протистоянні терористичним силам. Проект вийшов дуже сирим і отримав досить негативних відгуків. Незважаючи на це, розробники випускають продовження перезапуску Warfighter. В ній ставка була зроблена на максимально точне відображення військових операцій минулого часу і соціальну складову. Ці дві гри можуть сподобатися не всім фанатам жанру шутер, але вони явно заслуговують уваги, так як входять в клас ААА робіт і можуть запропонувати цікаві елементи ігрового процесу.


Кращі ігри, схожі на Call of Duty

Тактика і динамічність

Схожі ігри на Call of Duty не повністю копіюють стиль цієї серії, адже подібного в співтоваристві ніхто б не схвалив. Деякі проекти схожі за елементами і здатні заповнити час в очікуванні наступної частини з улюбленої лінійки. У цей список входять всі ігри Rainbow Six, які вже вважаються класикою у плані тактичних битв. Шутери демонструють важливість командної роботи, а головний герой повинен виконувати ще й функцію командира. Він повинен віддавати накази членам загону і планувати сутички з ворогами. Робити це необов'язково, можна прориватися самостійно через натовпи ворогів. Саме із-за цієї риси серія входить в список схожих на Call of Duty ігор. Проекти Vegas у двох частинах і нова частина Siege отримали високі оцінки від критиків і ігрового співтовариства. Саме вони є кращим вибором у заміні «Поклику Честі» з тактичної складової. Опрацьовані локації, високий рівень штучного інтелекту і великий вибір зброї – все це сподобається фанатам жанру.
Кращі ігри, схожі на Call of Duty

Консольний ексклюзив

Не всі подібні ігри Call of Duty виходили для персональних комп'ютерів. Серія Halo протягом всього часу існування залишалася ексклюзивом для консолі Xbox, за винятком першої частини, яку все ж видали на ПК. Ця франшиза є найбільш популярною грою на цій приставці, третя частина побив безліч рекордів за кількістю продажів. Все це багато в чому завдяки цікавому сюжету і якісному геймпею. Користувач бере на себе роль суперсолдата, який бореться на боці людей у війні проти «Ковенант». По ходу проходження будь-якої з частин гравцеві будуть запропоновані цікаві місії, різноманітну зброю, поїздки на транспорті. Все це приправлено барвистою графікою унікального вигаданого світу. Серія здатна подарувати не менше емоцій, ніж «Поклик Честі», кожен власник приставки Xbox повинен переконатися в цьому самостійно. Лінійка Halo потрапляє в категорію схожих на Call of Duty: Modern Warfare ігор завдяки схожій динаміці і захоплюючим пригодам.
Кращі ігри, схожі на Call of Duty

Хорор шутер в одній особі

Якщо брати схожі ігри на ПК на Call of Duty, то обов'язково варто згадати F. E. A. R. У проектах даної серії розробники зробили упор на атмосферу страху і напруження, але це не зменшує барвистості перестрілок. Це вже не військові шутери, як більшість вищезгаданих шедеврів. Тут події крутяться навколо дівчини по імені Альма, яка має аномальними здібностями і представляє загрозу для всього людства. Користувач входить в елітний загін, де бійці мають посилені рефлекси і завдяки цьому можуть уповільнювати час навколо себе. Головна мета - з'ясувати всі обставини справи з Альмой і захопити мета. Перша і друга частини були орієнтовані на хоррор, а ось третя більше нагадує шутер. Тут є можливість проходити сюжет удвох і навіть вибрати для себе персонажа. Всі три проекти отримали дуже позитивні відгуки від ігрових видавництв і заслуговують уваги.

Популярі новини
Загрузка...