Модифікація, закликає торнадо в "Майнкрафте"

12 0 Новини високих технологій

"Майнкрафт" є, здавалося б, банальної грою, в якій немає красивою графіки, видовищних битв, а також приголомшливою сюжетної лінії, яка тримала б в восхищенном напрузі до самого фіналу. Але, незважаючи на все це, гра зібрала сотні тисяч фанатів по всьому світу і продовжує завойовувати нових шанувальників. Жанр пісочниці дозволяє розслабитися і відпочивати під час ігрового процесу. Але головне те, що гра все ж володіє якоюсь родзинкою, що і спричиняє до неї геймерів. У даній статті ми розглянемо, що таке торнадо в "Майнкрафте".


Оригінальні моди

Якщо вам набридло просто битися з ворогами, подорожуючи по локаціях цієї пісочниці, на допомогу прийдуть численні модифікації. Це можуть бути моди на їжу, енергію, броню, декорації, нові карти, фермерство, ресурси і навіть нових мобів, які можуть ставитися до гравця вороже або нейтрально.
Модифікація, закликає торнадо в "Майнкрафте"
Існує також модифікація, що закликає торнадо в "Майнкрафте". Що собою представляє цей додаток? Розглянемо його можливості детальніше.

Торнадо в "Майнкрафте"

Nature Reborn - це мод, який додає в гру стихійні лиха. Занудьгували від проходження стандартного варіанту пісочниці? Скористайтесь цією модифікацією. І ви дізнаєтеся, що натовп розлючених зомбі - ніщо, у порівнянні зі стихією. Величезні руйнівні торнадо в "Майнкрафте" будуть засмоктувати в воронку все на своєму шляху. Однак мод стихійних лих не обмежується одним торнадо. Вулкани викидають лаву, також активізуються. Гейзери можуть затопити все довкола водою, руйнуючи величезні території. Крім того, вашого персонажа (і не тільки його) може похитувати від землетрусів. Але якщо і це вас не лякає, то що ви будете робити під час падіння цього метеорита?


Встановлення модів

Якщо ж ви не боїтеся кинути виклик стихії, ризикуючи втратити все, чого досягли в грі, встановіть додаток Nature Reborn. Бийтеся з найстрашнішим ворогом - землетрусами, поточної лавою, летять метеоритами, водою, затоплює все навколо, і сметающими все на своєму шляху лійками торнадо.
Модифікація, закликає торнадо в "Майнкрафте"
У "Майнкрафте" існує два способи для встановлення модифікацій:
  • Просто перенести необхідний архів в папку mods.
  • Або ж перенести його в файл minecraft.jar у більшості випадків саме так і встановлюють інтерфейс додатків.
  • Таким чином, ми з'ясували, що собою являє торнадо в "Майнкрафте". Можна бути впевненими, що дана модифікація точно не дасть занудьгувати і припаде до смаку багатьом любителям незвичайних пригод, а особливо тим, хто не шукає легких шляхів.